Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

a to ciekaw,e wlasnie chce zamowic pizze z la strady a tu ceny wyzsze niz ostatnio! niektore produkty podrozaly o prawie 25%!!!!!!
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Nie przepadam za La Stradą. Mają dobre, ale zimne kebaby.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Cennik na stronie http://www.pizza1.pl/reda/menu.php. Jeszcze niedawno większość dużych kosztowała 8,90, 9,00, 11,00. A teraz ceny są wyższe. Czasami kupowałem na wynos, ale chyba lepiej zamemu upiec.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja jem tylko z La Strady. Lubie takie ciasto. Nie przepadam za cieńkim ciastem dlarego w Veronie czy w Rzymie mi raczej nie smakują, tam mają i tak drożej niż w La Stradzie.
Pamiętam kiedyś taka pizzerię Mariano. Ona jeszcze jest w Rumi. Tam ciasto smakowało mi najbardziej, ale niestety.. już jej nie ma
Ostatnio zmieniony |8 Gru 2007|, o 14:03 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Xelon
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja bardziej preferooje Verone mają dobre Pizze i wogoole inne potrawy.... a pozatym mam bliżej... :P a jak jest zamknięta to zawsze pozostaje KEBAB :]
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Xelon pisze:Ja bardziej preferooje Verone mają dobre Pizze i wogoole inne potrawy.... a pozatym mam bliżej... :P a jak jest zamknięta to zawsze pozostaje KEBAB :]
Siema Xelon - bracie.. Nie myślałam, że Cię tu spotkam. Ty się ucz w tej szkole a nie na necie siedzisz :D
Awatar użytkownika
Xelon
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

e tam nic ciekawego tootaj dla mnie niema jak narazie :P
Awatar użytkownika
MS 13
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

nr 1 jak dla mnie Verona ,która zdecydowanie bije na glowe la strade..pod kazdym wzgledem:) pozdrawiam zwolennikow Verony.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma, racja Mariano miało zajebistą pizze;) szkoda ze ich już w Redzie nie ma:( swoją drogą nie wiecie czy Ci z Rumi dojezdzaja do Redy? Jak tak to podajcie numer do Rumi;)
A ja teraz lubie pizze z Verony;)
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Też pamiętam Mariano. Kiedyś zdecydowanie wolałam tą pizzerię od La Strady. Ale skoro zniknęli z Redy, przyzwyczaiłam się do lastradowej pizzy :) Najbardziej mi smakuje przed 15 ;), choć rzadko bywam o tej porze w domu.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mariano było najlepsze. Pizza z La Strady może być ale to nic specjalnego. Wolę pizzę domowej roboty.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

łoo Xelon czyli , ze Maliniak???
janek
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

:D Pizza pizzą ale najlepszy jest kebab . Ostatnio jadłem co prawda w Rumii w EFEZ Kebab ale był pyszny . Szkoda że w Redzie nie ma takiego .
józinek
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Pyszny kebab w Efez Kebab ?? To chyba jakiś żart, nic specjalnego nie ma w tym lokalu...
Pyszne kebaby to są innym miejscu :)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Wracając do tematu pizzy z Lastrady (taki był chyba pierwotny zamiar jego autora:P ) to jak dla mnie cena za wysoka w porównaniu do jakości. wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje... ALE ;) NAJLEPSZA pizza jest na CIENKIM, KRUCHYM cieście (prawdziwa, włoska:D ) i zdecydowanie najbliższa ideałowi jest pizza z Karczmy Rzym.
A powiedzcie mi gdzie jest ta Verona, którą się tak zachwycacie?? Reda niby takie małe miasto, a jakoś nie mogę skojarzyć, gdzie mieści się ta pizzeria... ;)
ODPOWIEDZ