Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ma być Pub czy nie ???

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:i jak był ktoś ?;>

ja byłem

Trudno to ocenić... moim zdaniem jako pub jest spoko
Piwo 5 - 6 zł
Muzyka nawet fajna
i przynajmniej dziś... rezerwacja prawie na każdym stoliku, więc ludzie siedzieli też przy barze...

Zobaczymy jak będzie dalej... oby rozwijało się w dobrym kierunku...

a tak poza tym teraz lokal chyba nazywa się Brother's pub
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

również byłem podobało się moim znajomym jak i mnie fajna atmosfera także polecam

rezerwację można zrobić przez facebooka sam tak zrobiłem
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Michał a orientujesz się może ile kosztuje i ile ma litrów piwa, to wielolitrowe coś z nalewakiem, co można zamówić sobie do stolika?

aha i zapomniałem w poprzednim poście napisać, że pub jest otwarty od 18.00 do 2.00... tak więc przed 18.00 nie radzę zwiedzać
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

takie coś kosztuje 45 zł jest tam 5 litrów piwa plus 1 jest dodatkowe piwo w butelce
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

dzięki
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Byłam kilkukrotnie w Brothersie i zauważam tendencję zniżkową jeśli chodzi o poziom. Na początku były przekąski (może niezbyt trafione jak na pub – mielone i kiełbasa – trochę LOL), a ostatnio dostrzegłam gdzieś menu z powymazywanymi mazakiem (sic!) pozycjami. Deska była spoko, uważam to za dobry pomysł, ale sugerowałabym zamiast wymazywania kolejnych dań zamianę tych, co nie schodzą na inne propozycje.

Drugie, to już wcześniej napomniana muzyka. Mi akurat nie bardzo pasuje klimat disco 90s, ale to akurat kwestia gustu. Natomiast zgadzam się z opiniami, że muzyka jest za głośna. Do pubu przychodzi się przede wszystkim pogadać przy piwie, a ciężko to robić skoro muza wyje i zagłusza co drugie słowo. Poza tym stwarza to atmosferę chaosu i znika gdzieś komfort przebywania w lokalu, co sprowadza się do szybkiego opuszczenia tego miejsca.

Co do organizacji zabaw, plus za pomysły – to zawsze przyciąga ludzi i zapewnia im rozrywkę na miejscu. Fajnie. Jednak podczas jednej z wizyt podczas karaoke nie było zbyt wielu chętnych do brania czynnego udziału w zabawie, dlatego też śpiewał co chwilę pan właściciel. Przykro mi, ale muszę stwierdzić, że była to „rozrywka” raczej w klimacie cyrkowym. Trochę żenada.

Nie wiem w jaki target obrał właściciel, ale obawiam się że dalsze poczynania zmierzają bardziej w stronę miejsca o niskim poziomie, przeznaczone dla klienta, dla którego liczy się przede wszystkim jak najniższa cena piwa. Chętnie zapłaciłabym więcej za trunki, lecz w zamian chciałabym móc odwiedzić lokal, w którym atmosfera jest jednak trochę lżejsza i bardziej przystępna. Wystrój to kwestia pieniądza, ale należy mieć na uwadze detale (takie jak estetyczne menu). Zaniedbane wnętrze nie będzie zachęcało, a jedynie obniży o kolejny poziom całościowe wrażenie z przebywania w tym miejscu.

Jeśli targetem miały być osoby z klasy średniej (a mniemam, że takie były początkowe założenia, gdyż wizyta w dniu otwarcia lokalu była dla mnie mnie i dla moich znajomych BARDZO pozytywnym doświadczeniem), to radziłabym uważać, bo (z moich obserwacji i relacji znanych mi osób) coraz wyraźniej miejsce to staje się, mówiąc brutalnie, wieśniackie.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Podpisuje się "ręcami i nogami" pod powyzszym postem
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

ja ze swojej strony dodam, że i czasem klientela odbiega nawet od najniższych standardów z bałkańskich wiosek. Przykro też, że tacy nie do końca mili klienci są w tym miejscu tolerowani... mniejsza o szczegóły, ale w Fudzi przez 6 czy 7 lat nawet jeśli działo się źle, to później już owych buntowników tam nie było, a jeśli wpadali to i tak nie zostali obsłużeni. Tam był porządek i wysoki poziom... w przypadku Brothersa te wartości to abstrakcja.

A szkoda...
ODPOWIEDZ