Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

No nic dziwnego, bo w la stradzie trzeba podejść, aby zamówić.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Myślę, że Ryszardowi chodziło o to, że stał przy ladzie, ale pracownicy byli schowani na zapleczu ;). Faktycznie czasami się tak zdarza, powinni mieć jakiś dzwonek :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Pienio pisze:No nic dziwnego, bo w la stradzie trzeba podejść, aby zamówić.
hu hu hu... powiało błyskotliwością. A jesli podchodzisz, czekasz ... obok gosciu jakisc pizze gniecie... i tak czekasz 5 minut, a na zapleczu techno party, to co?
To spadasz... bo ani Cie nikt na zaplecze nie zaprasza ani tez nikt nie podejdzie:)
versus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

tak dziadowskiej pizzy jak w tej lastradzie to w zyciu nie jadlem !!! dodatkow jak na lekarstwo i to bez zadnego smaku, sera prawie nie ma, ciasto gumowe i cena z kosmosu.

NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Oj.. chyba konkurencja działa :) Bo pierwszy post raczej nie sugeruje wzburzonego klienta

Każdy ma swój gust, ale ja tam lubie pizze z La Strady, bardziej niz np. z Verony
Ostatnio zmieniony |19 Lut 2010|, o 12:54 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

tez nie moge złego słowa powiedzieć na pizze, bardzo dobra, ciasto super !!!!!!!!
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Versus chyba pomylił lokale. Pizza w La Stradzie jest można powiedzieć bardzo dobra . Moje ulubione grube ciasto , cena raczej do przyjęcia. Wystarczy porównać ulotki z pizzerni Redy by doskonale się orientowac gdzie jest tanio a gdzie drogo. Ceny z kosmosu są napewno w innej pizzerni.
lui
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

hmm, pizza dobra, ale faktycznie czasami jak sie wchodzi to mozna sobie poczekac az ktos do nas podejdzie, ceny ostatnio podnieśli i nie sa juz konkurencyjna, poza tym pizzeria jest na sprzedaz...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nastepna na sprzedaż? Rzym chyba też jest na sprzedaz.
W końcu ktos napisał, że lubi grubsze ciasto tak jak ja. Dodatkowo lubie też to, że składniki są pod serem i nie są takie wysuszone jak na innych pizzach
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Rzym nie jest na sprzedaż, tylko budynek, w którym się mieści... a niestety właściciel lokalu całego budynku nie wykupi
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

czyli nic nie powinno się zmienić - właściciel karczmy będzie płacił wynajem nowemu właścicielowi budynku - czy tak??
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

z tego co wiem to nie, bo wraz ze sprzedażą budynku Rzym powinien się wynieść
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

co za rewolucje z tymi knajpami ostatnio... Ciekawe gdzie Rzym się przeniesie, z La Strady to zamawiam telefonicznie, więc mi lokalizacja nie robi, ale do Rzymu fajnie było czasem wpaść i posiedzieć przy stoliku koło kominka ;)
michu
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze: Dodatkowo lubie też to, że składniki są pod serem i nie są takie wysuszone jak na innych pizzach
Z tego co wiem to kazda pizzeria ci tak zrobi jak poprosisz.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ej ja Rzym bardzo lubie, jak mam tam z kimś na piwo wyskoczyć albo co...
ODPOWIEDZ