Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

siwykonik pisze:...a Pani Magda G akurat jadała w innej redzkiej knajpie i nie na wynos tylko była osobiście...
w Faraonie na górnej sali?

żarcik oczywiście - niech sobie kobieta jada gdzie chce Nie róbmy kultu Magdy G. Dla mnie to akurat żadna reklama i żaden wyznacznik
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

A na portalu mtk bodajze na fb jest zdjęcie jak ekipa je w Burgerze Kingu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

To jest nie do pomyślenia żeby jedli w Berger Kingu , to profanacja schabowego z kapustą z Ferkotu.
To prowokacja na bank. Przecież pani Magda po spróbowaniu kultowego schaboszczaka już nigdy nie będzie taka sama.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

drhacken pisze:To jest nie do pomyślenia żeby jedli w Berger Kingu , to profanacja schabowego z kapustą z Ferkotu.
To prowokacja na bank. Przecież pani Magda po spróbowaniu kultowego schaboszczaka już nigdy nie będzie taka sama.
podobnie jak życie po twoim poście.....
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Nie unoś się drogi Reciechu ale moim zdaniem nie ma co gloryfikować schabowego z Ferkotu .
Jest ok ale dupy nie urywa.
Wiedzą to wszyscy którzy go jedli tak więc pisanie miliona postów o tym jak rzekomo zajadała się nim Magda G to zwykła reklama nie poparta dowodami czy rekomendacją. Piszesz że nie jesteś właścicielem a wiesz dokładnie jakie dania zamawiano co i kiedy jadła Magda G. Jak spadły obroty to zainwestuj w ulotki
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

drhacken, nie unoszę się - za ciężki jestem i grawitacja mi na to nie pozwoli, co się tyczy znajomości tematu, to raz jeszcze mówię, że nie jestem właścicielem i nie mam nawet udziałów - właściciele zaś to rodzina, stąd wiem jak to wygląda od środka - tyle w temacie "inwestycji w ulotki"... a czy pani Magda G. "zajadała się" schabowym ? lub czy ja go gloryfikuję ?? (w dodatku "w milionie postów"...) - ciekawe w którym fragmencie..... jeszcze trochę to człowiek będzie bał się cokolwiek napisać, bo zawsze się znajdzie ktoś kogo boli dzień bez dopieprzenia się do wszystkiego (choćby nawet nie miało miejsca - jak "miliony postów", "zajadanie się" lub "gloryfikowanie"....)
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ferkot - byłem raz
O jeden raz za dużo
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

daj im jeszcze jedną szansę
po jednej wizycie często można sobie wyrobić błędną opinie

ja powiem (napiszę) tak - na początku to była super restauracyjka - bardzo mi się podobało i smakowało, później faktycznie coś się mocno zepsuło i faktycznie bliżej było dna niż tego co było na początku, ale teraz wszystko wróciło do normy i jest naprawdę ok.

Czasem ciężko nawet stolik bez rezerwacji znaleźć, więc jak więcej niż 2-3 osoby to lepiej rezerwować
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

