Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

grillowany whopper jest bardzo smaczny !:D
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Szkoda, że nie dane nam było posmakować - skończyły się właśnie duże bułki i wszyscy obeszliśmy się smakiem ;-)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

hahaha!
No własnie - jak w sklepie za komuny: nie ma , nie ma, nie ma :-)
Ale i tak się setnie ubawiłem.
Raz że cenię ludzi uśmiechniętych i nie reagujących na stres (brak dużych bułek) i zmęczenie (tłum ludzi!) agresją - to o personelu.
Uśmiechają się, dowcipkują - JEST OK!
Dwa - że to co było i zjadłem - smakowało. No może mam zastrzeżenia że latem sałatka mała mogłaby być ciut większa bo to praktycznie nic nie kosztuje.
Wrapper - czyli ta tortilla z grillowanym drobiem - mniam!
ACHA - odradzam siedzenie w samochodowej kolejce: wewnątrz tez działa klima a tempo obsługi naprawdę ekspresowe!
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wysłałam moich chłopaków na szybkie" co nie co".Długo im zeszło.Z zachwytu nie pieli ale wrócili najedzeni,chyba na dłuższą metę takie jedzenie nie zda u nich egzaminu.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Meliona
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dzięki Bogu stworzyli tego Burgera. I tu nawet nie chodzi o to by tam iść jeść te ee, to jedzenie, tylko o wystrój naszego miasteczka. Już nawet nie pamiętam co tam wcześniej było. Burger ładnie zorganizował teren wokół lokalu i dobrze się prezentuje. Poza tym kolejny najbliższy Burger jest dopiero w Gdańsku.
Jadłam tam coś, nie pamiętam co ale było to zjadliwe. Dla mnie jednak i tak nic nie zastąpi Maca.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Meliona pisze:Dzięki Bogu stworzyli tego Burgera. I tu nawet nie chodzi o to by tam iść jeść te ee, to jedzenie, tylko o wystrój naszego miasteczka.
Oj tam, od razu dzięki Bogu. Ktos z Burgera wziął ołówek i kartke papieru i policzył. Ot i wszystko. Mnie ten lokal nie przeszkadza. a niech sobie stoi i sprawia radość jego zwolennikom :)

Ale, czy lokalizacja Burgera czy innego KFC to nobilitacja dla miasta? Hm, hm... :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

dla naszego miasta to z pewnością nobilitacja... a na pewno dla estetyki wzdłuż ulicy Gdańskiej:) należałoby jeszcze wyburzyć te "kurniki" obok dawnego domu towarowego... i byłoby nieźle:)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ryszard,a gdzie był ten dom towarowy?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zuza pisze:Ryszard,a gdzie był ten dom towarowy?
Choc pytanie do Ryszarda, to spróbuje odpowiedzieć ja. Tam, gdzie jest teraz Biedrona przy Gdańskiej była na parterze dość duza restauracja "Jubilatka" oraz sklep AGD/RTV były tam także rowery. Na pietrze były ciuchy (płaszcze, kurtki, materiały, firany, obuwie i takie tam inne) i to sie nazywało dom towarowy.

Nie wiem tylko o jakich "kurnikach" mówi Ryszard
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ojjjj,w "Jubilatce" miałam studniówkę :)) był faktycznie dość duży sklep,prawie jak dom towarowy ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Romku, te kurniki to moim zdaniem 3 budynki obok, w jednym jest bank, w drugim mięsny i obuwniczy itd. :) ale mniejsza, bo odbiegam od tematu, a miało być o hamburgerach
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:
Meliona pisze:Dzięki Bogu stworzyli tego Burgera. I tu nawet nie chodzi o to by tam iść jeść te ee, to jedzenie, tylko o wystrój naszego miasteczka.
Oj tam, od razu dzięki Bogu.

Bogu Bogu :) bo stoi naprzeciw kościoła :)
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Dziś zjedliśmy to co dawali ze zniżką 50% z ulotki. Jak dla mnie kanapka duża, najadłem się i smakowało... Nie wiem tylko jak to się nazywało...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

pewnie whopper
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

od niedawna można się zajadać aż do godziny 1.00
Redzianin od urodzenia
ODPOWIEDZ