Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Döner Pizza

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam, czy ktos juz cos zamawial z nowego lokalu z Reda Park?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ja zamawiałem i po kolei
przez telefon wszystko ładnie i pięknie, że niby dostawa w około godziny - dostawca dotarł prawie w 2h!
pizza - hmm dużo przypraw, mało składników, można policzyć na pizzy składniki (zamawiałem rodzinną)
sosy do pizzy - pudełko wypełnione w połowie - nie wiem czy się wylało, czy na początek na oszczędność postawili
Ogólnie jak dla mnie to za mało, abym zamówił tam pizze jeszcze raz. To są moje odczucia...
zibol68
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Nie polecam!
Czas oczekiwania około 30 min ( OK! ) Zamawiając telefonicznie prosiłem, żeby pizza gorąca. Niestety przywieziono nie do końca gorąca. Co do składników też wiele do życzenia. Brakowało choćby papryki peperoni i innych dodatków bardzo mało. Miała być ostra - tak łagodnej to jeszcze nie jadłem. Sosy bardzo rzadkie ( Chili - bardzo łagodny) Ranty serowe - nie dość, że pizza wychodzi wtedy mniejsza to nie do
końca dopieczone. Jak na start nowej gastronomi to tragedia. Do pizzerii Rzym czy Verona to się chowa.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

A gdzie jest ten lokal dokładnie? Szczerze mówiąc pierwsze słyszę.
Zawsze się można na forum czegoś ciekawego dowiedzieć :)
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

W okolicach Reda Park z tego co się orientuje to na Olimpijskiej.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Na samym u osiedla, najbliżej obwodowej/ciechocina.
olimpijka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

dania obiadowe pyszne maja i sie mozna najesc. pizza faktycznie przypal pierwszy dzien bo czekalam 3godziny na zamowienie i niedobra byla bo chyba soli nie dali do ciasta i bez smaku ale dzis jadlam i polecam bo naprawde dobra. a co do ilosci skladnikow to niesciemniajcie ze malo bo daja duzo. jesli chodzi o mnie to mi dzis smakowalo i napewno wroce tam :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja bylem z kolegą raz i jesdlismy na miejscu. Czas oczekiwania, dosc krotko około 25-20 minut ale pizza tragedia....Bylismy mega mega głodni wiec nic nie mowilismy ale....Zamowilismy hawajska ktora powinna miec kurczaka, kukurydze i ananasa, miała tłusty ochydny bekon zamiast kurczaka :P Pozatym ciasto flak w ogóle nie dopieczony . To oczywiscie moje odczucia ale porównując z pizzą z Rzymu czy Lusi to w ogóle nie ma podjazdu ;)

Szkoda, że nas tak zniechęcili na samym poczatku, ja juz tam na pewno nie zamowie ale byc moze sie poprawia i beda mieli klientele i tego im zycze.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

direks pisze:W okolicach Reda Park z tego co się orientuje to na Olimpijskiej.
Byłam tam na spacerze i jeszcze nie widziałam tej pizzerii, nie żebym jakoś bardzo szukała, ale słabo się chyba reklamują.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dorma ta pizzeria znajduje sie na osiedlu Reda Park w budynku ktory ma lokale gastronomiczne...
Olimpijka jak na pierwszy post na tym forum to twoje chwalenie nie wyglada za wiarygodnie....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Dorma ta pizzeria znajduje sie na osiedlu Reda Park w budynku ktory ma lokale gastronomiczne...
Olimpijka jak na pierwszy post na tym forum to twoje chwalenie nie wyglada za wiarygodnie....
Zwłaszcza, że nick do złudzenia przypomina nazwę ulicy, na której znajduje się pizzeria :D
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ja nie narzekam, zamówiliśmy w weekend z mężem pizzę o nazwie chilli (czy jakoś tak) i była bardzo smaczna. Sos faktycznie mógłby być lepiej doprawiony i powinno go być więcej. Nasza pizza była ciepła - może dlatego, że mieszkamy na tym samym osiedlu ;). Jak na razie najlepsza jaką jadłam w Redzie od czasu przeprowadzki z Krk :D.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ja jadłem kaszubską i też była niezła. Może już wzięli sobie do serca opinie mieszkańców. Najgorsze co można zrobić, to na początku swojej działalności zacząć oszczędzać na składnikach, więc biorę te wcześniejsze sytuacje za wypadek przy pracy ;)
Dakan
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zigi pisze:Ja jadłem kaszubską i też była niezła. Może już wzięli sobie do serca opinie mieszkańców. Najgorsze co można zrobić, to na początku swojej działalności zacząć oszczędzać na składnikach, więc biorę te wcześniejsze sytuacje za wypadek przy pracy
Ostatnio wprowadzili nową pizze o nazwie "Babska Uczta", jeżeli chodzi o jedzenie a zwłaszcza pizze to się polepszyły. Polecam
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Potwierdzam, byłem krótko po otwarciu i jakiś czas temu na poprawkę, bo pojawiły się głosy, że jest lepiej.

Otóż moim zdaniem nie jest, chyba faktycznie pracują tam ludzie nie tyle bez wykształcenia kulinarnego, tylko bez żadnego pojęcia o gotowaniu - krótko mówiąc nie polecam.
ODPOWIEDZ