Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

dwie restauracje w Jastarni - Perkot i Ferkot
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na forach lokale te nie mają zbyt dobrą opinię ,jeżeli to ten sam właściciel to porażka.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Masz pewnie rację, że na forach znajdą się opinie nieciekawe - w życiu i w pracy ja również nie rozpamiętuję dobrych momentów, tylko się czepiam jak coś nie wyjdzie - taka już ludzka natura (co mi się również zdarzyło ostatnio na tym portalu-piszę bijąc się w piersi) - co ciekawe, nie zauważyłeś pozytywnych opinii - a takich jest sporo. Każdy ma prawo do swojej opinii - ja osobiście uważam, że jakość jedzenia jest super (i ilość - bo nie ukrywam, że lubię zjeść ;) ). Trochę innym torem się toczy działalność sezonowa (gdzie ludzkie oczekiwania czasem przerastają możliwości - np. kogoś dziwi, że w restauracji trzeba zapłacić więcej za alkohol niż w sklepie....i już jest zła opinia...), a zupełnie innym regularna działalność stacjonarna. Ja z chęcią wpadnę na rybę teraz u nas - w Redzie i nie będę musiał się pchać w "korki" na półwysep. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

RECIECH pisze:Witam Forumowiczów, informuję, że będzie tam się znajdowała restauracja ...
Reciech, czy coś Ci może wiadomo o dokładnym terminie otwarcia tej nowej restauracji?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Cos sie dzieje chyba, pojawila sie nazwa knajpki i w srodku zapalone swiatlo, nie wiem czy otwarte ani jaka nazwa, zauwazone jak przejezdzalem samochodem...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jakiś czas temu widziałem, że w środku odbywała się jakaś impreza. Chyba na przełomie października i listopada.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam,
z tego co wiem, otwarcie w ten weekend -ale nie mam na 100% pewności
pzdr
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jak na otwarcie w ten weekend to slabiutka reklama wie ktos jak to sie nazywa? maja jakas strone www?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam, informuję, że otwarcie jednak nastąpiło dzisiaj - bez fajerwerków , ale działa.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

no to ja potwierdzam
Otworzyło się i nazywa się chyba FERKOL

i nie wiem jak Wam...ale mi właśnie takiego miejsca w Redzie brakowało...ładny wystrój...miła obsługa i fajne cany

zupki od 6 zł
obiady od 16 zł
pizze duże (40 cm) od 14 zł (margarita) do 27 zł (są też pizze małe i średnie)
spaghetti od 14 zł
ryby od 28 zł

poza tym ciasto (pyszne ) i kawa od 10 zł, piwo 6-7 zł, wódka 6 zł (kieliszki 40), drinki od 9 do 20 zł, grzaniec 9-10 zł

i miejsca parkingowe dla 6-8 aut

Może coś pokręciłem...ale to po tym Redzkim clubbingu
Ostatnio zmieniony |16 Gru 2012|, o 10:31 przez Wicek, łącznie zmieniany 3 razy.
Radko
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam
Dziś z ciekawości odwiedziłem nowo otwarty lokal "Ferkot" . Musze przyznać , że wygląda bardzo ładnie i przytulnie od środka . Jedzenie było smaczne i nie drogie .Menu bardzo rozbudowane , każdy znajdzie coś dla siebie . Bardzo mi się podobało to ,że chociaż siedzieliśmy parę metrów od ulicy , nie słyszeliśmy aut , które przejeżdżały . Zdecydowanie będę wracał.
Takiego miejsca brakowało w Redzie .
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ja również wczoraj odwiedziłem Ferkot i się nie zawiodłem - łosoś z pieca genialny + zupka (rosół tajski - uwaga, bo lekko pikantny ), mogę powiedzieć dzisiaj, że drugiego takiego miejsca w Redzie nie ma - jest przytulnie i bardzo przystępnie - a nazwa to Ferkot - ma związek z językiem kaszubskim, ale już nie pamiętam o co chodziło (kiedyś właściciel mi to wyjaśniał, ale nie ukrywam, że zapomniałem - może jest jakiś spec od kaszubskiego na forum i pomoże to rozszyfrować ? ) - w każdym bądź razie wczoraj ja też się naciąłem bo trochę nazwa na reklamie wygląda jak Ferkoł
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zapowiada sie niezle, chodz z taka reklama, czytac brak reklamy to nie wroze im dlugiej przyszlosci.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

RECIECH pisze: zupka (rosół tajski - uwaga, bo lekko pikantny
Ups? Myslałam, że to będzie kuchnia regionalna
Ale i tak pójdę spróbować, jesli tak zachwalacie.
mar115i
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Właśnie jesteśmy po pierwszych odwiedzinach.Moje wrażenia?Przytulny klimat.Miła obsługa.Tak jak juz ktos wspominał wyżej,nie słychać ulicy,choć siedzieliśmy w przeszklonej części.Smacznie i niedrogo!!!Niech to pozostanie najlepszą reklamą.
Mar.
ODPOWIEDZ