Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Diversita

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

suchysuszi pisze:a ja zachecony zamówiłem właśnie na spróbowanie peperoni =]

jak dla mnie bez szału - całość mało wyrazista bez głębszego smaku - mi po prostu zabrakło chyba jakiś przypraw
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ale z której pizzerii - z Vampire czy Diversity?
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

vampire
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jarek pisze:
mika pisze:...w Praku Przebendowskich w Wwie można zjeść o niebo lepszą pizzę w naprawdę przemiłym kimacie. Oczywiście jeśli ma się akurat czas na dojazd i ochotę posiedzieć przy dobrym winie lub kawie :)
Daj proszę jakieś dokładniejsze wskazówki? Napisz coś więcej o knajpce?
Campanula to restauracja z włoską kuchnią, mają pyszne dania i pizze. Wystrój jest stonowany, w odcieniach bieli z lawendowymi dodatkami. Przemiłe miejsce do zjedzeinia czy posiedzenia z przyjaciółmi i ceny są przystepne. Jeśli ktoś lubi spacery pod odnawianym parku to to jest idealne miejsce na jego zakończenie :)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mika pisze:
Jarek pisze:
mika pisze:...w Praku Przebendowskich w Wwie można zjeść o niebo lepszą pizzę w naprawdę przemiłym kimacie. Oczywiście jeśli ma się akurat czas na dojazd i ochotę posiedzieć przy dobrym winie lub kawie :)
Daj proszę jakieś dokładniejsze wskazówki? Napisz coś więcej o knajpce?
Campanula to restauracja z włoską kuchnią, mają pyszne dania i pizze. Wystrój jest stonowany, w odcieniach bieli z lawendowymi dodatkami. Przemiłe miejsce do zjedzeinia czy posiedzenia z przyjaciółmi i ceny są przystepne. Jeśli ktoś lubi spacery pod odnawianym parku to to jest idealne miejsce na jego zakończenie :)
Oczywiście z psem do parku nie wolno pewnie :(
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Oczywiscie, że wolno:) sama tam często chodzę, ale do restauracji juz się nie da oczywiście. W Wejherowie akurat nie ma smietników tak jak w Redzie, opakowania na pozostałości przemiany materii wiszą na słupkach i wrzuca się je do ogólnego kosza. Warto zabrać ze sobą swój własny woreczek, na wszelki wypadek.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jeśli mowa o nowej pizzerii na Długiej - wypróbowałem. Powiem krótko - nie polecam. Generalnie za tłusto, za dużo na górze, ale przede wszystkim smak nie przypominający pizzy.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A my jesteśmy zadowoleni. Ja za pizzą za bardzo nie przepadam, ale jeśli moim dzieciom i mężowi smakowała, to znaczy, że jest ok. A muszę powiedzieć, że są wybredni :) Faktycznie - pizza suto okraszona z góry, ale to akurat uważam za zaletę. Nie ma nic gorszego niż pizza w postaci placka, sosu i paru kawałków pieczarek czy salami. Tutaj można się było naprawdę najeść.
Ja z kolei zamówiłam danie mięsne i uważam, że również było przyzwoite. Świeże, pachnące, ładnie podane. I DUŻE porcje, dla mnie nie do przejedzenia, więc część zabraliśmy do domu.
Dania są proste, bez większych wodotrysków, ale jak na taki skromny i niewielki lokal (bo nie jest to żadna restauracja z pretensjami) to poziom jest zadowalający.
Przemiła i grzeczna obsługa też jest plusem. Co do cen - ktoś pisał, że bardzo drogo. Moim zdaniem ceny nie odbiegają jakoś znacząco od cen w innych okolicznych lokalach.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie byłem jeszcze i pewnie nie będę bo mi nie po drodze, ale skoro już mowa o Vampire to dla mnie absolutnie jedynym jej plusem jest dowóz w nocy. Wzięliśmy raz ze znajomymi, niestety bez ulotki więc obsługa poradziła nam 2 pizze z w sumie niewieloma składnikami (jakas salami i hawajska) i rachunek 70zł za 2 pizze z dowozem, ceny prawie 2x wyższe niż gdzie indziej. Także spoko, że jest nocna ale za taka kase to ja wole cos tam przegryzc i isc spac niz wydawac tyle kasy na w sumie słabą pizzę. Najlepsza jest w lusi :P
poirytowana
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam. Mam tę pizzerie w okolicy to znaczy Diversite. Uwielbiam ich pizze!! Reszta nie wypowiem się bo nie próbowałam ale moim zdaniem pizza super!! No i sałatka grecka wszędzie podają z pekinką a tam z sałatą lodową i rukolą po prostu bomba!! Sosy trochę za ostre ale jak ktoś lubi świeży czosnek to będzie zachwycony bo ja nie bardzo:(. Po za tym polecam:)
poirytowana
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Damian pisze:Jeśli mowa o nowej pizzerii na Długiej - wypróbowałem. Powiem krótko - nie polecam. Generalnie za tłusto, za dużo na górze, ale przede wszystkim smak nie przypominający pizzy.
Na placek z sosem i odrobiną czegoś jak w innych pizzeriach? Jak szukasz takiej to moim zdaniem Lastrada grube ciasto sos i trochę sera. Nawet sosy nie za bardzo a o kebabie ! To koło kebaba nawet nie leżało. Jak brałam na dowóz to zimne zawsze było:(. A gdzie w Redzie dobrego kebaba można na dowóz?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W redzie są tylko 2 kebaby. Express na Semeko i Kebab poprostu na Mickiewicza ;) Mickiewicza to w ogóle porażka, Express może być ale się zepsuli ogólnie, było dużo lepiej. Wniosek? W Redzie nie ma dobrego kebaba na dowóz.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a na miejscu?
good by my love, good bye...
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

poirytowana pisze: No i sałatka grecka wszędzie podają z pekinką a tam z sałatą lodową i rukolą po prostu bomba!!
No faktycznie bomba...sałatka grecka z rukolą...kto to wymyślił? :scratch:
Zresztą pekińska i lodowa to tez jest nieporozumienie.
ODPOWIEDZ