Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

askwolf pisze: ja Z CZYSTYM SUMIENIEM moge polecic 2 pizzerie (obie stety/niestety w Gdyni):
1. Pizzeria Trendy ul. Chylońska 165, Gdynia - Polecam szczególnie pizze "Strong"
Wow, nie myślałam, że ktoś też lubią tą pizzerię. Ja również ją polecam.. Mała, niepozorna, ale pizza jest tam na prawdę wyborna.
Rycho
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Są gusta i guściki zamówiłem kilka razy na dowóz nie była zła, ale po południu długo się czeka czyli jest duże zapotrzebowanie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

pizzy tam jeszcze nie jadłem... ale dania obiadowe nie są za duże
Przynajmniej ja trafiłem na małe danie i ceny wyższe niż konkurencja...

ale spróbuje jeszcze pizze
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ostatnio zamówiłem stamtąd dwie pizze... gdyż otrzymałem do skrzynki ulotkę która mnie zachęciła hasłami " bogato obłożona " , " ciasto świeże bez ulepszaczy i konserwantów ". No i niestety dałem się nabrać.... myślałem, że to druga pizzeria otwarta na wzór tej z Gdyni ( ul. Morska ). Ciasto GUMA - zakalec ( ach te świeże ciasto.... chyba drożdże już umarły tak stare ), obłożenie tragedia.... tona sera cebuli drobno posiekanej w kosteczkę, a polędwiczki z kurczaka to 4 plastry wędliny z biedronki. Ta pizzeria to jakiś żart! nie polecam nikomu!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Fakt, lastrada to dno To była niezła pizzeria 10 czy coś koło tego lat temu, kiedy nie było konkurencji....
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Verona jest na wjeżdzie na ul.Kazimierską (jadąc od ul.Puckiej) - ja tez sie nią zachwycam, najlepsza pizza (zaraz po pizzy Hut i kultowej Gdyniance ) jaką jadłam. Co do LaStrady to 1x zamówiłam i z ręką na sercu powiem : O JEDEN RAZ ZA DUZO. Pizza paskudna, ciasto niedopieczone, ser to raczej wyrób seropodobny jednym słowem PASKUDZTWO!
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Mam takie nietypowe pytanie -ma ktoś z Was może kontakt do właściciela la strady?chodzi mi o nr telefonu -sklerotyczna obsługa tego tałatajstwa zostawia od czasu do czasu włączone jakieś wentylatory lub klimatyzację na noc i hałasuje mi-taki wkurzający,męczący dźwięk !moje kilkukrotne interwencje u nich nie pomagają!zastanawiałam się nawet czy nie można by było odłączyć im prądu przy liczniku,ale nie znam się na tym i nie wiem czy dałoby się coś takiego zrobić!?może by podziałało!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Pozwolę sobie drobną uwagę wrzucić -może właściciele skorzystają - lub nie, to jest ich sprawa. Zamówiłem dziś 2 pizze na dowóz. Przyjechały bardzo szybko - to plus. Pizza z dużą obfitością dodatków - plus następny. Muszę jednak dodać parę minusów : ciasto pomimo tego, że lekko przypieczone to jednak zakalcowate - mam wrażenie, że za dużo soków puściły dodatki w trakcie pieczenia co w połączeniu z sosem sprawia, że nie dochodzi. Drugi minus to smak - wszyscy w domu stwierdzili, że pizza pomimo dużej ilości dodatków jest po prostu bez smaku - tutaj jak sądzę to jest kwestia indywidualna każdego jedzącego, ale może warto nie bać się przypraw ?. Minusik jeszcze za płatny sos - 2pln za naparstek oraz za brak informacji na temat sektorów, za dojazd do których pobiera się opłatę - numer z minimalnym drukiem na odwrocie i info o jakichś sektorach, a na froncie wielki napis DOWÓZ BEZPŁATNY....
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ja dziś zamóiłąm kebaba, też nie polecam! Mięso jak zdjęte z kurczaka z grila, suche, sos czosnkowy nie smaczny i nic wogóle nie było wymieszane bleee. A już nie mówiąc o tym że czas oczekiwania miał być 40-50min a było 1 godzina i 15min, i zmne
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Nie ma dania,ktore mogłabym polecić.Pizza ,chyba najgorsza w mieście.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Dziś wracałem z kopalni do domku i przechodząc obok tegoż przybytku zauważyłem zerwane logo i napis na szybie typu 'nowy właściciel, nowa pizza' czy jakoś w ten wzorek. Niestety nie miałem czasu wskoczyć i się podpytać, ale może ktoś coś wie czy rzeczywiście nowa jakość, czy jednak zabieg kosmetyczny, a ekipa ta sama?
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Podobno od jakiegoś czasu próbowali sprzedać tą pizzerie. Może się udało
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Darq pisze:ekipa ta sama?
Ekipa na pewno inna.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Teraz niby pizzeria "Neapol".... niby bo strona dalej ta sama z ulotką la strady, menu praktycznie bez zmian poza dodaną pizzą na słodko, kartony do pizzy la strady itd...

Ale pizza - dno do kwadratu!!!!
Ciasto gniot - bez grama jakichkolwiek przypraw! zero nawet zwykłej soli...
Na cieście ZERO sosu - aż specjalnie zadzwoniłem zapytać czy powinien być - ponoć tak i to dwie łyżki
Tylko szkoda, że na tej łyżce nie było sosu.... albo może kucharz niedowidzi? (pizzerman to zdecydowanie nie był)
Składniki zdecydowanie uległy pogorszeniu - zarówno na jakości jak i ilości!
Kiedyś na pizzy farmerskiej - mięso z kurczaka bielutkie (pierś) teraz praktycznie same ścinki z udka ze skórą i wszelkimi chrząstkami - nie było praktycznie kawałka mięsa które by się dało zjeść...
Zadzwoniłem - przekazałem swoją opinię - poprosiłem o jej przekazanie szefowi - myślałem, że może oddzwoni... ehhh... szkoda słów!

OHYDA, MASAKRA, BEZNADZIEJA - to tylko niektóre określenia które przychodzą do głowy po zamówieniu z "nowej" pizzerii
Na pewno kolejnej szansy już im nie dam i nikomu nie polecam!
Z taką pizzą to możecie już zwijać interes bo takiego syfu już dawno nikt mi nie zaserwował...
Bleee....
ODPOWIEDZ