Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Piccolo Mulino - Pizzeria & Ristorante

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

z tą najlepszą to nie wiem (kwestia gustu) ale shoarma jest na prawdę na dobrym poziomie (szczególnie ta z warzywami), fajny mają też sposób podania sałatek (nie jakaś oklepana surówka z marchewki i buraków wrzucona od niechcenia na talerz, tylko do wyboru, podana osobno)

ale sporym minusem jest ciasnota w tych lożach... niby są dla 4 osób, ale w praktyce, ciężko wejść w 4 dorosłe osób i czuć się komfortowo
No i dla mnie mogliby dać trochę więcej dań obiadowych do menu... ale generalnie knajpka na plus
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

lasagne w restauracji bardzo smaczne, dla mnie osobiście za dużo beszamelu a za mało sosu pomidorowego, ale i tak bardzoo mi smakowała. cena nieco zaporowa, bo 21 zł.
karol
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Pizza rewelacja
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

do Shoarmy z warzywami, która w dalszym ciągu jest dla mnie numerem jeden, dodaje sałatki... na prawdę są przepyszne...
W ogóle imponuje ta innowacyjność (jak na lokalne warunki) podania jedzenia... obiady z sałatką w osobnym naczyniu, pizza z pikantną oliwą, sałatka z oliwą i chlebkiem typu pizza...

Nie wiem jak smakują na wynos, ale na miejscu są godni polecenia
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Na wynos też jest OK.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Spróbowałam sałatki i są naprawdę dobre.
Nawet mój tata, który nie przepada za "włoszczyznami", jadł i chwalił ich dania.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Zachęcona dobrymi opiniami poszłam na pizze i się nie zawiodłam. Naprawdę była smaczna, na cienkim cieście, świeże dodatki. Polecam z czystym sumieniem
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ma ktoś jakiś numer do nich? ostatnio zamówiłam pizze na dowóz z diversita i to była jakaś masakra! Dobrze piszecie o Mulino, wiec może następnym razem
ceń dzień
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Trzymaj - 697 055 440
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ksantypa pisze: ostatnio zamówiłam pizze na dowóz z diversita i to była jakaś masakra!
Najwyraźniej miałaś pecha, bo pizza z Diversity to jedna z sensowniejszych w Redzie, a próbowaliśmy już praktycznie z każdej możliwej pizzerii. Zostało jedynie Mulino, więc może okaże się, że jednak ono zwycięży
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

z Diversity bardzo często zamawiałam pizze na wynos, ale sama odbierałam i za każdym razem była pyszna. od kilku miesięcy u nich nie byłam, może coś się zmieniło, ale mam nadzieję, że nie, bo właśnie nabrałam ochoty na pizze
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Tempest pisze:
Ksantypa pisze: ostatnio zamówiłam pizze na dowóz z diversita i to była jakaś masakra!
Najwyraźniej miałaś pecha, bo pizza z Diversity to jedna z sensowniejszych w Redzie, a próbowaliśmy już praktycznie z każdej możliwej pizzerii. Zostało jedynie Mulino, więc może okaże się, że jednak ono zwycięży
Ja tam nie wiem czy miała pecha.. Ja też zamawiałam jakiś czas temu z Diversita i pizza była beznadziejna.. Nie mówiąc o tym, że czekałam 50 minut. Następnym razem też spróbuję Mulino.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ja ostatnio jadłem z Diversity na miejscu i była dobra. Choć zamówiłem jakąś dziwaczną, bo z suszonymi śliwkami, ale co tam... A w Mulino byłem w ubiegłym tygodniu. Zamówiłem danie dnia i też było bardzo dobre. Ładnie podane i smaczne i niedrogo.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Darq pisze:Trzymaj - 697 055 440
Dzięki, spróbuje przy następnej okazji (choć nie jestem pewna bo dostałam świetny przepis na pizze A niech tyłek rośnie
ceń dzień
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie wiem czy miałam pecha czy nie, pierwszy raz u nich zamawiałam. Czas oczekiwania chyba 40 min ale nie to było tym pechem. Wzięliśmy dwie, dużą i małą. mała wegetariańska była jeszcze znośna (chba wieksze zageszczenie) ale duża hawajska to przesadzili. Ciasto ok -ale nie przesadzam - liczyłam i wyszło mniej wiecej tak; na każdej z pokrojonych części 2 mini kawałki ananasa i tak samo 2 mini kawałki szynki 4 ziernka kukurydzy. żeby nie było widać przysypali serem i nie żałowali sosu (sredniego w smaku z resztą ale co tam.) rachunek 70 zł. Za ciasto z dowozem 70 zł? hmmm ;/
ceń dzień
ODPOWIEDZ