Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2122 postów
Wygadany Lider

7 lat temu

Sorrki, że odbije trochę od tematu.
Jak ktoś nie próbował, a chciałby spróbować Sushi, ale żal mu kasy na takie eksperymenty, to w ten weekend w Gdyni odbywa się 3 weekend kulinarny. Podczas niego serwowane będą w wielu knajpkach "mini dania za 5 zł"… warto więc spróbować… jak zasmakuje to dobrze, a jak nie no to cóż… 5 zł to nie 30 :)

Żeby nie robić reklamy konkretnym restauracją, podaje link do programu:
http://www.kulinarnagdynia.pl/ii_weeken ... gdyni.html
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider

7 lat temu

Sushi nawet dobre. Pewnie muszę jeszcze kilka razy odwiedzić to miejsce, by wyrobić sobie opinię, jednak nie popełnię już tego samego błędu polegającego na zamówieniu telefonicznym. Porażka - rekord czasu oczekiwania! Ktoś bardzo głodny mógłby w czasie oczekiwania zejść z głodu ;)
Lagerfeld

7 lat temu

Byłem. Relacja cena jakość całkiem dobra. Ryby świeże, choć za grubo krojone, plus za sosy sojowe, zupa chilli rewelacja, na kaca w sam raz:) Szkoda że kartą jeszcze nie można płacić. Obsługa miła, nie narzucająca się, choć na jakością podania i smakiem ryżu mogli by popracować. Czy warto tam iść? Tak ale jak dla mnie nie powala więc odwiedzę za pół roku. Jeśli dotrwają ;)
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum

7 lat temu

Potrawy wizualnie dały wrażenie jakby były szybko na odwal w porównaniu do innych suszarni, ale za to bardzo smaczne i naprawdę smakiem nadrobiły to negatywne wrażenie. Sam lokal mało klimatyczny, ale sądząc po ilości stolików to są nastawieni na dowóz. Mnie męczyło trochę radio z eurohitami i jako minus też dodam wyżej wspomniany brak możliwości płatności plastikiem, ale całość (ceny, smak) dałbym na plus. Na pewno jeszcze sprawdzę kilka pozycji z menu ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1842 postów
Lider Forumowicz

7 lat temu

Darq pisze: ... jako minus też dodam wyżej wspomniany brak możliwości płatności plastikiem ...
Trochę kiepsko, zwłaszcza, że to nie kiosk czy warzywniak, gdzie płaci się po kilka/naście złotych, tylko restauracja, gdzie zostawia się relatywnie sporo pieniędzy.
Szkoda, że nie zadbali o taki szczegół. No chyba, że to tylko czasowo.
Maximreality
Prawie Lider
576 postów
Prawie Lider

7 lat temu

tak odbiegając od tematu, w mało której knajpie w Redzie można płacić kartą ;) Albo ja o czymś nie wiem ;) Ale fakt, generalnie jest to duży minus :P
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1842 postów
Lider Forumowicz

7 lat temu

Maximreality pisze:tak odbiegając od tematu, w mało której knajpie w Redzie można płacić kartą ;) Albo ja o czymś nie wiem ;) Ale fakt, generalnie jest to duży minus :P
Na "pocieszenie" napiszę, że na gdańskiej Starówce też praktycznie wszędzie trzeba płacić gotówką ;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider

7 lat temu

Salamandra pisze:
Darq pisze: ... jako minus też dodam wyżej wspomniany brak możliwości płatności plastikiem ...
Trochę kiepsko, zwłaszcza, że to nie kiosk czy warzywniak, gdzie płaci się po kilka/naście złotych, tylko restauracja, gdzie zostawia się relatywnie sporo pieniędzy.
Szkoda, że nie zadbali o taki szczegół. No chyba, że to tylko czasowo.
Może z czasem wprowadzą terminal
Lagerfeld

7 lat temu

Terminal ma być jeszcze w tym miesiącu. Dorma nie rozpędzaj się z gdybaniem ;);)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider

7 lat temu

A skąd wiesz?.. Może jesteś wróżką i ekspertem? Dziwi mnie ta Twoja prowokacja. Z założenia nie dam sie prowokować ( wystarczy mi Twój atak w innych postach)
Lagerfeld

7 lat temu

aaaaaaaaaa Dorma bo byłem w sushi i rozmawiałem z pracownikami. Wiesz tak już mam że lubię wiedzieć co i jak ;) A prowokacja dozwolona więc przepraszać nie będę ....
kurrrak
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum

7 lat temu

Byłam i szczerze polecam. Fajna atmosfera, przemiła obsługa i co najważniejsze pyyyyszne jedzenie. w szczegółności mogę polecić maki z krewetką w tempurze (nie pamiętam dokładnej nazwy). Duży plus równierz za sosy sojowe(które z pewnością nie są Tao-Tao). Dzięki młodym ludziom, którzy tam pracują daje się wyczuć chęć dziłania, nowe inspiracje oraz dużą dozę życzliwości dla klienta.
Jestem mile zaskoczona i z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider

7 lat temu

a coś czego nie je się pałeczkami?
uśmiech
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum

7 lat temu

zawsze można poprosić o widelec i nawet o nóż...
a Pani Kelnerka zawsze pomoże , jest miła i zna się na rzeczy, w trudniejszym wypadku można związać dwie pałki gumką i jest łatwiej...
uśmiech
ODPOWIEDZ