po poleceniach uzytkownika RECIECH postanowiliśmy w Walentynki odpwiedzić knajpę FERKOT. Pierwszy i ostatni raz! Rezerwując stolik mąż pytał o menu ponieważ jestem w ciązy i wiele żeczy nie mogę jeść albo poprostu nie toleruje ich jak np mięsa. Zadzwonił i dowiedział się że beda zestawy a w nich również do wyboru makarony, sałatki etc więc nie bedzie problemu. SUPER poszliśmy i wielka "niepsodzianka" knajpa przygotowa 3 zestawy - Wszytskie mięsne bez możliwości zmiany dania. Po prośbach kelner zgodził się na zmianę dania głównego (ale wcześniej skomantował: tu jest inna Pani w ciąży i jakoś jej to nie przeszkadza - SPOKO, MOZE JEJ NIE ALE MI PO MIESIE W CIAZY JEST ZARAZ NIEDOBRZE! ) ale udalo sie. Na przystawke czekaliśmy prawie godzine!! MASAKRA, potem kolejne 30-40 min na danie głowne. no i deser...przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: Banany w cieście z lodami i bitą śmietaną. Wyjątkowo szybko podane. Pachnące, ładnie wygladające banany...az mi slinka poleciala, do czasu gdy przy jednej "bananowej" kulce bylo coś przyczepionego. Myslalam że to kawalek tego ciasta / banana wiec odkroiłam, zmieszalam z lodami, bita smietana i czekoladką i postanowilam skonsumowac. JAKIE BYLO MOJE ZDZIWIENIE GDY TEN KAWALEK DESERU OKAZAL SIE BYC PRZYCZEPIONYM DO BANANOWEGO CIASTECZKA KSIĘŻYCEM Z ZIEMNIAKA PIECZONEGO PODAWANEGO DO INNEGO DANIA!!!! POMIJAM SMAK KTORY POCZUŁAM W USTACH - TRAGEDIA. MALO NIE ZWYMIOTOWALAM I TYLKO TO ZE NAUCZONO MNIE KULTURY SPRAWILO ZE SZYBKO TO COS PRZEŁKNĘŁAM,ŻE NIE ZACZEŁAM TYM PLUC BO SMAK NAPRAWDE OKROPNY (JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZE SOBIE USMAŻYC NA OLEJU ZIEMNIACZKA W PRZYPRAWACH, I ZJESC GO W POŁACZENIU Z POLEWA CZEKOLADOWA, SMIETANKOWYMI LODAMI I BITA SMIETANA - WYMIOTY GWARANTOWANE) W TEN SSPOZÓB ODECHCIALO MI SIE JEŚĆ TEGO DESERU DALEJ. NIE MOGE ZROZUMIEC JAK KNAJPA W KTOREJ NIBY STOLOWALA SIE MAGDA GESSLER MOZE W OLEJU PO FRYTKACH/ZIEMNIAKACH PRZYGOTOWYWAC DESER I PODAWAC KLIENTO COS TAKIEGO W CENIE 75ZŁ?! NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDZIEMY. OPIENIE RÓWZNIEŻ WYSTAWIE NA ICH STRONIE Z OPISEM SYTUACJI.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

