Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Burger King w Redzie - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

heh wlasnie w tym jest sedno sprawy, iz nigdy nic gorszego niz Carlsberg nie pilem. Najgorsze co moze byc to wlasnie ten napoj... drugi z niepowazanych przeze mnie to slawny Specjal... Jakby mi ktos postawil krate jednego, badz drugiego... wybralbym z kranu wode...
Mamo.... bo się potnę !!!
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A mi tam nie smakowało ale to siecówka woec prawdopodobnie wszedzie maja takie same g.
ceń dzień
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

oj ja nawet za darmo nie chciałabym takiego zestawu. Tak naprawdę nie ma to żadnych wartości odżywczych, tak zwane "puste kalorie". Ktoś napisze, że Burger King w kanapkę wkłąda kawał mięsa, więc jest zdrowe, ale to mięso jest w kalorycznej panierce. Nie lubie takiego jedzenia, wolę suchą bułkę niż "pyszną kanapeczkę" z fast fooda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

anka_cyganka pisze:Tak naprawdę nie ma to żadnych wartości odżywczych, tak zwane "puste kalorie".
Heh... może i tak.. - ale ja osobiście - raz na jakiś czas lubię zjeść takiego śmiecia!
I nie wiem o co kaman - ale po Burger Kingu - nic mi nie jest - a po McDonalds'ie mój brzusiu cierpi niemiłosiernie ładnych parę godzin!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zgadzam się się z tobą Johny.... ostatni raz (a było to dawno temu) jak jadłem w McŚmietniku w Rumi to myślałem, że do Redy nie dojadę takich rewolucji żołądkowych dostałem Co do KFC i Burger Kinga nie mogę nic złego powiedzieć raz w miesiącu można sobie zrobić dzień dziecka
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

ja tam polecam ich nową kanapkę - Kuraka kosztuje jedyne 2,95 zł a smakuje lepiej niz hamburger w MC
Redzianin od urodzenia
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Kurcze. No ilez to razy jadlem w Mc, kfc - chyba nigdy mi nie zaszkodzilo. A jadam srednio dwa-trzy razy w miesiacu. Nie wiem co tam wkladaja, puste czy pelne kalorie. Jak smakuje to jem. Mi smakuje i kalorii nie licze
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Taka ciekawostka

Burger King w Redzie był dziś jedynym otwartym Burgerem w kraju

http://burgerking.pl/cms/en/us/cms_out/ ... 42014v.pdf
ODPOWIEDZ