Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Przyznam; pomimo twierdzenia że: "to wszystko jeden shit", zawsze wolałem Burgerkinga od konkurencji.
No ale podpierałem się tylko swoimi kubkami smakowymi.
Choć ogólnie do fanów fastfoodów się nie zaliczam - nie moge sie doczekać.
Fajnie będzie śmignąć rowerkiem na "małe conieco"
Niestety - już prorokuję że na ten pomysł wpadnie taka kupa luda że diabli wezmą całą przyjemność na rzecz irytacji wywołanej czekaniem.
No ale: pażywiom - uwidzim :-)
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Night_Watch
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Nie był bym takim pewien, ludzie w Polsce zazwyczaj są sceptycznie nastawieni do nowości, raczej taki BurgerKing może liczyć na stałych gości i sympatyków ;)
Boisz się nie rób, robisz nie bój się
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Podmiejski pisze: No ale: pażywiom - uwidzim :-)
....skazał sliepoj :)

Też nie jestem zwolennikiem tego rodzaju zarełka, no ale jesli w naszym mieście jest taka swiatowa firma :) to i ja pójde posmakowac. poczekam tylko parę dni, az fala fanatyków sie posili
W tych fast foodach troche irytuje mnie to, ze trzeba bardzo uwazac, aby nie pobrudzić sie zawartoscią tej buły. Wolę spokojnie, na talerzu, nożem, widelcem... :)
Awatar użytkownika
Night_Watch
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Romek polecam potrójnego wophera albo 4-5 krotnego wbita szpatułka w bułę i widelec i nożyk ;)
Boisz się nie rób, robisz nie bój się
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Odwiedzony ok 18.30, ludzi masa, ale mimo dlugiej kolejki w jakiej sie ustawilem obsluga dzialala wzorowo i nie kazala dlugo czekac na obsluge. Samo jedzienie na prawde calkiem dobre, Mc Donald i KFC sa daleko w tyle za Whoperm z grilowana wlowinka ktora byla swietna.....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

do której jest otwarty?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ja się zgadzam z wszystkim co napisały redziaczki.
Ale chciałam trochę z innej beczki: nie zauważyłam stojaka na rowery,a przydałby się,bo nie ma gdzie zostawić,a druga rzecz:ludzie jak z buszu, po świeżo posianej trawie pędzili do Kinga,jakby im zaraz żarcia miało zabraknąć-wstyd!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:do której jest otwarty?
stronę wcześniej Darq napisał, że do 23.00
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Cechowa przeżyła dziś oblężenie :)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

a
redziaczki pisze:Samo jedzienie na prawde calkiem dobre, Mc Donald i KFC sa daleko w tyle za Whoperm z grilowana wlowinka ktora byla swietna.....
Wczoraj przejeżdżałem obok Mc Donalds'a w Pucku....parking pełen samochodów. Myślę, że to jest trochę jak z Pepsi i Coca Colą. Smakują podobnie a każda ma swoich wielbicieli. No i na zdrowie :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Byłem, musze powiedzieć że dobre :) na pewno będę zaglądał dfopóki nie skończą mi się kupony rabatowe :D
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Podejrzewam ,ze nie wszyscy wiedzą ,ale Burger King,KfC , Pizza hut i inne to ta sama firma :) http://pl.wikipedia.org/wiki/AmRest_Holdings
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

RedaMojeMiasto pisze:Podejrzewam ,ze nie wszyscy wiedzą ,ale Burger King,KfC , Pizza hut i inne to ta sama firma :)
Przyznam, że ja należe do grupy osób, która nie posiadła tej wiedzy. Nie czuję jednak cierpienia z tego powodu :)
Jest mi zupełnie obojetne do jakiego holdingu należy firma produkujaca buły z kurczakiem czy bez kurczaka :lol:
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Syn pojechal testować, to dla 14 latka jednak pewna atrakcja :) A niech ma...wakacje są :)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

torila z grilowanych kurczakiem i whooper jr. pycha ;]
ODPOWIEDZ