Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Diversita

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szacunek dla właścicieli, w końcu jakaś redzka działalność fajnie się promuje. Strona internetowa też bardzo dobrze zrobiona. Pozostało mi tylko sprawdzić jakość potraw :P
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dla tych co jeszcze nie odwiedzili Pizzerii Diversita, na stronie...
link reklamowy został usunięty
jak usuwamy - to usuwamy :scratch:
Ostatnio zmieniony |20 Cze 2012|, o 16:34 przez Podmiejski, łącznie zmieniany 1 raz.
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Heh.. Widziałam tego królika. Akurat byliśmy w parku na spacerze i się zastanawialiśmy co on tam robi :D.
Fajny pomysł na promocję.
Podmiejski pisze: choć po mojemu ser na pizzę powinien być ostatni ( ważne by ciasto w trakcie pieczenia wchłaniało aromaty z dodatków).
Co do dodatków i sera tez lubię ser na wierzchu, a dodatki pod spodem, bo wtedy są one bardziej miękkie a nie wysuszone. Ale podobno prawdziwa oryginalna pizza zawsze ma ser na spodzie dodatki na górze. Dodatkowo pizza też wizualnie lepiej się prezentuje bo widać dodatki ( nikt nie ukrywa ich pod serem by dodać ich trochę mniej :) )
W Redzie tylko w La Stradzie widziałam, że ser dają na wierzch.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To jest chyba pierwsza taka pizzeria ktora jest w Redzie restauracja i mozna tam pojsc na kawe, jest przesliczna, dania nie sa nalozone byle jak i nie w stylu PRL, a ciasto do pizzy bardzo mi smakowalo, jedyne do czego sie moge przyczepic to kurczak mial tak za duzo przyprawy ze zostawial pomaranczowy osad na serze i smakowal strasznie musialam wyrzucic, ale reszta dodatkowych ziola i smakowite ciasto smakowalo mi;] nastepnym razem skusze sie na jakies pierogi
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Oni!cio? pisze: jedyne do czego sie moge przyczepic to kurczak mial tak za duzo przyprawy ze zostawial pomaranczowy osad na serze i smakowal strasznie musialam wyrzucic,
Pewnie dodali za dużo curry.. Wszędzie tego dodają zupełnie nie wiem dlaczego. Co my jesteśmy w Indiach?! Chyba, że chcą ukryć to, że mięso jest mniej świeże. W każdym razie gdzie nie pujdę to wszędzie jest kurczak z curry albo z nadmierna ilością przyprawy do kurczaka, w której też jest dużo curry.. Ja nie przepadam, więc zazwyczaj nie zamawiam kurczaka czy pizzy z kurczakiem nigdzie.
webpc
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Oni!cio?....czy przypadkiem nie była to pizza INDYJSKA? Bo przy niej jest akurat napisane, iż kurczak jest w curry.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

webpc pisze:Oni!cio?....czy przypadkiem nie była to pizza INDYJSKA? Bo przy niej jest akurat napisane, iż kurczak jest w curry.
nielubie curry i indyjskich potraw wiec nigdy bym takiej pizzy nie zamowila z curry
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Oni!cio? pisze:
webpc pisze:Oni!cio?....czy przypadkiem nie była to pizza INDYJSKA? Bo przy niej jest akurat napisane, iż kurczak jest w curry.
nielubie curry i indyjskich potraw wiec nigdy bym takiej pizzy nie zamowila z curry
ale właśnie o to chodzi, że kurczak zazwyczaj jest obtaczany w tej przyprawie z curry czy tego chce czy nie. We wszystkich lokalach w Redzie ( i poza Redą w większości też) w których jadłam tak było. a jak kto wie to niech powie gdzie dostał kurczaka na pizzy albo do sałatki bez curry albo tej dziwnej pomarańczowej przyprawy do kurczaka.. :).
Zresztą w sumie już nie potrzebuje takiej wiedzy. W domu sobie robię sama tak jak chce..
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ogólnie wszystko spoko, ale... ten film nie spełnia definicji LipDubu. Taki mały szczegół. ;)
Jarek

12 lat temu

Byłem tam ostatnio, tylko coś przegryźć, ze znajomym. Wnętrze przyjemne (i czyste!), obsługa sympatyczna, jedzenie smaczne i dobrze podane. Naprawdę, nie ma co narzekać. No i to kolejny lokal w pobliżu gdzie można zjeść i pogadać przy kawie. Ja na pewno jeszcze tam zaglądnę :-)
webpc
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

No.. Ktoś nieźle wymyślił z tymi filmami. Fajny pomysł i dość profesjonalnie zrobione.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:I DUŻE porcje, dla mnie nie do przejedzenia, więc część zabraliśmy do domu.
Nie przypuszczałam, że tak szybko zmienię zdanie na ten temat. Niestety, porcje w ciągu tych kilku miesięcy zmalały w tempie iście ekspresowym, w naszym mniemaniu o dobrą połowę. Najpierw były dużo mniejsze kawałki kotleta, potem ubyło ziemniaków, a ostatnio także surówek. Generalnie porcja, która kiedyś była naprawdę nie do przejedzenia, teraz jest porcją jak dla dziecka, oczywiście przy tej samej cenie. Nie ukrywam, że bardzo nas zawiódł ten mało wysublimowany "downsizing" i chyba nieprędko tam znów zajedziemy.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:
Salamandra pisze:I DUŻE porcje, dla mnie nie do przejedzenia, więc część zabraliśmy do domu.
Nie przypuszczałam, że tak szybko zmienię zdanie na ten temat. Niestety, porcje w ciągu tych kilku miesięcy zmalały w tempie iście ekspresowym, w naszym mniemaniu o dobrą połowę. Najpierw były dużo mniejsze kawałki kotleta, potem ubyło ziemniaków, a ostatnio także surówek. Generalnie porcja, która kiedyś była naprawdę nie do przejedzenia, teraz jest porcją jak dla dziecka, oczywiście przy tej samej cenie. Nie ukrywam, że bardzo nas zawiódł ten mało wysublimowany "downsizing" i chyba nieprędko tam znów zajedziemy.
Lato jest, ciepło i jeść się nie chce, dbaja o Twoje dobre samopoczucie i linię :cheers:
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ona czyli Ja pisze: Lato jest, ciepło i jeść się nie chce
No niestety, moje nastolatki mówią co innego ;-)
Już nie wiem, czy lepiej je ubierać czy żywić.
Ale żeby nie było, że tak narzekam, to co do pizzy, to ta pozostała w tych samych rozmiarach :)
ODPOWIEDZ