Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja ostatnio też nie byłem zadowolony. Ser przypieczony (miejscami lekko brązowy, chrupiący), skład mojej ulubionej pizzy nieco inny niż zwykle. Generalnie lubię pizze z LaStrady, ale kilka razy zdarzyły im się wpadki. A jeśli chodzi o ilość składników - pizza w tzw. promocji (zakupiona do godz. 15.00), jest też uboższa w składniki w porównaniu z pizzą pozapromocyjną. Taki spostrzeżenie. Choć nie wiem czy to reguła, bo rzadko zdarza mi się zajadać pizzę po godzinie 15.00 ;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Z tym serem to też zauważyłam. Coś jest z nim nie tak. To pewnie jakiś produkt seropodobny albo jakiś tani ser który nie nadaje się do rozpuszczania.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak mi Panstwo narobiliscie smaku piszac o pizzy,ze dzisiaj upieklam cala balche pizzy z roznymi dodatkami i porzadnym serem.Byla naprawde pychotka.......pozdrawiam
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Domowa pizza jest najlepsza!
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zdecydowanie domowa najlepsza :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ale ja nie umiem robić ;(
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

podrożały produkty, vat skoczył to i ceny podnieśli. Tylko dziękować politykom :)
Rob
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

cukier 150 % swojej wartości wzrośnie to jakaś paranoja
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:cukier 150 % swojej wartości wzrośnie to jakaś paranoja
przed wejściem do Unii jako młokos biegałem z domu po cukier, a panie ekspedientki przy kasie w danym sklepie Ewa mówiły do mnie "ten cukier jest drogi, kosztuje 4,5zł" i jakoś świat się nie zawalił, a ceny spadły tak szybko jak podskoczyły.

Pomijam, że inne były przyczyny
Meno
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mi osobiście pizza z lastrady bardzo smakuje. Często u nich zamawiam przez telefon, ale sam lokal też posiada miłą atmosfere i mozna się przejść posiedzieć i zjeść cos dobrego, nie tylko pizze. Także mogę polecic jedzonko z tamtąd :wink:
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mistrzowie jednego postu atakują ;) " Z tamtąd" ;)
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

w okolicy redy rumi jest tylko jedna naprawde dobra pizza - fenicita w galerii rumia.
Pizza w lastradzie to koszmar, ostatnią pizzą która dolała oliwy do ognia (niestety de facto nie bylo na niej oliwy) była pizza z szynką. ZAMIAST SZYNKI PRAWIE, ŻE MIELONKA!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Polecam jednak domową pizzę - za składniki ( i to z wyższej półki) na dwie duże blachy zapłaciłam 29 zł! Doliczając koszt prądu potrzebnego do upieczenia to i tak wychodzi taniej i zdrowiej! :-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Z wielką chęcią bym zrobiła. To super sprawa - składniki jakie chce i taniej wychodzi, mam tylko problem z drożdżowym ciastem :(
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

La Strada kiedyś była wielka...pamiętam jak tylko tam się chodziło po szkole na pizzę i zawsze było tam dużo ludzi...jednak jej czas przeminął i teraz lepiej pójść do sklepu dla "biednych", kupić skłądniki i samemu sobie pizze zrobić:D!
ODPOWIEDZ