Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam
Czy ktos z forumowiczow orientuje sie co bedzie w prawie juz ukonczonym lokaly przy
Gdańskiej 42, na przeciwko szkoly? Jest to odnowiony stary budynek w stylu pruskiego muru? Wyglada z ulicy jakby miala tam powstac taka lepszejsza knajpa?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ponoć właśnie lepszejsza knajpa-przyda się
DIORKA
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Fakt, takie brakuje u nas. Tylko zeby ceny byly adekwatne do serwowanych dan...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Fakt, takie brakuje u nas. Tylko zeby ceny byly adekwatne do serwowanych dan...
i soki nie rozwadniane... :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Też liczę na w miarę dobrą knajpkę gdzie można zjeśc coś fajnego za ok 3 dyszki ;)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

A czy przypadkiem nie jest to rozważana wcześniej lokalizacja baru mlecznego?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

na bar mleczny to nie wyglada. W oszklonej czesci widac takie kanapy stylowe...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Pewnie bedzie tam jakaś knajpa. Budynek wyglada okropnie...tzn mnie sie nie podoba. Przy głównej ulicy postawić takie cudactwo? Czy architekt miejski to wiidział...?
Mur pruski? To przypomina mi czas fototapet w mieszkaniach. Ludziska mieli na ścianach Hawaje, pejzaże jesienne i inne pierdoły.
Może zarcie bedzie dobre :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:Pewnie bedzie tam jakaś knajpa. Budynek wyglada okropnie...tzn mnie sie nie podoba. Przy głównej ulicy postawić takie cudactwo? Czy architekt miejski to wiidział...?
Mur pruski? To przypomina mi czas fototapet w mieszkaniach. Ludziska mieli na ścianach Hawaje, pejzaże jesienne i inne pierdoły.
Może zarcie bedzie dobre :)
w Redzie możesz postawić każde brzydactwo... niestety:) Ja również podzielam opinię, że to taki nasz mały koszmarek architektoniczny, co w niczym oczywiście nie musi uwłaczać tamtejszej kuchni.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

"Babcia Krysia" się przenosi
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:Pewnie bedzie tam jakaś knajpa. Budynek wyglada okropnie...tzn mnie sie nie podoba. Przy głównej ulicy postawić takie cudactwo? Czy architekt miejski to wiidział...?
Mur pruski? To przypomina mi czas fototapet w mieszkaniach. Ludziska mieli na ścianach Hawaje, pejzaże jesienne i inne pierdoły.
Może zarcie bedzie dobre :)
Skoro Babcia Krysia to może ma trochę przestarzały gust :)
Mi tam osobiście ten budynek wizualnie nie przeszkadza, no ale może się nie znam. Dziwię się tylko trochę, że sobie ludzie to w ogrodzie wybudowali, gdzie pewnie będzie się przewijać sporo ludzi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Mur pruski nazywacie cudactwem? Naszą lokalną architekturę? (od 1772 oczywiście)

Inna sprawa, czy jest to faktycznie mur pruski, czy namalowane/naklejone. No i nie bardzo to pasuje to klockowatego budynku bez dachu. Ale bardzo dobrze, że uderzyli w ten akcent ;)

Ciekawe czy bardziej restauracja czy pub. Mam nadzieję, że to drugie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Watpie by przenosila sie tam wlasnie babcia krysia... zastanawiam sie czy przypadkiem caly ten budynek nie bedzie restauracja/pubem czy czyms w tym stylu...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Pienio pisze:Mur pruski nazywacie cudactwem? Naszą lokalną architekturę? (od 1772 oczywiście)

Inna sprawa, czy jest to faktycznie mur pruski, czy namalowane/naklejone. No i nie bardzo to pasuje to klockowatego budynku bez dachu. Ale bardzo dobrze, że uderzyli w ten akcent ;)
To ja to nazywam "cudactwem" Tyle tylko, ze ]to nie jest mur pruski. a tak nawiasem mówiąc ten styl budownictwa nie jest 'nasza lokalną architekturą" w kazdym razie nie tylko naszą. Obiekty tego typu znależć mozna równiez w Holandii i Niemczech.
Moim zdaniem "uderzenie w ten akcent :wink: " akurat w tym przypadku to strzał kula w płot. No, ale cóż....sa gusta i gusciki :)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Babcia Krysia informuje swoich klientów że się przenosi na Gdańską w okolice szkoły - pomyślałem że to tam ale pewności nie mam.
Może McDonald bo dlaczego miałby Redę bez walki oddać we władanie BurdelKingowi?
good by my love, good bye...
ODPOWIEDZ