Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Faraon

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jeśli chodzi o pizzę w Faraonie to na pewno doskonałe zestawienie ceny do jakości. Pizza z kurczakiem, gyrosem, salami i fetą, którą jadłem była dobra. Nie tak dobra jak w Piccolo, ale swojej ceny była warta. Dodam, iż zaskoczył mnie jej rozmiar, bo na 32 cm które jest w karcie, wydawała się gruuubo większa. Ciasto cienkie - dobre.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Teraz to już małe przegięcie, zawsze zamawialismy placka po cygańsku ale teraz jak sobie wg mnie podwyższyli cenę o 3 zł tzn. teraz placek kosztuje 18zł to jest wygórowana cena, a do tego dodali sobie jeszcze na terenie redy (osiedle młyn) dowóz-dodatkowy koszt to jest wielkie przegięcie bodajze 2 zł za dowóz. Wszystkim którzy zamawiali z tam tąd placka polecam pizze verone która też jest smaczna i do tego tańsza, nie podwyższają cen i choć mają dalej nie liczą tyle za dostawę...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

prawda z tą podwyżką trochę poszaleli

20 % podwyżki to lekkie przegięcie... mogą stracić trochę klientów, ale ja nie usuwam ich z mojego telefonu - choć pewnie będę rzadziej wybierał ten numer
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Jakby ktoś chciał zjeść przepysznego placka i to tańszego od Faraona, to polecam: http://www.chata-keblowo.pl/ .
Mały placek węgierski to koszt 17zł (a uwierzcie mi że jest on duży), jest przepyszny a i atmosfera pierwsza klasa.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Placek chwilę się poprawił i znów zaryzykowałam i klapa. Zamowilam placka po cygansku, ktory jest niezjadliwy. Nie jest w sosie gulaszowym tylko ostrym pomidorowym chyba po to aby nie poznac sie na smaku. Pani podobno "szefowa" stwierdzila ze jest on prawidlowy I nie respektuje zadnej reklamacji. 20zl do kosza. Nie polecam nikomu!!!
ODPOWIEDZ