Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Piccolo Mulino - Pizzeria & Ristorante

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Jak na razie to chyba wiecej zamknietych jest niz otwartych?!

2012 zamknieta min. Restauracje Babci Krysi, Kebab (kolo ronda przy mlynie), szybciej w tym lokalu chyba byla jeszcze inna knajpa ktora zostala zamknieta. Zamknie takze kebab na Mickiewicza bodajze, teraz tam jest sklepik. Upadla takze restauracja Doner Pizza na Reda Park. A co otworzyli? Ferkot? jak na razie....
Mi nie chodziło o lokale gastronomiczne, tylko ogólnie (lokale gastronomiczne, sklep mięsny, hotel, cukiernia, sklepy nocne, pub, niebawem pensjonat)

A opórcz Ferkota otworzyli Burger Kinga i Białą Rzekę

Co do tych zamknięć, to mi żal tylko Kebab Express-u... u Babci Krysi jak byłem było strasznie słabo, a do Donera... nie zdążyłem nawet dojść...bo ledwo się otworzył, a już upadł... Na co liczyli? Że od pierwszego dnia, będą mieli komplet klientów (otwierając pizzerie, których jest już sporo) ?

Mam nadzieje, że właściciel/e nowo powstającej restauracjo pizzerii Piccolo Mulino Mały Młyn (czy jakoś takoś) mają środki i większą cierpliwość niż właściciele Donera...

Co do Chińszczyzny w kubkach to zawsze miałem ochotę spróbować... ale jakoś nie wyszło Więc ja chętnie bym spróbował... tylko kwestia lokalizacji i cen
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

A ja z uporem maniaka wrócę do kwestii reklamy - większość tych "inwestycji" nawet się nie zareklamowała, żeby mieszkańcy miasta wiedzieli, że istnieją. A poczta pantoflowa to zdecydowanie za mało, żeby zdobyć wielu klientów. Wielu moich znajomych dziwiło się, że coś się zamyka, bo oni nawet nie wiedzieli, że się otworzyło.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dokladnie, ostatnim tutaj przykladem jest Ferkot, zero jakiejkolwiek reklamy....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Fajnie, ze cos nowego tam bedzie, mam nadzieje ze cos ciekawszego niz zarcie z Babci Krysi Pizzerie takie, ktore mi odpowiadaja są juz w Redzie - ale jedna wiecej nei zaszkodzi, pozatym w okolicy nie ma miejsca zeby spokojnie isc z dziewczyna na kolacje - klimat lusi mi nie odpowiada, faraona i pod dębem tez bo to takie bary-bistro bardziej wiec byc mzoe w tej nowej knajpce bedzie ok klimacik.

wlasnie ja czekam na chinczyka z dowozem w Redzie, zeby robił je jakis azjata na oczach klienta jak np w chinczyku naprzeciwko dworca w Gdyni. Tam szamka jest wysmienita (moim zdaniem), robiona przez azjate na oczach klienta no i tania! Ceny dan sie zaczynaja od 8zl(bez miesa) do bodaj 15 ale wiekszosc to kwestia 10-12zl.

Kebabu express tez mi troche szkoda, tylko troche bo jedzenie pod koniec było tam duzo gorsze i mniejsze niz na poczatku. jednak miejsce jest genialne - na chinczyka wlasnie na przyklad
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Lea pisze:Kuchnia włoska to świetmy pomysł.Ale mam pytanie,czy bylibyście zainteresowani chińską restauracją w Redzie?Czu lubicie chińszczyznę w stylu restauracji Wook?Dania wykonywane na miejscu na oczach klientów w małych porcjach za parę złotych i na wynos w typowych kartonikach?Czekam na Wasze odpowiedzi!
Lea a skad te pytanie o chinska restauracje? Masz jakies newsy?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Lea pisze:czy bylibyście zainteresowani chińską restauracją w Redzie?!
Ja nie jestem zainteresowany.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

pewnie chińska kuchnie jest również dobra
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze: wlasnie ja czekam na chinczyka z dowozem w Redzie, zeby robił je jakis azjata na oczach klienta jak np w chinczyku naprzeciwko dworca w Gdyni. Tam szamka jest wysmienita (moim zdaniem), robiona przez azjate na oczach klienta no i tania! Ceny dan sie zaczynaja od 8zl(bez miesa) do bodaj 15 ale wiekszosc to kwestia 10-12zl.
Niestety, ale Chińczyk naprzeciw dworca w Gdyni jest zamknięty już z dwa tygodnie i brak informacji czy to czasowe czy na stałe.
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jeszcze chyba był Pekin Bar na Wzgórzu?
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Lea pisze:Kuchnia włoska to świetmy pomysł.Ale mam pytanie,czy bylibyście zainteresowani chińską restauracją w Redzie?Czu lubicie chińszczyznę w stylu restauracji Wook?Dania wykonywane na miejscu na oczach klientów w małych porcjach za parę złotych i na wynos w typowych kartonikach?Czekam na Wasze odpowiedzi!
ooo tak, wreszcie coś innego niż pizza. Ja mam w sumie już dość jakich kolwiek fastfoodow i pizz. Przydały by się jakieś dania prawdziwe
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mam nadzieje ze @Lea zdradzi nam cos wiecej o tej chinskiej knajpce?!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja tam jakoś z takim fast foodem chińskim byłbym ostrożny!
Koleżanka opowiadała jak to w Galerii Rumia jest Asia Express i ona i inne dziewczyny ze sklepu tam się zajadają.. Nie minęło kilka tygodni i wszystkie po kolei - jak jeden mąż - miały rewolucje żołądkowe!
Co się okazało - ktoś (wiem ale nie powiem ) - widział dostawę do tej knajpki - wnosili kartony ze śmierdzącym mięsem! Bo przyprawy które stosują i tak smród tłumią! - dla mnie masakra...
Wiem, że w gastronomii śmierdzące lub stare produkty to nie koniec świata - i często jemy takie wynalazki, bo - "czego oczy nie widzą..." - eehhh... ale litości! Dajcie ludziom żyć!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

a wracając do tematu to widziałem, że dziś Piccolo jest już otwarte... ale nie miałem czasu zajrzeć do środka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jesli faktycznie juz dzialaja, to gratulacje dla wlascicieli za reklame
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

też dzisiaj widziałam że już otwarte...
ciekawe że żadnych ulotek w skrzynce nie znalazłam
a z chęcią bym zamówiła i spróbowała o ile oczywiście dowożą
ODPOWIEDZ