Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bar mleczny ???

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
marsylious
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Co powiecie na bar mleczny w Redzie ??

Ale nie taki niechlujny jak kojarzony jest bar mleczny ...
tylko przyzwoity :))

dookoła same pizzerie nic ciekawego ani dobrego :(
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Hmm. Trzeba by się zastanowić, kto do takich barów mlecznych chadza. W dużych miastach zapewne studenci, pracownicy zakładów, turyści. Mam mieszane uczucia, czy to by się przyjęło w Redzie, ale kto wie?
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A co chcesz otworzyć ??

Dobrym planem były by jeszcze jakieś abonamenty na tanie obiadki z dowozem do domu
Jak w Świnoujściu organizowałem catering dla naszych robotników na budowie to za 9 zł był porządny obiadek tzn zupa i kawałek mięsa z np ziemiankami lub frytkami itp
Było to 3 lata temu ale teraz pewnie taki zestaw byłby za ok 12 zł

Nie potrzeba do tego nawet lokalu wszystko było robione w prywatnym mieszkaniu
Ograniczając koszty prowadzenia działalności mogli zejść z ceny szamy nie tracąc przy tym na jakości
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja lubię stołować się w barach,jak będzie tanie ,dobre jedzenie to jestem za.
marsylious
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

nastawieniem był Urząd Miasta który przenoszą na Gdańska ,bar miałby powstać obok.
marsylious
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

sądzę ,że w ogóle trudno o knajpę z domowym jedzeniem DOBRYM i w rozsądnej cenie... nie raz miałam ochotę na schabowego z ziemniaczkami ,nie mialam ochoty robic obiadu w domu a gdzie zjeść taki obiad dobrze ? NIGDZIE...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Mi też się marzy taki bar z DOBRYM jedzeniem w umiarkowanych cenach. Zwłaszcza, jeśli miałby opcję - zamów i zabierz do domu/dowieziemy ci ( I możesz udawać przed domownikami, że to twoja robota ;) hihi) Wszystkie te kebaby i pizze to dobre od czasu do czasu. A tak może i nie będzie warto w domu stać przy garach? :) Jestem za!
A tak przy okazji, kiedyś widziałam w tv, jak jakaś firma tego typu woziła obiady abonamentowe do domów w trojakach - pełen zostawiali, pusty zabierali. Też dobry pomysł.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

oj tak ,schabowy...albo mielony z buraczkami i ziemniaczkami,albo ogórkowa,kopytka i można by tak wymieniać bez końca ;)A tak, jak się chce zjeść poza domem ,to tylko devolaje,frytki pizze i kebaby.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

marsylious pisze:Co powiecie na bar mleczny w Redzie ??
Świetny pomysł!!!!

Tylko, żeby były tam nalesniki z twarogiem, takie jak robiła moja babcia :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

oj te naleśniki musiały być wspaniałe,bo już kiedyś o nich wspominałeś Romku,jeśli się nie mylę?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:oj te naleśniki musiały być wspaniałe,bo już kiedyś o nich wspominałeś Romku,jeśli się nie mylę?
Wspominałem, wspominałem, bo były wspaniałe. Dzis już chyba takich by sie nie zrobiło. Nie ma takiego twarogu....moze gdzieś na wsi u gospodarnej i zaradnej gospodyni, która umie robic twaróg :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja mam bar mleczny w domu, tzn sama gotuję bo to bardzo lubię i raczej jak idę coś zjeść to cos czego nie gotuję w domu. Ale myślę, że mogłoby to sie przyjąć w Redzie ze względu na niższe ceny. I nie każdy przecież lubi i ma czas by gotować. Jest to myśl w czasach kiedy ludzie nie mają czasu na gotowanie a jednocześnie nie mają pieniędzy by stołować się w restauracjach.
Bardzo fajne rozwiązanie zaproponował MarcinGTD.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ja z pewnością bym korzystał, na codzień stołuje się poza domem, miło wspominam studenckie czasy i wypady do mleczaka i z tego co wiem jest chyba dofinansowanie do tego typu działalności co przekłada się na ceny jedzenia
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Myślę, że dużą część klientów stanowiłyby osoby wracające z pracy do domu. Dałoby to im możliwość zjedzenia normalnego obiadu, a nie często torebkowej chemii.
W Rumi jest sklep (nie można tam zjeść na miejscu) z jedzeniem domowym i istnieje od wielu lat, choć sklep jest na uboczu. Większość klientów podjeżdża po obiady. Część dań jest codziennie, ale inne się zmieniają. Mają zupy, dania mięsne, mączne, czasem ryby oraz surówki i desery. Myślę, że ich sukces leży domowym w smaku.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jeżeli byłby to taki bar z prawdziwego zdarzenia - nie mylić z z tym z "Misia" :) to będzie strzał w dziesiątkę. Myślę, że duża część osób wracających z pracy po 16-17 nie ma sił na gotowanie obiadu, anie odgrzewanie tego sprzed 2 dni. Jeżeli menu będzie przyzwoite a ceny przyswajalne będzie dobrze. W innym przypadku nie ma racji bycia :)
ODPOWIEDZ