IzaM pisze:po poleceniach uzytkownika RECIECH postanowiliśmy w Walentynki odpwiedzić knajpę FERKOT. Pierwszy i ostatni raz! Rezerwując stolik mąż pytał o menu ponieważ jestem w ciązy i wiele żeczy nie mogę jeść albo poprostu nie toleruje ich jak np mięsa. Zadzwonił i dowiedział się że beda zestawy a w nich również do wyboru makarony, sałatki etc więc nie bedzie problemu. SUPER poszliśmy i wielka "niepsodzianka" knajpa przygotowa 3 zestawy - Wszytskie mięsne bez możliwości zmiany dania. Po prośbach kelner zgodził się na zmianę dania głównego (ale wcześniej skomantował: tu jest inna Pani w ciąży i jakoś jej to nie przeszkadza - SPOKO, MOZE JEJ NIE ALE MI PO MIESIE W CIAZY JEST ZARAZ NIEDOBRZE! ) ale udalo sie. Na przystawke czekaliśmy prawie godzine!! MASAKRA, potem kolejne 30-40 min na danie głowne. no i deser...przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: Banany w cieście z lodami i bitą śmietaną. Wyjątkowo szybko podane. Pachnące, ładnie wygladające banany...az mi slinka poleciala, do czasu gdy przy jednej "bananowej" kulce bylo coś przyczepionego. Myslalam że to kawalek tego ciasta / banana wiec odkroiłam, zmieszalam z lodami, bita smietana i czekoladką i postanowilam skonsumowac. JAKIE BYLO MOJE ZDZIWIENIE GDY TEN KAWALEK DESERU OKAZAL SIE BYC PRZYCZEPIONYM DO BANANOWEGO CIASTECZKA KSIĘŻYCEM Z ZIEMNIAKA PIECZONEGO PODAWANEGO DO INNEGO DANIA!!!! POMIJAM SMAK KTORY POCZUŁAM W USTACH - TRAGEDIA. MALO NIE ZWYMIOTOWALAM I TYLKO TO ZE NAUCZONO MNIE KULTURY SPRAWILO ZE SZYBKO TO COS PRZEŁKNĘŁAM,ŻE NIE ZACZEŁAM TYM PLUC BO SMAK NAPRAWDE OKROPNY (JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZE SOBIE USMAŻYC NA OLEJU ZIEMNIACZKA W PRZYPRAWACH, I ZJESC GO W POŁACZENIU Z POLEWA CZEKOLADOWA, SMIETANKOWYMI LODAMI I BITA SMIETANA - WYMIOTY GWARANTOWANE) W TEN SSPOZÓB ODECHCIALO MI SIE JEŚĆ TEGO DESERU DALEJ. NIE MOGE ZROZUMIEC JAK KNAJPA W KTOREJ NIBY STOLOWALA SIE MAGDA GESSLER MOZE W OLEJU PO FRYTKACH/ZIEMNIAKACH PRZYGOTOWYWAC DESER I PODAWAC KLIENTO COS TAKIEGO W CENIE 75ZŁ?! NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDZIEMY. OPIENIE RÓWZNIEŻ WYSTAWIE NA ICH STRONIE Z OPISEM SYTUACJI.
no cóż, skoro zostałem wezwany do tablicy to wypada się odezwać
Droga Izo - bardzo mi przykro, że taka sytuacja miała miejsce - zwłaszcza ze względu na Twój stan (błogosławiony), a przykro mi bo jak piszesz to moje "polecenie" Cię zawiodło do Ferkotu i tam spotkała Cię taka nieprzyjemność . Nie będę się tłumaczył za właścicieli, bo nie znam sprawy osobiście. Ja tylko mogę odpisać, że zdania swojego nie zmienię i dalej będę tam chętnie zachodził, bo mają naprawdę bardzo smaczne potrawy - miałaś zapewne pecha w bardzo ruchliwy dzień i rozumiem w 100% Twoje zdenerwowanie. Zdrówka więc życzę dla Ciebie i przyszłego maleństwa.

ps. jak to mówią "Nie ma drugiej szansy na pierwsze wrażenie", ale dałbym kiedyś jeszcze raz szansę na drugie wrażenie Pozdrawiam
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

drogi RECIECHU bądz co bądz ale zupe i makaron były całkiem smaczne i nie mogę na temat tych dwóch dań nic złego powiedziec
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

IzaM pisze:drogi RECIECHU bądz co bądz ale zupe i makaron były całkiem smaczne i nie mogę na temat tych dwóch dań nic złego powiedziec
nawet nie wiesz jak miło zobaczyć ten uśmiech w Twoim poście pozdrawiam raz jeszcze !
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

zastanawia mnie tylko dlaczego od niedzieli moja opinia ktora napisałam na stronie restauracji sie nadal nie pojawila (miala sie pojawić w ciągu kilku minut).... Czyżby ktoś banował opinie które są przadziwe a mogłby zaszkodzić wizerunkowi knajpy? Nie ładnie....
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

To akurat logiczne
Jakbyś prowadziła restaurację to zamieściłabyś na swojej stronie negatywną opinie o swoim biznesie?

napisz do właścicieli za pomocą formularza http://ferkot.pl/index.php?com=kontakt na pewno Ci odpowiedzą
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Nie wiem ale ja byłam tam w walentynki z córką po 13rej. i mogłyśmy skorzystać z menu normalnego, było wszystko smaczne i obsługa ok, i nie mam podstaw do wystawiania opinii negatywnej, zapewne będę odwiedzać tę restaurację.
ODPOWIEDZ