Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Diversita

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dzis o poranku w sklepie spożywczym w Pieleszewie znalazłam ulotkę / menu Pizzerii Diversita z ul. Długiej 55 - Ktos zna? Warto się skusić? :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Fajne wnętrze, dobra pizza, ceny trochę wysokie i wyjątkowo długi czas oczekiwania na dostawę.....niestety!
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zamawiałam około 15 w dzień powszedni i czas oczekiwania był standardowy. Pizza bardzo smaczna :) Jednak za ta cenę w Praku Przebendowskich w Wwie można zjeść o niebo lepszą pizzę w naprawdę przemiłym kimacie. Oczywiście jeśli ma się akurat czas na dojazd i ochotę posiedzieć przy dobrym winie lub kawie :)
Jarek

12 lat temu

mika pisze:...w Praku Przebendowskich w Wwie można zjeść o niebo lepszą pizzę w naprawdę przemiłym kimacie. Oczywiście jeśli ma się akurat czas na dojazd i ochotę posiedzieć przy dobrym winie lub kawie :)
Daj proszę jakieś dokładniejsze wskazówki? Napisz coś więcej o knajpce?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Pierwsze słyszę o tej pizzerii. Może dlatego, że to nie moje strony. Kiedyś może wypróbuję
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Też nie słyszałam o Diversicie .
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mika pisze:Zamawiałam około 15 w dzień powszedni i czas oczekiwania był standardowy. Pizza bardzo smaczna :) Jednak za ta cenę w Praku Przebendowskich w Wwie można zjeść o niebo lepszą pizzę w naprawdę przemiłym kimacie. Oczywiście jeśli ma się akurat czas na dojazd i ochotę posiedzieć przy dobrym winie lub kawie :)
To masz na myśli?
http://www.wejherowo.pl/new/index.php?c ... _palac&p=0
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Właśnie tam jest ta restauracja, o której pisze mika. Jednak nie nazywa się już "Pałacowa", a Campanula ;) http://www.campanula-restauracja.pl/

Co do TEMATU posta;P : Diversita jest przy ulicy Długiej (Ciechocino/ Rekowo?). Ceny nie aż tak wysokie, a co do jakości, to nie wiem, więc się nie wypowiadam. Mają za to ładne, nowoczesne wnętrze:). A jeśli chcecie pizze na dowóz, polecam Vampire :)... o każdej porze dnia... a raczej nocy :). Pizza bardzo dobra, przede wszystkim pyszne, cienkie ciasto. http://www.facebook.com/pages/VAMPIRE-P ... 32?sk=wall
"I nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei..."
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Pizzeria nocna tylko na dowóz.. Czego to nie wymyślą.. O tym też nie wiedziałam, ale na forum zawsze się można czegoś nowego dowiedzieć :)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

lena pisze:Właśnie tam jest ta restauracja, o której pisze mika. Jednak nie nazywa się już "Pałacowa", a Campanula ;) http://www.campanula-restauracja.pl/

Co do TEMATU posta;P : Diversita jest przy ulicy Długiej (Ciechocino/ Rekowo?). Ceny nie aż tak wysokie, a co do jakości, to nie wiem, więc się nie wypowiadam. Mają za to ładne, nowoczesne wnętrze:). A jeśli chcecie pizze na dowóz, polecam Vampire :)... o każdej porze dnia... a raczej nocy :). Pizza bardzo dobra, przede wszystkim pyszne, cienkie ciasto. http://www.facebook.com/pages/VAMPIRE-P ... 32?sk=wall

Campanula...ładne tam, musimy się koniecznie wybrac :)

A ta nocna pizza to w Redzie gdzieś jest?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ona czyli Ja pisze: A ta nocna pizza to w Redzie gdzieś jest?
Na FB jest napisane, że Reda, ale wydaje mi się, że lokalu nie ma tak, żeby sobie przyjść i usiąść.
Może ktoś sobie w domu robi i rozwozi ;)
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a ja zachecony zamówiłem właśnie na spróbowanie peperoni =]
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A czy możecie dać namiary na tę "Diversitę", bo w sieci nie ma żadnych informacji ani telefonu do nich.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ul. Długa 55 tel. 508 568 750
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dzięki Mika :)
ODPOWIEDZ