Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel MURAT - restauracja

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W niedzielę zorganizowaliśmy większe rodzinne spotkanie na obiad w Muracie - te ich niedzielne bufety :)
I powiem szczerze, wszyscy byliśmy zachwyceni! Smaczne, duuuuuży wybór i co najważniejsze świeżutkieńkie (mamy w rodzinie jeden niedomagający żołądek, który jest swoistym testerem knajp) :D
Zupka z szyjek rakowych z ravioli (ich roboty!)....mniam, polędwiczki w sosie drobiowym i szynka szwardzwaldzką...mniam, pstrąg smażony z migdałami...też mniam... no i kalmary,które nie przypominaja gumy, sa kruchutkie!...mniam do potęgi :)
Długo by tak wymieniać, bo wybór dań jest bardzo bogaty. Do tego bardzo miła i dbająca o gościa obsluga, czyściutko i pachnaco.
Prawdę mówiąc, nie spodziewałam się zastać w bądź co bądź anonimowym hotelu takiej miłej atmosfery.

Jak ktos nie ma pomysłu na niedzielny obiad, a znudziły mu się wszystkie knajpy dookoło - to gorąco polecam ! :) Dużo dobrego jedzenia w fajnej cenie.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja w Muracie jeszcze nie byłem, ale wczoraj byłem w Starostwie Powiatowym w Wejherowie a tam jest bufet prowadzony przez Murat i tak samo byłem z kolegą zachwycony sznyclem z jajkiem sadzonym :D Duża, bardzo smaczna porcja, do tego niedrogo, za obiad zapłaciliśmy po 13zł :) Także też polecam kuchnie Muratu z całego serca, jak ktoś zgłodnieje załatwiając sprawę w starostwie ;)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Ja w Muracie jeszcze nie byłem, ale wczoraj byłem w Starostwie Powiatowym w Wejherowie a tam jest bufet prowadzony przez Murat i tak samo byłem z kolegą zachwycony sznyclem z jajkiem sadzonym :D Duża, bardzo smaczna porcja, do tego niedrogo, za obiad zapłaciliśmy po 13zł :) Także też polecam kuchnie Muratu z całego serca, jak ktoś zgłodnieje załatwiając sprawę w starostwie ;)
O tym bufecie slyszałam już mnóstwo pozytywnych historii, ale nie wiedziałam, że to Murat prowadzi :) No proszę, czyli na dobrą kuchnię w pełni sobie zasłużyli :)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Miło słyszeć tak dobre opinie o obsłudze w Muracie. Może zaryzykuję i pójdę. Mam niemiłe wspomnienia sprzed dwóch lat. Przyszłam z rodziną na obiad. Czekaliśmy z zegarkiem w ręku 15 minut i nikt do nas nie podszedł. Kelnerka zajmowała się poweselnymi gośćmi, a właściwie to z nimi konwersowała. Wyszliśmy bez obiadu. To wspomnienie prześladuję mnie do dziś, gdy przejeżdżam obok hotelu.
pi
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

A ile kosztuje taki obiad niedzielny?
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W Muracie obiad niedzielny kosztuje 36 zł za osobę,jednak jest to na zasadzie"jesz ile chcesz"
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ayushi pisze:W Muracie obiad niedzielny kosztuje 36 zł za osobę,jednak jest to na zasadzie"jesz ile chcesz"
Troszkę drogo, zwłaszcza dla kogoś, kto z reguły jada niewiele i nie przychodzi się najeść "po brzegi", tylko po prostu zjeść smacznie, ale na miarę swoich możliwości :) Zwłaszcza przy dzieciach to się nie sprawdza.
Zastanawiam się, czy można zamówić dwa takie zestawy na dwie dorosły osoby + dwoje dzieci, czy to będzie widziane jako nieeleganckie.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Ayushi pisze:W Muracie obiad niedzielny kosztuje 36 zł za osobę,jednak jest to na zasadzie"jesz ile chcesz"
Troszkę drogo, zwłaszcza dla kogoś, kto z reguły jada niewiele i nie przychodzi się najeść "po brzegi", tylko po prostu zjeść smacznie, ale na miarę swoich możliwości :) Zwłaszcza przy dzieciach to się nie sprawdza.
Zastanawiam się, czy można zamówić dwa takie zestawy na dwie dorosły osoby + dwoje dzieci, czy to będzie widziane jako nieeleganckie.

Po pierwsze wcześniejsza rezerwacja stolika jest wręcz niezbędna, bo tam w niedzielę są tłumy :) My rezerwowalismy prawie 2 tygodnie wcześniej, wpłaca się niewielka zaliczkę, ale masz pewność, że stolik będzie Twój od 13:00 do 17:00. Po drugie niezależnie od organizacji "niedzielnych bufetów" mozna zamówić dania z karty - ceny jak w karcie :):)
A co do ceny "niedzielnych bufetów" to biorąc pod uwagę urozmaicone menu (planowane na najbliższą niedziele zawsze można podejrzeć na stronach www hotelu) nie wydaje się ona wygórowana. dzieci do lat 10 płacą 15 zl. W cenie jest dzbanek wody mineralnej z cytrynkami :sunny:
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

hotel ponoć upadł, ktoś coś więcej wie na ten temat ? jakiś nowy hotel tam będzie czy będzie tak stało ?
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Niestety hotel Murat ogłosił upadłość 31/01/2013 roku, a w tej chwili następuje przejęcie majątku.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:hotel ponoć upadł, ktoś coś więcej wie na ten temat ? jakiś nowy hotel tam będzie czy będzie tak stało ?
Coś słyszałem o chorym czy nawet umierającym właścicielu...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Chyba teraz ludzie dopisują do całej sytuacji różne historię Ja słyszałem, że hotel od dawna był w słabej kondycji, właściciel chciał podwyższyć standard dobudowując nową część budynku w której miał być chyba basen i jakieś spa. Niestety inwestycja pogrążyła jeszcze bardziej właściciela i jak widać nie dał rady się dźwignąć....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Faktycznie właściciel jest bardzo schorowany. Słyszałem, że faltom przymierza się do przejęcia muratu.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

antek pisze:Faktycznie właściciel jest bardzo schorowany. Słyszałem, że faltom przymierza się do przejęcia muratu.
Chyba mało prawdopodobne. Nowy hotel Faltomu jest właśnie otwierany na granicy Rumi i Gdyni.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

A mówi się, ze to kobiety plotkują, a tu proszę panowie w myśl powiedzenia "Jedna pani drugiej pani..."
A tak ad vocem:
Zigi pisze:Nowy hotel Faltomu jest właśnie otwierany na granicy Rumi i Gdyni.
Ten hotel jest otwierany przez właściciela restauracji Falko z Rumi, odkupiony od byłego już właściciela piekarni też z Rumi
ODPOWIEDZ