Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Buka
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Hehe, pamiętam jak budowali bloki przy Szkolnej, to przy Wojciecha znajomi już mieszkali w bardzo podobnym mieszkaniu jak to, w którym się potem sam wychowywałem od 3 klasy podstawówki przez... ładne 14 lat (właśnie na Szkolnej). Za tymi blokami przy Wojciecha i kawałeczek dalej potem przez całe lata się nic praktycznie nie działo aż do niedawna, jak Lamex wybudował najpierw ten bunkier i się zwinął, a potem przyszło Semeko. Inna era :)

Jaro - z tym drugim trafiłeś. Jestem z tych co używają takich różnych "ąć" i "ęć", to i MSZ piszę ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no to naprawdę bloki Energetyka to juz Stare Miasto albo taka redzka "Nowa Huta"... w sumie jakby je ocieplili to nie byloby widac wielkiej roznicy, ale poki co to wyglada to coraz gorzej
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Buka pisze:Hehe, pamiętam jak budowali bloki przy Szkolnej, to przy Wojciecha znajomi już mieszkali w bardzo podobnym mieszkaniu jak to, w którym się potem sam wychowywałem od 3 klasy podstawówki przez... ładne 14 lat (właśnie na Szkolnej). Za tymi blokami przy Wojciecha i kawałeczek dalej potem przez całe lata się nic praktycznie nie działo aż do niedawna, jak Lamex wybudował najpierw ten bunkier i się zwinął, a potem przyszło Semeko. Inna era :)

Jaro - z tym drugim trafiłeś. Jestem z tych co używają takich różnych "ąć" i "ęć", to i MSZ piszę ;)
Wtedy kiedy jak mówisz nic się nie działo budowali cały ciąg bloków przy Brzechwy po prawej stronie. Od Ceynowy aż do Norwida, od 92 roku :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A ja ostatnio za namową rodzeństwa zamówiłem pizze w La Stradzie... Zamawiałem średnie ciasto, dostałem na cienkim... Powiem tak... papier jest grubszy od ich cienkiego ciasta... Także jeśli chodzi o pizze tam to już chyba nigdy więcej się nie skuszę...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A ja np. lubie pizze na grubym cieście dlatego właśnie w La Stradzie mi smakuje. Tylko jest ona trochę tłusta. W ogóle bardzo lubię jedzenie z La strady, jest bardzo smaczne tylko niestety drogo. Ceny Dań są podzielone na części. Surówki trzeba kupować osobno, a do niektórych dań i frytki, gdzie w innych lokalach wszystko jest w cenie nawet czasem sos.
mirek
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Całkiem dobre kebaby są na Łąkowej, na przeciwko stadionu, chyba nowo otwarte.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

wątek o tym kebabie jest tutaj:

http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=877&po ... sc&start=0

tu się możesz na ten temat wypowiadać
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

W ostatnią niedzielę zamówiłem sobie pizze na wynos, dużej "grande " już nie było więc średnia. Dodatków może i mało ale smak wyśmienity. Mam nadzieję ,że zaczynają dbać o klięta. Byle tak dalej. Polecam i pozdrawiam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja z kolei słyszałem, że spora część (może cała) załoga wyleciała z la strady
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Może i dobrze. Zaczynało sie tam źle dziać. Robili coraz mniejsze porcje, a ceny były coraz wyższe, no i czas oczekiwania.. masakra.
Szkoda bo bardzo lubie pizze z La Strady
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja tam kebaby zamawiam prawie zawsze;) Różnie im to wychodzi ostatnio był spory i dobry, poprzednio zimny mały i z mała ilością sosu.
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Kebab to tylko na telerzu jest ok, inny to raczej nie, a prawdziwy i smaczny kebab jest... wiecie gdzie! Nie podaje bo zaraz Zigi się przyczepi jakiejś reklamy ... he he
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

raz zamówiłem tam naleśnik ze szpinakiem ... i ku mojemu zaskoczeniu, był on Olbrzymi:) to bylo z jakies 2 tyg. temu:) więc chyba nadal tak podają:) duży plus
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja ostatnio dostalem mega szybko moje zamówienie;) bo moze nie minelo 20 minut;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

2 tyg. temu czekałem na to, aż ktoś do mnie podejdzie i zapyta co też chciałbym zamówić, ale się nie doczekałem...
ODPOWIEDZ