Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Piccolo Mulino - Pizzeria & Ristorante

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Aika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam wszystkich Forumowiczów. Faktycznie nigdzie nie widziałam ulotek, a szkoda. Byłam tam dzisiaj po południu, ale lokal nadal był zamknięty, brak jakiejkolwiek informacji kiedy będzie otwarcie, dlatego dziwi mnie informacja,że jest już czynny. Z niecierpliwością czekam na możliwość skosztowania tam czegoś innego i smacznego. Pozdrawiam.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ja byłem około 18.00 to było otwarte i nawet na zewnątrz stał "potykacz" z informacją "pizza z pieca" i jakimś skróconym menu... widać było też że w środku jest ?kominek? ale tylko przechodziłem, więc bardziej szczegółowo się nie przyglądałem

nie wiem nawet jakie mają godziny otwarcia
Smerfetka pisze:...a z chęcią bym zamówiła i spróbowała o ile oczywiście dowożą
nie lubisz jeść w lokalach ?
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

wolę w domu
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy ktos z okolicy moglby sprawdzic czy faktycznie knajpka jest otwarta, jak sie nazywa? Fajnie by bylo jakby bylo jakies menu lub strona w necie?!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

póki co nie mają ulotek z menu, a szkoda...
Aika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

czynna od 12:30 do 22:00. Ulotek z menu nie mają, strony internetowej też nie. Jeszcze nic tam nie jadłam więc nie mam zdania na temat serwowanych tam potraw.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Knajpa nazywa sie: Piccolo Mulino - Pizzeria & Ristorante, zmienilem takze nazwe tego watku
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Byłem, więc mogę się podzielić opinią. Zamówiliśmy pizze, naprawdę dobre. Jedyny minus brak sosu pomidorowego, który zawsze dodaje do pizzy. Zaoferowali nam natomiast tak jak we Włoszech oliwę z peperonii oraz sos czosnkowy. Jeśli chodzi o menu to standardowo sałatki, makarony, dania mięsne, pierogi, pizze a z zup tylko gulasz. Z cen, które zapamiętałem to gulasz 12 zł, sałatki w granicach 13-18 zł, makarony podobnie, obiad od 17zł (pierś z grilla w ziołach, polędwiczki wieprzowe, shorma). Lokal mały, ale ładnie urządzony, choć loże dość mało wygodne. Obsługa również na plus.
kamieniarz66
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

I znowu się zaczyna chwalenie ale COŚ TAM? Wybieram się tam w ten wekend, ale opini na tym forum nie napiszę, bo nie należę do takich ludzi. Zyczę im powodzenia i dużo potów z konkurencją, nie napiszę jak inni aby brali przykład np. z Doner Pizza, Kebab Expres i innych. Byłem już w wielu lokalach w Redzie i w większości są twarde stołki. Widocznie w gastronomii trzeba mieć na czym twardo usiąść, aby utrzymać się na rynku.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Kamieniarz akurat w tym wątku chodzi o opinie - subiektywne opinie, więc jeśli nie masz ochoty ich wyrażać to po prostu nie pisz nic
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To sa wypowiedzi w stylu ja mam ale nie pokaze, widzialem ale nie powiem.... tak sie zachowuje 4 letnie dziecko...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

kamieniarz66 pisze:I znowu się zaczyna chwalenie ale COŚ TAM? Wybieram się tam w ten wekend, ale opini na tym forum nie napiszę, bo nie należę do takich ludzi.
Czyli do jakich?
Dzielimy się tutaj po prostu opiniami i spostrzeżeniami, co Cię tak dziwi?
Jeśli nie masz na to ochoty, to oczywiście nie musisz tego robić. Ale co w tym złego?
Ja też życzę każdemu powodzenia, co nie znaczy, że jeśli jakaś usługa (niekoniecznie gastronomiczna) jest wykonywana fatalnie, to uważam, że warto uprzedzić innych potencjalnych klientów, by wzięli to pod uwagę.
Czy Twoim zdaniem recenzje filmów albo książek też muszą być albo pozytywne albo żadne?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Od teog jest forum, aby dzielić sie opiniami, bez rożnicy czy pozytywnymi czy negatywnymi. Myslę, że jak ktoś nie jest w stanie się z tym pogodzić to żadne forum -szczególnie internetowe to nie miejsce dla niego.

Wracając do tematu - byłem przed chwilą w Piccolo Mulino, pierwszy raz - na pizzy, bo słyszałem, że dobra. I faktycznie mi smakowała, skladniki wydawaly się świeże, ciasto dobrze wypieczone, super ta oliwa z pepperoni (gratis).
Tylko trochę droga - 30zł za pizzę ser, oliwki, salami, szynka 46cm. Dowozu jeszcze nie mają.

Kolega jadł lasagne - zachwycony nie był, ale stwierdził, że całkiem dobra (kolega jest miłośnikiem lasagne )

Druga sprawa co do obsługi i wystroju - obsługa miła i uprzejma, lokal urządzony fajnie, wysokie loże więc jest uczucie prywatności.

Jedyne co tak naprwdę mi się nie podoba to ich logo i menu. Co do logo jest ono zrobione w programie MS Paint i wygląda jak dzieło dziecka raczej, do tego niesymetrycznie rozłożone napisy....może mam troche zboczenie pod tym kątem bo zajmuję się amatorsko grafiką komputerową - ale w tych czasach, kiedy grafika jest tak powszechna i tania myślę, że powinni mieć naprawdę porządne logo.

Co do Menu to samo - zalaminowane kartki z wydrukiem. Knajpa aspiruje do restauracji, poligrafia tez jest teraz bardzo tania - menu mogło by być w klimacie. Tak czy siak jest lepiej niż w Karczmie Rzym gdzie menu jest wydrukowane na zwykłych kartkach i wsadzone w koszulki i teczke

Może siuę troche czepiam szczegółów, bo to oczywiscie nie ma wpływu na jakosc jedzenia, ale przeciez szczegóły tworzą klimat knajp
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

kamieniarz, nie ma się co wkurzać na niepochlebne posty - jeśli właściciele czytają, to nie znajdą lepszej sposobności na dowiedzenie się co u nich nie działa i wówczas mają sposobność, aby zareagować - np. dołączyć ketchup do oliwy i sosu , ja wiem, że minimum 2 właścicieli lokali gastronomicznych czyta to forum i wyciąga wnioski (zapewne jest więcej, ale ja wiem o dwóch), piszmy więc ile wlezie - w końcu to dla nas - klientów, będzie z tego pożytek pzdr
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Kolejny raz najbardziej niezrozumiały jest dla mnie brak reklamy. Nawet na fb mogliby zrobić swoją stronę za darmo (dać chociaż menu i info o godzinach otwarcia), a tymczasem nie ma nic. Nie bywam zbyt często na młynie, więc nawet nie wiedziałam, że coś nowego tam powstało.
Chętnie jednak spróbuję co oferują.
ODPOWIEDZ