Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mlekomat z pysznym świeżym mlekiem prosto od krowy

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja w Śneżce płacę za litr świeżego wiejskiego mleka 2,40 i 1,90 za mleko 3,2% z dostawą do domu.
Nie jest to duża różnica, ale jak do mlekomatu daleko, to chyba lepiej z dostawą do domu wolę
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

goya, a jak wyglada ich dostawa? moge sobie zamowic na kiedy ja chce, czy sa powiedzmy wyznaczone dni w ktorych oni rozwoza?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Do Redy jeżdżą codziennie, dziś zamówisz do godz. 20, jutro przywożą.
Tu na stronie dowiesz się więcej, cennnik, asortyment
http://www.zmsniezka.pl/home,view,cennik
Ostatnio wprowadzili nawet swojskie wędliny i różne rodzaje pieczywa, produkowanego metodą tradycyjną. Chleb Babuni i razowy chleb, polecam!
Zadzwoń pod numer do składania zamówień i wszystkiego się dowiesz.
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

dziekuje. a probowalas od nich cos wiecej niz mleko? szczegolnie mysle o ich kielbasie, masle i serkach waniliowych
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Raz w tygodniu kupuję serki waniliowe, twaróg krajanka lub twaróg smietankowy (rewelacja!), ser gouda, ten drugi, z dziurami jest ostry, jak ktoś lubi. Bardzo dobry jest ser na serniki (sam ser zmielony bez dodatków). Masło jest super, prawdziwe i nie 82% tylko 86% tłuszczu.Śmietana i jogurt od nich mi nie smakuje, ale pewnie dlatego, że jest naturalna i nie dodają polepszaczy smaku, do których nas przyzwyczaili inni producenci. No i ostatnio brałam chleb, który bardzo mi smakuje. Wędlin nie kupowałam, bo praktycznie nie jem, ale wyglądają zachęcająco
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Do Redy jeżdżą codziennie, dziś zamówisz do godz. 20, jutro przywożą.
Tu na stronie dowiesz się więcej, cennnik, asortyment
http://www.zmsniezka.pl/home,view,cennik
Ostatnio wprowadzili nawet swojskie wędliny i różne rodzaje pieczywa, produkowanego metodą tradycyjną. Chleb Babuni i razowy chleb, polecam!
Zadzwoń pod numer do składania zamówień i wszystkiego się dowiesz.

mleko wiejskie bardzo dobre , masło osełkowe , twaróg , serek homogenizowany , jogurt naturalny , polecam przywożą w wyznaczonych przez siebie godzinach do domu bez biegania po sklepach.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Serek waniliowy rewelacyjny-pyszny, a konsystencja taka że jak wbijesz łyżeczkę to nie drgnie
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dziekuje - w takim razie trzeba sprobowac !
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

herring pisze:Serek waniliowy rewelacyjny-pyszny, a konsystencja taka że jak wbijesz łyżeczkę to nie drgnie
Ups. To dla mnie raczej cecha dyskwalifikująca taki serek Wolę coś bardziej miękkiego.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Polecam jeszcze kaszankę ze Śnieżki....mniam...pyyycha!
Masło nie ma sobie równych, mleko wiejskie bajeczne, a do tego ich nowość "chleb wieloziarnisty"....opychamy się aż miło
ODPOWIEDZ