Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze: Oprócz tego pyszne, ogromne de volaille z serem ( wszędzie mają głównie z masłem).
wszędzie z masłem, bo klasyczny de volaille przygotowuje się właśnie z masłem. Nadziewane serem czy pieczarkami to po prostu "wariacje" na jego temat ;)


A apropo samego lokalu - skoro tak fantastycznie funkcjonuje ciekawym jest, dlaczego właściciel się go pozbywa?
Anika
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ale jaja z tą La Stradą! Ciekawe jaki jest powód sprzedaży
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Anika1708 pisze:
Dorma pisze: Oprócz tego pyszne, ogromne de volaille z serem ( wszędzie mają głównie z masłem).
wszędzie z masłem, bo klasyczny de volaille przygotowuje się właśnie z masłem. Nadziewane serem czy pieczarkami to po prostu "wariacje" na jego temat ;)


A apropo samego lokalu - skoro tak fantastycznie funkcjonuje ciekawym jest, dlaczego właściciel się go pozbywa?
De volaille poprostu mi tam smakują i nie interesuje mnie czy to klasycznie czy nie, dla mnie to zaleta ( choć nie powiem cena jest stosunkowo wyższa za to).

Apropos samego lokalu to nie wiem czy fantastycznie funkcjonują. Nie napisałam tego
michu
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

pozbywa sie juz chyba od roku i za taką cene to sie nie pozbędzie chyba nigdy
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

michu pisze:pozbywa sie juz chyba od roku i za taką cene to sie nie pozbędzie chyba nigdy
"CHYBA" na pewno ;)
Fakt, miejsce atrakcyjne jak na Rede, ale bez przesadyzmu :D
Ile lat nowa firma musiała by pracować by zwrócił się im ten interes. There is no chance
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

LA STRADY nie polecam. Kiedyś zamawiałem u nich ale dzisiaj, nigdy więcej. Czytam, że sprzedają lokal. Straty nie będzie.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Też miałem przed chwilą nieciekawą dostawę. Ale zazwyczaj nie narzekam. Dziś było jakoś feralnie widocznie.
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:LA STRADY nie polecam. Kiedyś zamawiałem u nich ale dzisiaj, nigdy więcej. Czytam, że sprzedają lokal. Straty nie będzie.
Także nie polecam.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ostatnio moi rodzice zamówili pizze z La Strady i całe ciasto to był jeden wielki zapadniety i słony zakalec. Okropieństwo. Nie wiem czy to jakis uczeń robił, ale napewno stracili klientów ( zwłaszcza, że brali pizze pierwszy raz i chcieli wyrobic sobie opinie). Ja zamawiam z tamtąd czasem i mi ich pizza smakuje, ale czegos takiego jeszcze nie widziałam.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

wczoraj zamówłam pizzę z la strady dla internałtów jest promocja mianowicie otrzymują oni 0,5 litra pepsi max gratis, no i w opcjach zaznaczyłam, aby pizza była już pokrojona.
Po pierwsze z promocją pepsi max to tylko wabik bo nic takiego się nie dostaje.
Po drugie jeśli zaznaczysz, że pizza ma być pokrojona to się nie zdziw jak otworzysz pudełko a ona będzie w całości.
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Przestałem tak kupować pizze po tym jak w miesiącu 2 razy zrobili Mi nie tą pizze i jeszcze z łaską robili nową jak reklamowałem.
Jarameba
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wg mnie, całkiem niezłą pizze mają, za nie najgorsze pieniądze. Co ciekawe, dużo rzeczy przygotowują na miejscu, nie korzystają z garmażeryjnego chłamu (wspomniany wyżej Devolaille, czy np. placki po cygańsku). Co do sprzedaży, właścicielka la strady ma jeszcze kilka innych lokali, sprzedała już la strade w Luzinie, teraz przyszedł czas na Redę, trzyma jeszcze lokal w Wejherowie i restauracje w Gdyni. Także ja osobiście, polecam, ale jak każdy punkt z jedzeniem, na miejscu ;)...
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tam już jest chyba nowy właściciel.Zamawiam od nich dość często ostatnio,bo mi się nie chce gotować i jak dotąd wszystko smaczne i zgodnie z zamówieniem,a pizzę mam zawsze pokrojoną mimo,że o to się nie upominam.
helenka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się z tobą Buba , jest tam nowy właściciel i jedzonko jest pyszne , często tam zamawiam pizzę

i kilka razy byłam z rodzinką na obiadku, smaczne no i ceny przystępne . Miejmy nadzieję, że się nie popsuje;)
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A ja ostatnio jadłam pizze z la strady i była taka jakaś dziwna :) Niby szybko podana, ciasto w porządku ale jakoś mi nie podeszła, mało pieczarek dziwny ser- nie taki jak w innych pizzeriach ;)
ODPOWIEDZ