Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Z Ferkotem jest różnie, raz super pycha a raz totalna pomyłka. Na pewno była to kwestia kucharza, nie wiem jak jest teraz. Jedzenia u nich nie zamawiam, ale na kawę lub piwo można bezpiecznie przyjść.
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Zwracam honor restauracji FERKOT. Zrechebilitowali sie i naprawde smacznie zjedliśmy wiec myśle że jednak będe tam zaglądać
Marcinu
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Pizza ohydna. Cisto zakalec, salami smakuje jak pasztet. Nie wspomne o późniejszych rewolucjach żołądkowych po zjedzeniu zaledwie 1 kawałka. Omijać szerokim łukiem.

Moja wyrobiona opinia
Damian89
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Po raz kolejny moja opinia została usunięta ...
Co jest z Wami nie tak ?! - Pisze się pozytyw - źle , krytykę - źle.
Czy w Redzie faktycznie mieszkają tak zawistni ludzie ?
Czy po prostu moderator strony, czy ktokolwiek kto się tym zajmuje - kieruje się swoimi osobistymi ZNAJOMOŚCIAMI? Dziwne to e-reda . Skoro użytkownicy nawet nie mogą wyrazić swojej opinii ...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Damian89 pisze:Po raz kolejny moja opinia została usunięta ...
Co jest z Wami nie tak ?! - Pisze się pozytyw - źle , krytykę - źle.
Czy w Redzie faktycznie mieszkają tak zawistni ludzie ?
Czy po prostu moderator strony, czy ktokolwiek kto się tym zajmuje - kieruje się swoimi osobistymi ZNAJOMOŚCIAMI? Dziwne to e-reda . Skoro użytkownicy nawet nie mogą wyrazić swojej opinii ...
Tak w Redzie mieszkają sami zawistni moderatorzy czyhający na twoje posty.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
aquasferianin
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Powiem tak: Bylem tam po raz 1szy rok temu i duzy pozytyw wszystko smaczne i ladnie podane. Kolejny moj raz po jakims miesiacu i szok, zupa tajska na ostro calkiem inna, karkowka gumowata i ogolnie zle wrazenie, kelner powiedzial ze kucharz sie zmienil i to bylo jego wytlumaczenie. Takze juz sie nie pojawilismy wiecej.
Dalem im jeszcze ostatnia szanse w walentynki czyli jakies 2 miesiace temu i bylo na plus tzn nie tak dobrze jak za 1szym razem ale byla jakas poprawa. Moze jeszcze raz sie pojawie na obiedzie ostatniej szansy
Awatar użytkownika
aquasferianin
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

bylem jakies 2 tyg temu z dziewczyna mama i siostra, kurczak siostra dostala surowy w srodku, nawet nic nie zaproponiowali w ramach rekompensaty tylko kelner przyszedl ze smiechem ze 'kucharz sie nie popisal hehe' a kucharz odpowiedial ze' tak to jest jak sie spieszy' juz wiecej tam sie nie pojawie, odradzam!
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

moi zdaniem mimo to ze dobrze trafiam ale jak widzę Wasze wpisy to powinni zatrudnić dobrego kucharza !
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

aquasferianin pisze:bylem jakies 2 tyg temu z dziewczyna mama i siostra, kurczak siostra dostala surowy w srodku, nawet nic nie zaproponiowali w ramach rekompensaty tylko kelner przyszedl ze smiechem ze 'kucharz sie nie popisal hehe' a kucharz odpowiedial ze' tak to jest jak sie spieszy' juz wiecej tam sie nie pojawie, odradzam!
opisz tę sytuację za pomocą formularza kontaktowego http://ferkot.pl/index.php?com=kontakt Być może dzięki Tobie ktoś inny nie rozczaruje się w przyszłości.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Dzisiaj ponowne otwarcie po sezonie letnim i w związku z tym promocja : -20% na cały asortyment w dniu dzisiejszym.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

W lecie było zamknięte?
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

tak, było zamkniete
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

może ktoś nie wie, a go zainteresuje

Ferkot wprowadził promocje:
Od poniedziałku do piątku dwu daniowy lunch za 16 zł
we wtorki 8 pierogów za 14 zł
w środę każda pizza za 50 %
Załączniki
15380305_1361275437224133_507584042850481864_n.jpg
lukasz85
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Kiedyś zamawiałem w tym lokalu, ale w momencie kiedy w daniu Narodowy kotlet schabowy w kapuście zasmażanej był wielki robak nigdy więcej ...
ODPOWIEDZ