Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Piccolo Mulino - Pizzeria & Ristorante

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Pizza bardzo dobra nie żałowali szynki w prosciutto
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Wpadam do Piccolo czasami na szybkiego kurczaka i naprawdę nic im nie można zarzucić(no może tylko to że ledwie wchodzę w loże bo jest zbyt mało miejsca ale to pewnie potroszę wina mojej tuszy i zamilowania do jedzenia ). Co do pizzy to jadłem chyba z dwa razy (z dowozem).
Pizza dobra ale są w Redzie lepsze(i tańsze).
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

A ja bardzo lubię włoskie dania z tej restauracyjki, IMO bardzo na poziomie jedzenie, dużo wyższym niż inne knajpki z Redy.
Artur
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

drhacken gdzie jest według Ciebie lepsza pizza ?
Awatar użytkownika
Maddox
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

mika pisze:drhacken gdzie jest według Ciebie lepsza pizza ?

W nowej pizzerii, a właściwie restauracji włoskiej przy Olimpijskiej. Pizza w Piccolo jest zwyczajna i nijaka. Wczoraj po raz pierwszy zamówiłem z tej nowej knajpki i stosunek ceny do jakości po prostu rewelacja! Mogli tylko dorzucić ciut więcej ciasta
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Maddox pisze:
mika pisze:drhacken gdzie jest według Ciebie lepsza pizza ?

W nowej pizzerii, a właściwie restauracji włoskiej przy Olimpijskiej. Pizza w Piccolo jest zwyczajna i nijaka. Wczoraj po raz pierwszy zamówiłem z tej nowej knajpki i stosunek ceny do jakości po prostu rewelacja! Mogli tylko dorzucić ciut więcej ciasta
Też uważam że Questo ma lepszą o klasę pizzę. Ale nie ujmuję nic Piccolo ponieważ w porównaniu do pozostałych pizzerii to Piccolo i tak wymiata.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no to ta która zamówiłam w Questo jakies dwa tygodnie była niedoprawiona i składniki miała średniej jakości, stąd moje pytanie, ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mika faktycznie co kto lubi
Ja lubię Piccolo i od czasu do czasu tam zaglądam , uważam po prostu że Questo robi lepszą pizzę . Gdyby mieli słabe składniki to by nie mieli tylu gości. Poza tym jeśli knajpka po miesiącu działania ma na Fejsie prawie 400 sympatyków to o czymś świadczy.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Na te lajki to bym nie patrzył bo przez ostatni tydzień prowadzili akcje promocyjna polegającą na polubieniu ich profilu, a w zamian oni losowali jakieś bony
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ku...a ludzie. Czy wy naprawde bez pejsbuka zyc nie umiecie???
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Na te lajki to bym nie patrzył bo przez ostatni tydzień prowadzili akcje promocyjna polegającą na polubieniu ich profilu, a w zamian oni losowali jakieś bony
To słabo im poszło bo jakieś 2 tyg temu jak byłem na ich profilu to mieli ponad 350 lajkow
Więc promocja słabo im wyszła:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a od ilu lajków jest dobra pizza - żarcik hehe

ja jestem fanem shoarmy w piccolo... ale nie mam fajsa więc nie zalajkowałem ich
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

lajki naprawde o niczym nie świadcza, knajpa jest nowa, zobaczymy co bedzie dalej Mazur wszystko jest dla ludzi, co sie burzysz skoro nie masz
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Niby mika masz racje ale... jak widze niektorych, ktorych zycie obraca sie wokol twarzoksiazki... zaglada jest blisko hehe Ze tak powiem cytatem... "ludzie ludziom zgotowali ten los"...
Mamo.... bo się potnę !!!
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze: Pejsbuk dla mnie jest synonimem glupoty ludzkiej zza oceanu...
Z całym szacunkiem Mazur, ale kompletnie nie masz racji, co w sumie nie dziwi, skoro nie korzystasz z FB i zapewne nie znasz jego możliwości. FB jak wszystko inne - jest dla ludzi, tylko trzeba umieć go używać. Bardzo potrafi ułatwić życie, bo uwierzysz czy nie - nie chodzi w nim tylko i wyłącznie o to, by pokazywać publicznie swoje zdjęcia ze urlopu czy lajkować fotki koleżanek z pracy.
ODPOWIEDZ