Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Garmaż aquasfera

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
melkos
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Wracając do tematu w koncu zjadlam grzybowa i polecam serdecznie :) co do reszty to sie niezle ubawilam czytajac watek :P ja tam chadzam bo tanio i smacznie i widzialam raz Pania jak przy stoliku na zewnatrz palila, ale w srodku nigdy wiec nie wiem, nie sadze tez zeby panie ryzykowaly ;)
east63
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

z mężem chcieliśmy wypróbować jak smakuje jedzonko, ale niestety się zawiedliśmy, kupiliśmy kotlet z piersi kurczaka i kotlet rybny - wszystko jakieś takie jałowe, zero przypraw a nawet soli - ale jak to mówią każdy ma inny gust, ale wiem jedno już tam więcej nic nie kupie ps. nawet paragonu nie dostałam, a obsługa - trochę się naczekaliśmy, aż wszystko nam zapakują
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Ja też się w sumie zawiodłam, ale może miałam za wysokie oczekiwania ;) wybór był niewielki, ale może tak trafiłam (choć byłam około południa). A czy ceny są niskie? 1 pln za pieroga to chyba nie jest tanio..
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

zagadka pisze:Ja też się w sumie zawiodłam, ale może miałam za wysokie oczekiwania ;) wybór był niewielki, ale może tak trafiłam (choć byłam około południa). A czy ceny są niskie? 1 pln za pieroga to chyba nie jest tanio..
1zł za szt pieroga to dużo,średnio na kilogram wchodzi 25 szt,z tego wynika,że płacisz 25zł za kg.Drogo!
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A moim zdaniem to normalna cena pierogów w sprzedaży (dwa razy więcej kosztuje gałka lodów ;-). Obiad za 8-10 zł (więcej pierogów nie dałabym rady zjeść) to chyba nie jest coś, co nadwyręża budżet. Wiadomo, że jak się robi w domu, to wychodzi taniej. Tutaj dochodzi marża - w końcu taki garmaż to nie instytucja charytatywna.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Nie wiem czy to normalna cena.. Osobiście jeśli już kupuję pierogi, to robię to w sklepie sieć34 - robione przez jakąś firmę zdaje się z Pruszcza, bez ulepszaczy, krótki termin itp. i tam cena za kg, to z tego co pamiętam ok 14zł (mogło się zmienić), więc jednak sporo taniej.
Z drugiej strony tak sobie teraz przypomniałam, że kiedyś kupowałam na próbę zdaje się w 'pierogarnii' w Rumi, to chyba też kosztowały 1pln/szt., więc może to faktycznie normalna cena w tego typu miejscach ;)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Specjalnie nie przepadam za pierogami z paczki/mrożone lub schładzane na tackach/. Wolę te samorobne,lecz nie każdy potrafi zrobić sobie sam.Ja należę do tych osób,które nie potrafią,więc kupuję swojskie pierogi w Witamince,już od dobrych paru lat,o ile się nie mylę to kilogram kosztuje 16-18 zł.Tanio też wychodzą tam de volaille i cordon blue,bo płaci się od wagi nie od sztuki. Za porcję miąska plus suróweczka i kg ziemniaczków płacę niespełna 8zł i jem do syta. Uważam,że cena powinna być od wagi ,a nie od sztuki,nie wydaje mi się aby samorobne pierogi były idealnie równe wagowo.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Sorry za zejście z tematu, ale gdzie jest ta Witaminka? To jest sklep czy co? :)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Proxima pisze:Szczerze mówiąc trudno uwierzyć, że paliły w miejscu pracy i to na widoku klienteli. Od ponad roku jest zakaz palenia, panie ryzykowały dość wysokim mandatem i utratą pracy.
Ale jeśli faktycznie tak było, to dlaczego nie zgłosiłaś tego do kierownictwa?
Nie znam numeru do kierownictwa zreszta po tym co czytam innym to nieprzeszkadza ^^
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Zuza pisze:Specjalnie nie przepadam za pierogami z paczki/mrożone lub schładzane na tackach/. Wolę te samorobne,lecz nie każdy potrafi zrobić sobie sam.Ja należę do tych osób,które nie potrafią,więc kupuję swojskie pierogi w Witamince,już od dobrych paru lat,o ile się nie mylę to kilogram kosztuje 16-18 zł.Tanio też wychodzą tam de volaille i cordon blue,bo płaci się od wagi nie od sztuki. Za porcję miąska plus suróweczka i kg ziemniaczków płacę niespełna 8zł i jem do syta. Uważam,że cena powinna być od wagi ,a nie od sztuki,nie wydaje mi się aby samorobne pierogi były idealnie równe wagowo.
no wlasnie gdzie to jest tez zchecia zajze;)
Awatar użytkownika
Night_Watch
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Smaczne żarcie w tym garmażu ;)
Boisz się nie rób, robisz nie bój się
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zagadka i Oni!cio? ten garmaż jest w sklepiku koło Biedry, na Jana Pawła II, w centrum handlowym obok ,tam gdzie lotto,buty,Millenium i inne.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

dokładnie tam ,ja także polecam
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ruch w garmażu na obwodowej jest spory więc o czymś to świadczy...
Ja akurat nie trafiłam dobrze kupując krokiety.. po podgrzaniu ciasto rozlatywało się kruszyło... może innym razem uda mi się wybrać coś lepszego...także nie spisuję na straty
:)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zuza pisze:Zagadka i Oni!cio? ten garmaż jest w sklepiku koło Biedry, na Jana Pawła II, w centrum handlowym obok ,tam gdzie lotto,buty,Millenium i inne.
Czy to jest w tym warzywniaku? Innego garmazu tam nie kojarzę. Jesli tak, to ja chyba nie miałem szczęścia. Parę razy (dokładnie 3) tam kupowałem różne wyroby....i już nie kupuję
ODPOWIEDZ