Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

zibol68 pisze:Wizyta nr. 3 niestety nie wspominam najlepiej. Bylismy z całą rodzinką kilka zamówień. I stało się zamawiamy pizzę rodziną i prosimy 1/2 pizzy peperoni, 1/2 Diavollo okazuje sięże w Diavollo wyczuwamy wędzonego łososia o zgrozo. Przywołuję kielnerkę a Ona mi na to , że w MENU wyjazdowym w Diavoolo jest właśnie łosoś. Fajne jedno Menu na miejscu , a drugie na wynos pewnie łosoś nie schodzi to wypniemy na wanos napewno nie reklamują! Na nic mi przprosiny jeżeli Diavollo specjalnie dl żonki, a ona nietety rybki nie przełknie. Nie wiem czy ktoś mnie tam jeszcze na mówi!
interesuje mnie ciąg dalszy, to jak było... kto zjadł tą część pizzy o smaku łososiowym?

a tak serio to jakość obsługi tam również pozostawia do życzenia, długo się czeka nawet na napój...z nalewaka, bo trwa akurat jakaś interesująca dyskusja za ladą
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Po mojej pierwszej próbie odwiedzin ( nie doszła do skutku z powodu braku informacji o godzinach otwarcia , a której nie ma do dnia dzisiejszego )
byłam tam dwa razy i moje wrażenia są mieszane.... Obsługa jak i oferta pozostawia wiele do życzenia. A poza tym słaba wentylacja - ubrania przechodzą kuchennymi zapachami...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Pytanko mam
Czy ktoś z Was wynajmował górne piętro Ferkotu?
Jeśli tak, to czy wystrój jest równie miły jak na parterze?

Przy okazji Ferkotowi również (jak Piccolo) gratuluje przeżycia pierwszego roku w Redzie
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wicek, wyprawialiśmy tam 70-tkę mojego taty i jest bardzo przyjemnie - zwłaszcza, że był kącik gdzie mogły siedzieć dzieciaczki
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dzięki za info.
Szkoda, że nie mają zdjęć tego drugiego piętra - są tylko dwa na facebook-u, ale nie wiele na nich widać
ale skoro piszesz, że jest ok, to będę musiał się wybrać na rozpoznanie
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

W Ferkocie byłem już hmm... wiele razy. Powiem szczerze, że jeszcze ani razu nie przytrafiło mi się coś nie tak z moim posiłkiem. Jadłem karkówkę z grilla, pieczonego pstrąga, pierś z gorgonzolą i już nie pamiętam co jeszcze. Wszystko zawsze smaczne, gorące, takie jak chciałem. Desery również- polecam Panna cottę, pycha! Jeśli chodzi o pizzę, to jest dobra, raczej redzka czołówka, ale i tak na tą chwilę zdecydowanie moim zdaniem najlepsza pizza jest w diversicie. PS. żeby tylko drhacken nie napisał, że robię komuś reklamę, bądź krypto-reklamę. : )
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

dzisiaj drynki po dychu
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam, miło poinformować, że Redzka knajpka "Ferkot" przez cały czas kręcenia "rewolucji" karmiła (nie za free oczywiście - byli klientami) całą ekipę TVN wraz z panią Magdą - przez wszystkie dni zamawiali jedzenie tylko z tego lokalu, więc chyba nie jest źle
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam, miło poinformować, że Redzka knajpka "Ferkot" przez cały czas kręcenia "rewolucji" karmiła (nie za free oczywiście - byli klientami) całą ekipę TVN wraz z panią Magdą - przez wszystkie dni zamawiali jedzenie tylko z tego lokalu, więc chyba nie jest źle
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

To reklama czy faktycznie jadali u Was i macie np jakieś zdjęcia lub rekomendacje od Pani Magdy Gessler?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

to nie jest reklama - po prostu info, że zamawiali przez cały czas produkowania programu posiłki w Ferkocie, a swoją drogą - nie u "Was" - ja nie jestem właścicielem a z tego co wiem, nie wystawiali żadnej "rekomendacji" - pani Magda zapewne za takie rzeczy słono każe sobie płacić, a najlepszą chyba rekomendacją jest to, że cała ekipa przez wszystkie dni nie zmieniła dostawcy - tyle
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

acha - i nie jadali w Ferkocie tylko zamawiali przez wszystkie dni potrawy na wynos
Jewell87
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Miło:)
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ekipa zamawiała z Ferkotu , a Pani Magda G akurat jadała w innej redzkiej knajpie i nie na wynos tylko była osobiście.
Sam byłem świadkiem jak przyjechała i witała się z właścicielami .
Nie piszę w jakiej bo nie chcę być posądzony o reklamę
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

siwykonik pisze:Ekipa zamawiała z Ferkotu , a Pani Magda G akurat jadała w innej redzkiej knajpie i nie na wynos tylko była osobiście.
Sam byłem świadkiem jak przyjechała i witała się z właścicielami .
Nie piszę w jakiej bo nie chcę być posądzony o reklamę
kolega ma swoje info, a ja wiem, że pani Magda zamawiała - schabowego z kapustą a czy była w innej knajpie ? - pewnie tak ja też jadam w różnych
ODPOWIEDZ