Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Radko
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam
Znalazłem właśnie ich stronę www.ferkot.pl . Chyba jest to wersja próbna , ponieważ strona ma dość wiele niedociągnięć.
Na ich stronie zobaczyłem , że to nie jest ich pierwsza restauracja . Mają już dwie w Jastarni .
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Radko pisze:strona ma dość wiele niedociągnięć.
Np. ortograficznych Poprawcie to "na słotko" w menu
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:
Radko pisze:strona ma dość wiele niedociągnięć.
Np. ortograficznych Poprawcie to "na słotko" w menu
I "obiat"...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:I "obiat"...
A może to gwara, a my się nie znamy?
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Mnie cieszy, że ktoś inwestuje w moim mieście, ubarwia listę miejsc w których można dobrze spędzić czas (z tego co wiem nie jest to lista zbyt długa, na co wielu na tym forum narzekało), a jakość sprawdzę niebawem. Po wczorajszej wizycie w najlepszej wg mnie pizzerii w okolicy - rumskiej pizzerii pana Włocha trochę mi się zachciało innych klimatów. Po godzinnym oczekiwaniu, później łapczywej już konsumpcji a następnie uiszczeniu słusznego rachunku, naprawdę mi się zachciało czegoś innego
Życzę sukcesów nowej redzkiej restauracji !
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Strona calkiem niezla, menu tez ciekawe, no i ceny ktore moim zdaniem jak na rede sa rewelacyjne.... na pewno sie tam wybiore w celu zbadania jakosci hehe
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mam pytanie do tych co juz byli albo sie wybieraja czy jest tam jakis kacik dla dziecka lub fotelik dla dziecka?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Czytając menu, nic nowego. Pizze, makarony, tajski rosół (?). A kuchnia kaszubska ? Takie mamy smaczne potrawy regionalne, niedrogie. A tu taka egzotyka. Cudze chwalicie, swego nie znacie...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Czytając menu, nic nowego. Pizze, makarony, tajski rosół (?). A kuchnia kaszubska ? Takie mamy smaczne potrawy regionalne, niedrogie. A tu taka egzotyka. Cudze chwalicie, swego nie znacie...
a gdzie Ty się koleżanko dowiedziałaś, że tam będzie kuchnia regionalna ? skoro mamy takie smaczne i niedrogie potrawy regionalne (ciekawe jakie) to może polecisz jakąś fajną knajpkę ? przyznam się też, że recenzja na podstawie menu z internetu to dość osobliwy sposób oceny potraw....mi smakowało
mar115i
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Fotelika jeszcze nie widziałem.Lecz to pewnie kwestia czasu.Puki co kredki i kolorowanki.
Mar.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

RECIECH pisze:
goya pisze:Czytając menu, nic nowego. Pizze, makarony, tajski rosół (?). A kuchnia kaszubska ? Takie mamy smaczne potrawy regionalne, niedrogie. A tu taka egzotyka. Cudze chwalicie, swego nie znacie...
a gdzie Ty się koleżanko dowiedziałaś, że tam będzie kuchnia regionalna ? skoro mamy takie smaczne i niedrogie potrawy regionalne (ciekawe jakie) to może polecisz jakąś fajną knajpkę ? przyznam się też, że recenzja na podstawie menu z internetu to dość osobliwy sposób oceny potraw....mi smakowało
A dlaczego nie miałaby być? Pizzeria na każdym osiedlu powstaje i w każdej te same dania. Fajna restauracja z daniami w większości regionalnymi, to Nordowi Mol.
Tobie smakowało i dobrze, ja czytając menu stwierdziłam, że po prostu są to zmienione nazwy dań z innych redzkich punktów gastronomicznych. Poza tym dziwnie tak jakoś staropolski zurek, a przy nim tajski rosół albo krewetki po tajsku i narodowy kotlet schabowy Korzystniej byłoby skupić się na kilku daniach jednej kuchni. Ale to moje zdanie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

co do naszej narodowej, albo kaszubskiej kuchni to mi zawsze brakowało takiej knajpki, gdzie można zamówić sobie jajko sadzone z puree ziemniaczanym z cebulkom i boczkiem, a jednocześnie byłby tam fajny klimat... ale wydaje mi się, że w Redzie to byłoby bardzo ryzykowne...

Wydaje mi się, że tutaj bardziej sprawdzi się restauracja, gdzie masz coś z Polskiej kuchni, coś z Azjatyckiej, coś z włoskiej itd.

