Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bar mleczny ???

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jak będą leniwe pierogi to też przyjdę i to nie raz, bo uwielbiam :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

goya pisze:Jak będą leniwe pierogi to też przyjdę i to nie raz, bo uwielbiam :)
OO ja tez uwielbiam. To mój ulubiony smak z dzieciństwa. Ale koniecznie z masełkiem.
Często robię, ale niestety mąż woli kopytka bo z boczkiem i cebulką a leniwe na słodko :)
marsylious
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Widzę że zainteresowanie jest. Cieszy mnie to :))
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A są jakieś konkretne plany? Ja też się dołączam do entuzjastów baru mlecznego z domowymi obiadkami :) Ważne, żeby była opcja "na wynos" ew. z dowozem.
marsylious
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Plany są , sprawdzamy zainteresowanie i zapotrzebowanie :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

No to zapotrzebowanie j.w. tzn. tanio, smacznie, różnorodnie z możliwością nie tylko zjedzenia na miejscu, ale zakupu na wynos albo z dowozem. Ja wtedy jestem zainteresowana :) i pizzeriom dziękuję ;)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W tych czasach Cena najważniejsza

Ja w trasach mam kilka miejsc gdzie zawsze się zatrzymuje za ok 25 zł schabowy ogromny do tego kupa frytek i porcja pierogów to akurat w Wałczu przy stacji shell plus 2 zł na kompot

Wielkość porcji i cena i smak
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

MarcinGTD pisze:W tych czasach Cena najważniejsza

Ja w trasach mam kilka miejsc gdzie zawsze się zatrzymuje za ok 25 zł schabowy ogromny do tego kupa frytek i porcja pierogów to akurat w Wałczu przy stacji shell plus 2 zł na kompot

Wielkość porcji i cena i smak
25 zł to nie wiem czy to jest tak mega tanio. wystarczy spojrzeć na ceny z pierwszej lepszej pizzerii:
schabowy z frytkami oraz zestaw surówek do tego 14 zł, pierogi 8 szt. 10 zł
Do tego nie przekonuje mnie to, że schabowy ogromny a frytek jest góra bo osobiście pewnie i tak całego tak dużego dania bym nie wcisnęła, nie mówiąc już o tych pierogach ( ty może po długiej trasie byłeś bardzo głodny :) )więc wolałabym mieć taniej (bo jak sam napisałeś cena najważniejsza), a mniej i równie smacznie.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tak ale trzeba pamiętać ze w trasie jest zawsze drożej a pyzatym dostać ogromnego schabowego to już nie jest łatwo

Jak gdzieś jeżdżę tzn jeździłem bo aktualnie bezrobotny to z samego rana wyjazd i późnym popołudniem jakiś spory obiad i dalej jazda a wtedy akurat jeździłem z warszawy do Świnoujścia chwila spania i powrót

Ja jestem jak najbardziej za mleczakiem lub czymś w tym stylu ale koniecznie z dowozem do domu i abonamentami
Będzie okej cena i dobre dania to jestem jednym z pierwszych klientów najpierw testy a potem jak okej to abonament
Jak jeżdżę gdzieś na obiadki to zazwyczaj kupuje : De volaille z frytkami + pierogi ruskie :D
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

jak nastawiacie się na UM to może od MAKASA coś wynajmiecie - myślę że lokalizacja spoko, działajcie bo sushi mi się juz powoli nudzi
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

w sumie to lokalizacja dobra bo przy głównej trasie jak w UM
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

fajny plan... ja wprawdzie wole Bistro od mleczaka, ale jak porządny mleczak to też może być :) Tylko nie nazywałbym tego barem mlecznym, bo wielu ludzi jak słyszy "bar mleczny" to omija szerokim łukiem...
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:fajny plan... ja wprawdzie wole Bistro od mleczaka, ale jak porządny mleczak to też może być :) Tylko nie nazywałbym tego barem mlecznym, bo wielu ludzi jak słyszy "bar mleczny" to omija szerokim łukiem...

wszystko zależy od identyfikacji "produktu"

specjaliści czynią cuda - coś o tym wiem

czy identyfikacja wykonana w taki sposób nie zachęca do wejścia i nie przełamuje stereotypów http://mamastudio.pl/#!/projekty/bar-ml ... ille-3000/? [ dorma to nie reklama ]
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

suchysuszi pisze: [ dorma to nie reklama ]
:one:
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja jestem w 100% za :)

Jak przy Akademii Morskiej był mleczak - nawiasem mówiąc z SUPER jedzeniem, mega miłą obsługą no i te ceny...;) (możliwe tylko dzieki dofinansowaniu od miasta) - np. 2x kotlet jajeczny, surówka z marchwii, ziemnaki 2 gałki, sos pieczeniowy + kompot za ok 7zł.
Wiadomo mięsko to już drożej sam kotlecik 5-6zł więc cały obiad około 10-12 wychodził.
Ruch był niesamowity, kolejka cały czas ale wszystko szło mega sprawnie.

Teraz go zamknęli, myślę, że to przez brak dalszych dofinansowań.


Jakiś czas temu rozmawiałem ze znajomymi o takim czymś w Redzie, myślę, że miałbyś wielu chętnych ale kwestia ceny - to najważniejsze.
W miarę przyzwoity obiad za około 15zł można zjeśc już w każdej redzkiej Pizzerii, za 25 już w każdej restauracji typu Turbot czy Modrzewiowa.

Więc moim zdaniem, jeśli ceny obiad (niekoniecznie z mięsem) + kompot będą oscylowały w granicach 15zł to raczej średni pomysł, jednak bar mleczny kojarzy się głównie z niskimi cenami i to jest chyba największy motywator dla jego klientów. Trzeba by sie nastawić na obrót a nie narzut.

Pozdrawiam i liczę, że Bar Mleczny się u nas otworzy - jednego klienta już masz jeśli będzie OK! :)
ODPOWIEDZ