Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

La strada schodzi na psy- niestety. My ostatnio też nie byliśmy zadowoleni.Szkoda bo fajny lokal w dobrym miejscu, kiedyś była godna pochwały dzisiaj nie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się. Ja już przestałam tam zamawiać, choć kiedyś bardzo często tam chodziłam. Jakościowo coraz gorzej a ceny moim zdaniem wyższe niż w innym pizzeriach
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dobra tam jest ta promocja do 15 i to zachęca ludzi do kupna pizzy, ostatnio zauważyłem że jest całkiem nowa załoga bo długo tam nie kupowałem po tym jak w ciągu miesiąca 3 razy nie tą pizze mi dostarczono i poszedłem teraz chyba za nowego właściciela i znów otrzymałem nie ta pizze. Verona może nie ma tej promocji do 15 ale pizze taką jaką zamawiam to otrzymuję i smaczniejsza.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

No tak jak twierdzę, że pizza jest tam całkiem dobra tak odechciało mi się zamawiać w La stradzie po sobocie 3 tygodnie temu kiedy to pani po wydaniu mi pizzy i "reszty" wzięła do rąk ser i zaczęła rozsypywać na ciasto...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Marcin pisze:No tak jak twierdzę, że pizza jest tam całkiem dobra tak odechciało mi się zamawiać w La stradzie po sobocie 3 tygodnie temu kiedy to pani po wydaniu mi pizzy i "reszty" wzięła do rąk ser i zaczęła rozsypywać na ciasto...
Nie wiem czy to zasługa forum, ale muszę pochwalić obsługę z La Strady, że zaczęli przykładać uwagę do higieny. Pani założyła do pizzy gumowe rękawiczki. Pizza też jakby nieco lepsza... Tak trzymać - jakość obsługi i jakość produktu to klucz do sukcesu...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Możliwe ,że od września wiele się zmieniło,całkiem prawdopodobne że pracownicy też.nie chodzę tam zbyt często,ale jak już idę ,za każdym razem jest inna obsługa.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Zigi - niestety - tydzień temu w sobotę, nie widziałem jak była robiona moja pizza, ale ja na swoją czekałem kiedy to ekipa zza baru była na papierosku. Po chwili pan przyszedł, wziął ode mnie pieniążki a pani po prostu od papieroska przeszła do nakładania sera na następne zamówienie... Także odechciało mi się kupowania tam pizzy do odwołania. A szkoda bo jest pyszna.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja byłem w ostatni piątek, więc miejmy nadzieję, że praktyka którą zaobserwowałem jest nowa i trwała :) w każdym bądź razie byłoby miło - nie tylko w La Stradzie, ale i w innych lokalach także...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

wczoraj zamówiłem sobie pizze z samymi serami z La Strady i.... był wyśmienita! Moim zdaniem najsmaczniejsza w Redzie (nie wiem jeszcze jak tam z Diversity smakuje). W ten o to sposób znalazłem w końcu pyszną pizzę w mieście, o która ostatnimi czasy było ciężko.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

mi raz pani chciala wmowic przez telefon, ze na mojej pizzy jest ananas tylko jest go malo XD <pizza z ananasem i dodatkami byla droga> wiec zaczelam ja przeszukiwac i nic nie bylo i sie dalej ze mna baba kluci przez telefon wiec zjadlam sama pizze z serem i kukurydza za 26 zl;/ a do cytuje tekst na temat reklamacji "no to kierowca moze po nia o 22 przyjechac" niewiedzialam czy sie drzec czy smiac. W veronie nigdy nie bylo problemu by zareklamowac pizze bo zle wyslali, wiec w la stradzie patrze im ostro na rece, siedze przy stoliku najblizej szyby i sprawdzam dokladnie co babka robi i zawsze sprawdzam co mi podaja. Kiedys czekalam na znajoma w la stradzie pilam herbate i bylysmy tam 1,5 godziny przez ten czas byly 4 reklamacje O_O jedna dobrze pamietam bo przyszedl pan z daniami obiadowymi, ktore przyjechaly do niego na wynos. Pokazal dania za 16 zl dwa te same dania w jednym prawie nic nie bylo w drugim bylo srednio no zenada! Jeszcze sie znim przy kasie wyklucali, ze niemoga przyjac reklamacji. Bardzo sie tam pogorszylo a szkoda.. lubie verone ale maja same(gdyby mieli male to bym tylko tam zamawiala) duze pizze i troche za duzo sera ^^
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

heh.. Za mało sera? Dla mnie nigdy nie jest za mało sera, gorzej jak jest on wątpliwej jakości.
Kiedyś najczęściej wpadałam na pizze i de volaille właśnie do La Strady bo lubię grubsze ciasto i składniki pod serem, a w de volaillach ser ( tak wiem, że prawdziwe mają tylko masło;) ) Ale z czasem jedzenie na prawdę się pogorszyło ( to też zależy od tego kto robi).
A z daniami na dowóz też miałam problemy. A jeszcze jak zamieniłam jakiś składnik to nie miałam co liczyć że dostane tak jak chce. Dwa razy tak zrobiłam i dwa razy dostałam pizze tak jak jest w karcie a nie jak zamówiłam. Potem przestałam zamawiać na dowóz, bo na ogół pizza przyjeżdża chłodna i zaparowana a ciasto - miękka buła, w daniach zawsze frytki robią się miękkie. Ale to nie tylko w daniach z La Strady. Większość dań z różnych lokali tak wygląda, choć nie ma co się dziwić jak są szczelnie zamknięte, żeby nie wystygły to parują. Ale mi to za bardzo nie odpowiada. Teraz robię sama i pizze i de volaille i uważam nieskromnie, że smaczniejsze ;)
Jeszcze jednym minusem La Strady są ceny, za podobne dania mają wyższe ceny niż w innych lokalach i za surówki trzeba płacić osobno ( gdzie praktycznie wszędzie mają w cenie zestawu). No, ale może coś się zmieniło, bo dawno nie byłam
Ostatnio zmieniony |27 Cze 2012|, o 12:21 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja bylem w La Stradzioe z 2 tyg temu , wpadłem z ziomkiem bo dawno nie bylismy. I co dostaliśmy? Pizzę tak słona, że nie do jedzenia , jakby specjalnie przesolili zebysmy jeszcze po browarze wzieli :D Do tego sos czosnkowy o konsystencji oleju, fuj. Ja nie polecam, ale faktycznie mogłem zle trafić :P
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Powiedzcie mi proszę, gdzie można zamówić smaczną pizzę na dowóz w Redzie? Rozumiem, że La Strada odpada, tak? :) Mieszkamy tutaj z mężem od niedawna i jak do tej pory nie trafiliśmy na żadną fajną :(
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

O tak... Sosy tez pozostawiają wiele do życzenia i to nie tylko w La Stradzie. A cena - jak za zboże :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

anieess pisze:Powiedzcie mi proszę, gdzie można zamówić smaczną pizzę na dowóz w Redzie? Rozumiem, że La Strada odpada, tak? :) Mieszkamy tutaj z mężem od niedawna i jak do tej pory nie trafiliśmy na żadną fajną :(
Ciężko tak doradzić. Każdy lubi coś innego. Zależy od gustu.
ODPOWIEDZ