Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

A ja na piwko to wolę iść do jakiegos Pubu może pograć w lotki czy w bolarda( choć w bilarda nie umiem :) ) czy do jakiegoś miejsca gdzie mi nie pachnie cały czas jedzeniem i gdzie się nie spojrze nie wcinają pizzy :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:z tego co wiem to nie, bo wraz ze sprzedażą budynku Rzym powinien się wynieść
to ciekawe czy Rzym szuka nowej lokalizacji czy raczej zrezygnuje z działalności - jedzonko było w miarę smaczne, klimat wnętrza-też ok.
Anika
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:do jakiegoś miejsca gdzie mi nie pachnie cały czas jedzeniem i gdzie się nie spojrze nie wcinają pizzy :)
Coś w tym jest! :) - nawet,gdy jesteś najedzona, to siłą rzeczy po chwili przeglądasz z cieknącą ślinką menu ;)
Anika
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Też ciekawa jestem czy Rzym się przeniesie, mam nadzieję, że tak, bo szkoda by było. A co do piwka w Rzymie- mają tam w ogóle piwo lane? Czy tylko butelkowe sprzedają?

ktoś kupuje budynek- w sensie cały szeregowiec? Czyli Fotolusia, cukiernia i inni też się stamtąd wynoszą??
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Hmm wydaje mi się, że tylko butelkowe, ale głowy nie dam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

z kija też jest
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

ja osobiście wolę butelkowe - z kija nie zawsze wiadomo co poleci ;)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie koniecznie- w znajomym miejscu można bez obaw brać z kija bo wiadomo, co poleci? Piwo! ważne, żeby lokal utrzymywał w czystości cały sprzęt do rozlewania piwa z beczki, to nie będzie gorsze od butelkowego. A jeszcze jak znajoma obsługa powie, że świeżutka beczka, dziś założona to już w ogóle smakuje nawet lepiej! ;)

...ale trochę się OT robi, temat La strada, a my tu gadu-gadu o piwie beczkowym... w rzymie! ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

W La stradzie też jest piwo, ale jak mam za małe zapłacic 4,50 czy 5 zł. to dziekuję
versus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

dobra pizza w Lastradzie ???????? dobra to byla jak otworzyli lokal i wtedy tam jadalem a teraz to dziadostwo a nie pizza, dlatego jadam w Gdynskich pizzeriach !
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No jakoś się La stradą rozczarowałam. Też mi się wydaje, że kiedyś była tam lepsza pizza. Jeśli chodzi o dodatki, to nie mam uwag -przynajmniej nie żałują. Ale te ciasto! - gniot miele się w ustach. "Zalegało" mi na żołądku jeszcze parę godzin :(
mk
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Wielu pewnie się ta informacja spodoba ;) la strada w Redzie idzie na sprzedaż!
http://otodom.pl/index.php?mod=show&insId=5188282
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a kiedyś mieli taką dobrą opinię i wielu klientów...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ale z tą dużą ilością miejsc parkingowych przy budynku to przesadzili... ale zapewne nie tylko dlatego się pozbywają lokalu (choć kto wie).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Szkoda.
W La Stradzie jest moja ulubiona pizza. Oprócz tego pyszne, ogromne de volaille z serem ( wszędzie mają głównie z masłem).

Poza tym to, że zmieni się właściciel nie znaczy, że wszystko w lokalu się zmieni.
A może się zmieni jeszcze na lepsze
ODPOWIEDZ