Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Faraon

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Całkiem fajne menu w Faraonie mają... i nawet ładnie podane jedzonko, ale mam inne pytanko.
Na piętrze w tym lokalu jest sala jakby dyskotekowa... czy tam się wieczorami coś dzieje, czy to funkcjonuje bardziej jako pub? Bo widziałem, że jest parkiet (a nawet rura :P) do tańczenia...

A i fajna sprawa, że jedzenie (przynajmniej pizze) można tam zamawiać do zamknięcia...czyli do 2.00
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ogólnie bywam tam czasami, w weekendy późnymi wieczorami przychodzą tam grupki młodzieży, ale raczej na piwko i bilarda. Nie spotkałem się jeszcze żeby tam ktoś tańczył, no chyba że była jakaś zabawa typu bal przebierańców, wtedy to tam się dzieje :D

Ogólnie jeżeli chodzi o pizzę, to my zawsze bierzemy (podaję dla przykładu) taką najbiedniejszą za 12 zł i jako przekąska do piwka jest bardzo dobra.

Minusem pewnie dla niektórych będzie fakt, że jest to lokal w którym można palić, ale okna tam są pootwierane więc przy małym ruchu nie widać różnicy.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Kiedyś tam była dyskoteka, lokal nazywał się Pod Lipą i był raczej taka jak to nazwać "mordownią", nie poleciłabym tego miejsca. Teraz nazwa została zmieniona, zrobiony remont, a czy właściciel to nie wiem. Ja jednak mam złe wrażenia dotyczącym tego miejsca i raczej tam nie chodzę. Zresztą wątpię by klientela się zmieniła mimo braku dyskotek.
Ale jedzenie mogą mieć dobre.. Nie jadłam więc nie mogę się wypowiedzieć.
A palenie w lokalu gdzie się je nawet przy otwartych oknach jest dla mnie niedopuszczalne ( swoją drogą jak im się to udało, bo nawet w pubach bez jedzenia nie można palić). Nigdy nie zapaliłabym w lokalu widząc, że ktoś obok je.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Nie wszyscy wiedzą gdzie on się miesci.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Przy dworcu PKP w Redzie, a właściwie na skrzyżowaniu ul Gdańskiej z wjazdem na dworzec.
Wystarczy sobie na necie wpisać:
http://www.faraonreda.pl/kontakt.html
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

O... z tym paleniem to nie wiedziałem... jak ja tam byłem to nikt nie palił dlatego pewnie nie rzuciło mi się w oczy... jeśli faktycznie wolno palić to słabo...
Co do ustawy o zakazie palenia to pewnie łatwo to mogli obejść, bo tam jest tak że na dole (przy barze z wystrojem bardziej typu Bistro) mają 3 stoliki, a reszte na górze na piętrze (z wystrojem typu pub/disco) i mogli zrobić tak, że u góry się pali na dole nie...
Póki co jestem nawet zadowolony z jedzonka i menu... a jeśli okaże się, że jeść będzie trzeba w dymie papierosowym to zostanie zamawianie na telefon :)

Nie mniej jednak pizzy tam jeszcze nie jadłem, ale fajnie, ze jest knajpka gdzie można zamówić jedzenie po północy :)

Huherko - wiesz może ile się tam płaci za bilard?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Huherko również mam pytanie - mam podobne odczucia co Dorma "Ja jednak mam złe wrażenia dotyczącym tego miejsca i raczej tam nie chodzę. Zresztą wątpię by klientela się zmieniła mimo braku dyskotek." jak to teraz wygląda? Kultura czy "strach się bać"?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wicek, płaci się 8zł za godzinę, stół i kije szału nie robią, ale ogólnie nie jest tak, że płacisz za godzinę, mija dokładnie 60 minut i trzeba się szybko zwijać (pograsz 15 minut dłużej i nikt się nie pluje, pod tym względem jest spoko)

Artur, ogólnie wieczorami przychodzą grupki młodych ludzi, ale ostatnio bywa tam bardzo pusto, już któryś raz spędziłem tam piątkowy wieczór i oprócz naszej ekipy nie było tam nikogo (poza tym, szefowa jest bardzo spoko i nie wpuszcza kogoś kto zachowuje się nagannie :) )Nam się jeszcze nigdy nie zdarzyło, żeby były jakieś problemy z innymi gośćmi.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zawsze się zastanawiam cyz to Klątwa Faraona jest rzucona na ich pizze, że powoduje u mnie takie rewolucje żołądkowe na drugi dzień za każdym razem jak tam jem, czy jest to sam fakt jedzenia pizzy pózna nocą :D:D:D

Ostatecznie pizzy jednak nie polecam, wydaje mi sie że jest tam coś seropodobnego i ogólnie lipa, ale zobaczcie sami :)
Ogólnie knajpa sprawdza się nocą kiedy wszystko pozamykane i w sumie wszystko człowiekowi jedno co zje ;)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

a w końcu udało mi się spróbować pizzy w Faraonie (nawet dwa razy) i wg. mnie jest smaczna i co pozytywnie zaskakuje duża.
Oczywiście obyło się bez rewolucji żołądkowych, więc chyba miałeś zbyt duży podkład przed wejściem do Faraona

Niestety jednak potwierdziła się informacja Huherko... na wyższej sali wolno palić... przez co jedzenie polecam konsumować na dole...albo zamawiać przez telefon
Szkoda, szkoda z tym paleniem...
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z Faraona zawsze zamawiam ich placka ziemniaczanego z faraona tzw. placek po cygańsku i muszę przyznać że jest wyśmienity, ja praktycznie tam tylko go jem i znajoma też, mieliśmy zamawiane już z różnych innych i muszę przyznać że u nich jest najlepszy. Ostatnio narzeczony zamawiał u nich pizze i był bardzo dobra, na cieniutkim cieście.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

jakby kogoś interesowało, a jeszcze nie wiedział, to w Faraonie mają promocje (w lokalu):
od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00, wszystkie duże pizze od nr.1-20 są w cenie małej pizzy

http://www.faraonreda.pl/

i spoko sprawa, że przy zamówieniu telefonicznym, też można zapłacić kartą
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

faraon broni się czym może, ale po ostatnim moim zamówieniu zdecydowałem że było to również ostatnie Teraz już wiem, czemu w faraonie pizza 15zł a w piccolo 30

Kiełbasa, szynka , ser, kurczak wszystko ochydne i najgorszej możliwej jakośći
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a widzisz to chyba kwestia gustu
mi np. ich Tutenchamon bardzo smakuje...
niezły jest też Hathor (tylko zamiast pomidorów wolę ogórasa)...

i mi pizza z Faraona smakuje dużo bardziej niż z Piccolo...
co nie zmienia faktu, że samo Piccolo też bardzo lubię
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Pizza to pizza trzeba się grubo postarać żeby zepsuć:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