Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mlekomat z pysznym świeżym mlekiem prosto od krowy

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Moi sąsiedzi, nie robią zakupów w Śnieżce
A Wy zamawiacie co tydzień? Jaki rejon, jeśli można wiedzieć?

Ja zamawiam w śnieżce i zawsze jest wszystko świeże

http://www.zmsniezka.pl/sklep
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

szubi81 pisze:Mlekomat w Redzie ma jedną zasadniczą wadę, właściciel stawia na zysk ze sprzedaży plastykowych butelek, co dla mnie nie jest dobrym pomysłem. Powinna być możliwość wlania mleka we własne naczynie.
Tam chyba jest możliwość lania we własne butelki.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Oczywiście, że jest możliwość nalania do własnego naczynia.
wojtekk
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wiecie przypadkiem co się stało z mlekomatem na semeko kolo kościoła? podjechałem dzisiaj mlekomatu nie widu ni słychu
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Krowie było za zimno w tej budzie siedzieć...
Wróci na wiosnę..
- a tak poważnie to nie wiem - dzisiaj zauważyłem, że mlekomat wcięło..
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Poszedł na przegląd i dziś w nocy ma wrócić. Przy czym dowiedziałam się od właściciela, że niestety mlekomat redzki nie przynosi oczekiwanych zysków i w najbliższym czasie zniknie całkowicie Rzekomo zainteresowanie jest bardzo małe. Ew. zostanie przeniesiony w jakieś inne miejsce, ale na razie nie wiadomo gdzie.
Ana76
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja muszę się przyznać, iż korzystam(łam) co drugi dzień z mlekomatu i za każdym razem nie byłam jedyną klientką. "Odkryłam" go przez zupełny przypadek - a mieszkam Przy Młynie. Uważam, że gdyby pokazała się jakakolwiek reklama chętnych byłoby o wiele więcej niż do tej pory. Wystarczą ulotki w skrzynkach (chociaż to potępiam...) lub drobne ogłoszenie na tablicy ogłoszeń na klatce czy chociażby ulotki na słupach czy przy kasie w sklepie. Ponoć reklama dźwignią handlu.

Mleko to jest wspaniałe i bardzo ubolewam nad możliwością całkowitej likwidacji mlekomatu.

Przydałaby się też informacja w miejscu po mlekomacie na temat, co się z nim dzieje? Nie wiem teraz czy mam czekać i sprawdzać, czy wrócił czy odpuścić całkowicie. Z taką polityką właścicel faktycznie długo 'nie pociągnie' interesu...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Mlekomat wczoraj widziałam na swoim miejscu
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

niech przeniosa je na Jana Pawla pod Biedronke, zyski wzrosna (duzo ludzi sie przewala)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A co nowego do tematu wnosi artykuł sprzed 3 miesięcy?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze: Przy czym dowiedziałam się od właściciela, że niestety mlekomat redzki nie przynosi oczekiwanych zysków i w najbliższym czasie zniknie całkowicie .
Czemu mnie to nie dziwi..
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Moze powinni sprobowac przeniesc go w okolice starej Redy....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Według mnie cena nie zachęca.
Ana76
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja uważam ze 3 zł to nie jest tak dużo. W biedronie za 3,5% płacimy 2 zł. Więc wydaje mi się że taka jakość za 1 zł to nie taka tragedia. No, oczywiście jak ma się swoją butelkę - w innym przypadku to faktycznie drogo wychodzi. Ja mam szklaną - myję ją, wyparzam i gra!

Jeśli chodzi o punkt to chyba nie jest najgorszy - na drodze do szkół, koło sklepu spożywczego i koło kościoła. Osiedle semeko też wielkie
ODPOWIEDZ