Bo do takiej knajpki przyjdą wszyscy... i Ci co mają ochotę na kaszubskie jadło i Ci którzy właśnie chcą kurczaka po tajsku... i Ci młodzi romantyczni, którzy w ramach randki idą na pizze... natomiast do knajpki, gdzie masz kilka pozycji w menu... już nie...
Wydaje mi się, że nasz lokalny rynek jest jeszcze za mały, na restauracje specjalistyczne.

Nie podoba mi się osobiście też to co próbuje Polakom wmówić Pani Gesslerowa... że w restauracji powinno być kilka pozycji, ale sprawdzonych... ja lubię jak mam jakiś wybór... bo dziś mam ochotę na Rybę, a za tydzień na schabowczaka... a czasem łapie mnie ochota na pizze...
Nie wiem, czy faktycznie jest tak, że menu Ferkota jest powielaniem menu innych Redzkich lokali… ale nawet gdyby tak było, to nic złego… na pewno Ferkot wyróżnia się wystrojem, obsługą i ogólnie klimatem… ale najlepiej jak pójdziesz sama i ocenisz… nie trzeba iść od razu na obiad… można iść w te chłodne dni na grzańca i się przekonać… czy to miejsce dla Ciebie, czy nie
Dla mnie to lokal bardzo na plus… i fajnie, że ostatnio w Redzie sporo się otwiera… oby tak dalej
Borek
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja już byłem w Ferkocie, bardzo przytulne miejsce, polecam, fotelik dla dziecka oczywiście jest i jeszcze konik na biegunach, czy może raczej renifer i wiem na pewno, że zrobię tam swoje urodziny, życzę im powodzenia
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

goya pisze:
RECIECH pisze:
goya pisze:Czytając menu, nic nowego. Pizze, makarony, tajski rosół (?). A kuchnia kaszubska ? Takie mamy smaczne potrawy regionalne, niedrogie. A tu taka egzotyka. Cudze chwalicie, swego nie znacie...
a gdzie Ty się koleżanko dowiedziałaś, że tam będzie kuchnia regionalna ? skoro mamy takie smaczne i niedrogie potrawy regionalne (ciekawe jakie) to może polecisz jakąś fajną knajpkę ? przyznam się też, że recenzja na podstawie menu z internetu to dość osobliwy sposób oceny potraw....mi smakowało
A dlaczego nie miałaby być? Pizzeria na każdym osiedlu powstaje i w każdej te same dania. Fajna restauracja z daniami w większości regionalnymi, to Nordowi Mol.
Tobie smakowało i dobrze, ja czytając menu stwierdziłam, że po prostu są to zmienione nazwy dań z innych redzkich punktów gastronomicznych. Poza tym dziwnie tak jakoś staropolski zurek, a przy nim tajski rosół albo krewetki po tajsku i narodowy kotlet schabowy Korzystniej byłoby skupić się na kilku daniach jednej kuchni. Ale to moje zdanie.
goya - Wicek "ukradł" to co chciałem powiedzieć pzdr !
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wicek pisze: Nie podoba mi się osobiście też to co próbuje Polakom wmówić Pani Gesslerowa... że w restauracji powinno być kilka pozycji, ale sprawdzonych... ja lubię jak mam jakiś wybór... bo dziś mam ochotę na Rybę, a za tydzień na schabowczaka... a czasem łapie mnie ochota na pizze...
Nie wiem, czy faktycznie jest tak, że menu Ferkota jest powielaniem menu innych Redzkich lokali… ale nawet gdyby tak było, to nic złego… na pewno Ferkot wyróżnia się wystrojem, obsługą i ogólnie klimatem… ale najlepiej jak pójdziesz sama i ocenisz… nie trzeba iść od razu na obiad… można iść w te chłodne dni na grzańca i się przekonać… czy to miejsce dla Ciebie, czy nie
Dla mnie to lokal bardzo na plus… i fajnie, że ostatnio w Redzie sporo się otwiera… oby tak dalej
Faktycznie, Restauracje w ktorych mamy do wyboru kilka pozycji w menu moga sie sprawdzic tylko w centrum duzego miasta, gdzie taka knajpe jest w stanie odwiedzic mnostwo ludzi i chodzby kazdy zagoscil tylko raz w tej knajpie to i tak ona sie utrzyma. W redzie takie rozwiazanie nie sprawdzilo by sie, gdyz wiekszosc ludzi odwiedzila by ja tylko 1-2 razy, no chyba ze ktos lubi caly czas jesc to samo.
Reasumujac najwieksze szanse na utrzymanie maja knajpy z rozbudowanym menu, bo kazdy znajdzie cos dla siebie a i mozna odwiedzic takie miejsce kilka razy jedzac rozne potrawy
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