Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Ja byłam na pizzy, wzięłam wegetariańską i była bez szału
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

pizza faktycznie na kolana nie rzuca, ale obiady bardzo przyzwoite
Fajnie, że nareszcie dodali nowe pozycje do menu... Bruschette z pomidorami i mozarellą mogę polecić bez zastanowienia, placek po cygańsku też wyglądał smakowicie... ale nie jadłem, więc chętnie poczekam na Waszą opinie
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

a mi tam jakiś czas temu pizza z Ferkota smakowała. trochę się tam boję jeść bo mają tam wszystko pizza, sushi, kuchnia all over the world - przynajmniej ostatnio tak było...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a czego się boisz?

Bo ja jakoś nie widzę powodów do obaw, że idę do lokalu gdzie mają "wszystko"... Boje to się lokali (i unikam takich), gdzie jest brudno, obsługa jest nie miła, nigdy nikogo nie widziałem itd... ale tego, że zawodowy kucharz potrafi zrobić zarówno pikantny rosół, żurek, de volaille, schabowego, placka jak i usmażyć rybę... to się jeszcze nie bałem
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

sorrki, że post pod postem

ze strony Ferkotu
DOWÓZ JEDZONKA
KOCHANI!Ruszamy wreszcie z dowozem, na tą chwilę postaramy się dostarczyć Wam nasze, pierwsze ulotki, tel. na który można składać zamówienia i kotaktować się z nami w różnych sprawach to 799 299 997
dostał ktoś może już taką ulotkę?
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

dostałam, ale nie wypróbowałam jeszcze
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

jak masz możliwość to zeskanuj lub pstryknij zdjęcie i wrzuć tutaj
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Czepiam się, ale za interpunkcję, literówkę i całe to zdanie mają u mnie minusa ;p Tak ciężko coś ładnego napisać na oficjalnej stronie?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Wczoraj miałam ochotę o godzinie 11 wybrać się z koleżanką na kawę. Podjeżdżamy pod Ferkot - widzimy przez szybę napis otwarte. Próbujemy dostać się do środka - nic z tego, wszystko zamknięte na głucho. I problem nie w tym, że zamknięte, ale w braku jakiejkolwiek informacji o godzinach otwarcia lokalu. Jakiś "upolowany" w pobliżu pan uświadomił nas, że otwarte jest o godz. 12. Udałyśmy się więc na dalsze poszukiwania i tym razem wybór padł na Modrzewiową Chatę. Podjeżdżamy i znów ta sama historia. Wszystko zamknięte - pan który nas zobaczył oddalił się (pewnie nas wziął za Sanepid ). I tym razem też nie ma żadnej informacji o godzinach otwarcia. Po 15 min. podjechał miły pan (chyba właściciel - może dostał informację o dwóch takich wystających uparcie pod bramą ) i 15 min. przed otwarciem lokalu wpuścił nas do środka. Nawet zaproponował nam kawę przed uruchomieniem kuchni. Byłyśmy pod wrażeniem. Jak wychodziłyśmy to znalazłyśmy mikroskopijną informację z godzinami otwarcia (Byłam zaskoczona że tylko otwarte jest do 20) ale niestety z odległości zamkniętej bramy bez lornetki nie do rozczytania !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ferkot otwarty powinien być od 11.00... tak przynajmniej mają na swojej www

Można było zadzwonić do właścicielki...ale pewnie też nie było podanego telefonu i jedynym źródłem informacji jest www

Faktycznie trochę lipa...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Nie było kompletnie żadnej informacji. Nie miałyśmy nawet gwarancji że w ogóle w poniedziałek jest czynne...
odbita
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Kilka dni temu odwiedziłam ten lokal.
1)Wystrój jak dla mnie super.
2)Jedzenie też dobre.
3 Plusem jest tez to że można zjeść obiad na dworze.
Ale lokal traci troche na obsłudze. Panie owszem, bardzo miłe, ale :
1) nie zdążyłam jeszcze przeczytać karty a pani już pytała czy coś wybrałam
2) na piwo trzeba się było trochę naczekać, w sumie prawie tyle co na obiad
3) pani odbierająca zamówienie nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie deseru, powiedziała że pójdzie zapytać, a po powrocie dalej nie dostałam sensownej odpowiedzi
4) kelnerka zabiera talerze nawet nie pytając się czy skończyłam jeść o.O
5) mogłabym wyjść bez płacenia bo chyba o mnie zapomnieli, w końcu sama poszłam zapłacić już przy kasie
Może była to nowa pracownica, nie wiem..... ale troszke mnie to wkurzało, zajrzę tam za jakiś czas jeszcze raz i zobacze czy sytuacja się poprawiła
Ale za jedzenie- które jest najwazniejsze- daję duży plus
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Nic do zarzucenia
Smacznie , miło, i chyba tyle:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
zibol68
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wizyta nr. 3 niestety nie wspominam najlepiej. Bylismy z całą rodzinką kilka zamówień. I stało się zamawiamy pizzę rodziną i prosimy 1/2 pizzy peperoni, 1/2 Diavollo okazuje sięże w Diavollo wyczuwamy wędzonego łososia o zgrozo. Przywołuję kielnerkę a Ona mi na to , że w MENU wyjazdowym w Diavoolo jest właśnie łosoś. Fajne jedno Menu na miejscu , a drugie na wynos pewnie łosoś nie schodzi to wypniemy na wanos napewno nie reklamują! Na nic mi przprosiny jeżeli Diavollo specjalnie dl żonki, a ona nietety rybki nie przełknie. Nie wiem czy ktoś mnie tam jeszcze na mówi!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

nie kumam chyba.
Nie pójdziesz już więcej do knajpy, bo mają w Diavollo łososia?

A te dwie wcześniejsze wizyty były ok, czy za każdym razem klops?
ODPOWIEDZ