Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Diversita

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
bekon
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

pszepraszam to miało być do Podmiejski... nie mam nic przeciwko cenom ktore każdy sobie ustala ale to jawne nabijanie i korzystanie na tym ze ludzie chca oszczedzac
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

bekon pisze:pszepraszam to miało być do Podmiejski... nie mam nic przeciwko cenom ktore każdy sobie ustala ale to jawne nabijanie i korzystanie na tym ze ludzie chca oszczedzac
ja się nie gniewam - zwłaszcza, gdy ktoś ma odwagę cywilną i potrafi bardzo ładnie się zachować - dziękuję,
przykład naszej "rozmowy" pokazuje, że czasem musimy jaśniej precyzować nasz przekaz i wówczas nie będzie niepotrzebnych spięć , pozdrawiam
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

bekon pisze: nie mam nic przeciwko cenom ktore każdy sobie ustala ale to jawne nabijanie i korzystanie na tym ze ludzie chca oszczedzac
Kolego.
Co ty tu wygadujesz?!
Jakie nabijanie?
Jakie o s z c z ę d z a n i e ?!?!
Jak chcesz oszczędzać to nie traktuj wizyty w pizzeri jako artykułu pierwszej potrzeby!!!

Weź 3 złote i "zrób se sam" a nie narzekasz że w lokalu gdzie ci zrobią i podetkną - jest drogo.
NIE CHODŹ DO NICH i nie gadaj głupot!

I w zasadzie olałbym temat gdyby nie to że reprezentujesz (niestety) wciąż liczną grupę pt konsumentów którzy widzą słomkę w oku bliźniego a belki we własnej nie.
A na dodatek nie chcą? nie umieją LICZYĆ.
Znałem takich co zbulwersowani podobnymi do twoich kalkulacjami brali się za otwieranie własnego biznesu.
No bo ILE ONI ZARABIAJĄ skoro pizza kosztuje 3 zł a sprzedają za 23?!?!
ALBO WIĘCEJ?!
Sporo nawet w Redzie było podobnych...meteorów.
Błysnęli; jebudnęło i ....ni ma
To nie takie proste.
Obawiam się nawet ze nie masz świadomości w całych tych swoich kalkulacjach że np: prąd dla firmy - kosztuje DROŻEJ. Ze podatek gruntowy - jest DUŻO WYŻSZY. Ile kosztuje sanepid czy badanie wody.Ile się trzeba najeździć; naprosić. Że wszędzie "łoją prywaciarza" jak się da! Jesu - ile tego jest...
Wiesz ILE?

Próbowałeś za 3 zł w domu zrobić taką samą pizzę?
POWODZENIA!
Od razu ci powiem: wieź kalkulator i ZRÓB też rachunek kosztów - tylko skoro cudzy portfel analizujesz - to dokładnie policz swój.
Ja ci od razu powiem: za 3 zeta to ci nieduża margheritka wyjdzie - po kosztach materiałowych i po najprostszej linii oporu.
Ale wystarczy że DOLICZYSZ SWOJĄ PRACĘ wg choćby stawki za jaką pracujesz - nie wiem 5zł/godz?
I po pół godzinie robienia pizzzy dolicz do niej 2.50...
Kumasz o czym mówię?
A to nie wszystkie koszty!!!
Więc - pomyśl sobie tak:
Twój czas to też pieniądz.
Możesz oszczędzać ale najpierw naucz się liczyć!
Pewne sprawy daje się zminimalizować w domu - ale to raczej sytuacja przemijająca.
Ci co pracują NIE MAJĄ CZASU a jak mają - chcą odpoczywać.
W tym np w pizzeri.
Czasem - jak masz zrobić jedzenie dla kilku osób - uwierz mi: nie tylko NIE CHCE SIĘ ale czasem wychodzi taniej.
Największym problemem w Polsce jest czysta i nieukrywana zawiśc - twoje stanowisko nie ma nic wspólnego z realiami a jest jedynie tym co napisałem wyzej.
I niestety nie tylko twoje...ufff...
Nie da się normalnie działać walcząc z podobnymi bzdurami.
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zdaje mi się, że trochę zeszliśmy z tematu. Nie chodzi tutaj ile kosztuje zrobienie pizzy itp. bo z tym się akurat całkowicie zgodzę z @Podmiejskim. Ale o samą ofertę która poniekąd wprowadza w błąd. Bo oferta 19zł zamiast 43zł jest tylko i wyłącznie opłacalna przy wyborze najdroższej pizzy. Ale jak ktoś lubi np. Serową pizze to z tym kuponem zaoszczędzi tylko 3zł itd.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
bekon
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Podmiejski.. miałeś w szkole czytanie ze zrozumieniem? to sie powtórze że zkalkulowałem tylko same składniki..eż nie doczytałes? skoro tak dobrze znasz reszte opłat to super.gratuluje ale mi nie o to chodziło.radze zagłebić sie w sens groupona i wtedy pisac o du.. maryny:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Bekon, a możesz powiedzieć jaki sens ma podawanie samej ceny składników?
pikachu
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Drogi BEKONIE
Cóż Ty masz za problem dziecię moje?!
Skoro nie opłaca Ci się z Grouponem za 19 zł to kup bez oferty za 31 zł dużą Salami
no a wtedy na 100% będzie Ci się opłacało, bo przecież po co zaoszczędzać.
Najpierw matematyka panie biznesmenie się kłania, a słyszałam ze na grouponie możesz sobie dodatkowe zajęcia załatwić TANIEJ (no ale przelicz to bo ja nie jestem pewna)
Zastanawiam się kogo chcesz zniszczyć Groupona czy Diversite?
Wiesz co po namyśle to Ty mógłbyś zostać ministrem finansów. (Będę na Ciebie głosować)
POZDRAWIAM
Pikachu
HAHAHAHAHHAHAH LOVI LOVI
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Powyższe wypowiedzi nie są związane z tematem głównym wątku. Proponuję zakończyć dyskusję na temat Groupona.
ODPOWIEDZ