Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Piccolo Mulino - Pizzeria & Ristorante

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:Ku...a ludzie. Czy wy naprawde bez pejsbuka zyc nie umiecie???
A skąd pomysł, że nie umiemy? Czy jeśli jeździsz samochodem do pracy, raz na tydzień idziesz z kumplami na piwo, a dwa razy w miesiącu do kina, to znaczy, że bez samochodu, kumpli, piwa i kina nie potrafisz żyć??
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Koniec OT. Kolejne posty nie dotyczące restauracji będą kasowane.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

4 I 2014 - sobota - Piccolo zaprasza na swoje urodziny i w związku z tym jedzonko będzie o 50 % taniej
Tak więc pewnie ciężko będzie złapać stolik

https://www.facebook.com/pages/Piccolo- ... 6553036060

Gratulacje z okazji przetrwania pierwszego roku – teraz powinno być tylko lepiej, bo okolica strasznie dynamicznie się rozbudowuje.
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Wszyscy mówią, że w Piccolo można zjeść dobrą pizzę. Jak na razie na jej temat się nie wypowiem, bo któregoś razu zamówiłem obiad z Piccolo i jakoś tak się zraziłem. Wspomniane zamówienie - pierś z kurczaka w ziołach z grilla z frytkami i makaron z łososiem. Frytki spoko, jak to frytki. Ale ta pierś jakaś dziwna. Na pewno nie była zrobiona na grillu, tylko na czymś "grillopodobnym", a na dodatek była zimna i niedopieczona. Makaronu z łososiem nie próbowałem, bo konsumowała go moja mama, a raczej próbowała konsumować. Zostawiła prawie wszystko i zrobiła sobie kanapki. Pizzę któregoś dnia przetestuję, ale na razie mam dystans do tej jadłodajni.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Podobnie jak przedmówca zraziłem się do tego lokalu daniami obiadowymi .
Zamawiałem makarony które w knajpce która nosi miano włoskiej powinny być przynajmniej przyzwoite.
Wielkie rozczarowanie bo okazały się mało zjadliwe.
Jedyne dobre danie to shoarma z kurczaka , ale to niestety nie kuchnia włoska.
Pizzę zamawiałem kilka razy i nie mam zastrzeżeń , ale biorąc pod uwagę cenę i jakość wybieram zdecydowanie Diversitę lub Questo .
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No moim zdaniem trochę przesadzacie. Po pierwsze Picollo jeśli chodzi o pizzę to czołówka Redzka(moim zdaniem tylko Questo e Quello może z nimi w tym względzie konkurować)
Po drugie pisanie że makarony są nie zjadliwe to zwykłe oszczerstwo bo moim zdaniem są naprawdę przyzwoite.
Faktem jest że konkurencja w postaci Questo bardzo wysoko postawiła im poprzeczkę jeśli chodzi o dania , bo trzeba przyznać że na tej płaszczyżnie akurat restauracja z Reda Park wypada lepiej.
To mimo wszystko takie opinie są dla Picollo mocno krzywdzące bo to solidna i fajna knajpa.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No to kurde drhacken, ja i siwykonik mieliśmy zaYEAHbistego pecha i trafiliśmy na szajs. Bo tylko tak to mogę nazwać... Na siłę mam pisać, że mi smakowało, jak mi nie smakowało?!... Makaron był straszny!!! To samo pierś z kurczaka. Od kiedy sceptyczna opinia to oszczerstwo? Nie widzę w tym nic krzywdzącego, tylko budującego. Mam nadzieje, że to poprawią i zamówione danie będzie warte swojej ceny. Ogłaszają się jako włoska restauracja to przykro mi bardzo, ale muszą się choć troszkę postarać. Jak jeszcze raz zamówię danie obiadowe i będzie tak samo do dupy jak poprzednie dania, to wolę za te 20zł kupić 3 mrożone pizze i wiem, że nie będą gruzowate...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

I jeszcze jedna sprawa. Tak samo jak komuś smakuje, tak mi może nie smakować. Mi np. smakuje "U Zbója", w "Rzece Smaków" czy "Diversicie". A jeśli komuś tam nie smakowało, to nie będę mu pisał, że przesadza, czy pisze oszczerstwa. Jak mówi staropolskie przysłowie: "Jeden lubi czekoladę, a drugi jak mu stopy śmierdzą...". Tyle w temacie.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Tak dla równowagi - Wielokrotnie zamawiałem dania z Piccolo Mulino i zawsze są takie same i zawsze mi super smakują i jeśli chodzi o restaracyjko knajpki w kontekscie zjadliwości menu, to Piccolo jest elitą w Redzie.
Artur
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

ja jestem fanem ich shoarmy z warzywami - dla mnie choćby tylko za to są w czołówce moich ulubionych jadłodajni
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A mi glupio sie przyznac ale nie jadlem nic jeszcze u nich... Tak w ogole, oni w poniedzialki maja zamkniete?
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Yup, za czasów kiedy tam chodziłem to była wywieszka że zamkłe w poniedziałki, ale nie zapuszczałem się w okolice alko... znaczy się młyna od jakiegoś czasu, to może się coś zmieniło w międzyczasie. Niemniej na FB żadnego info że nagle w poniedziałki zaczęli działać więc zakładam że aktualne info.
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

heh a c znaczylo w okolice alko...?
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A więc po części muszę zwrócić honor Piccolo Mulino. Jeśli chodzi o pizzę, to była na prawdę przepyszna. Tzn. super cieniutkie ale jakże chrupiące ciasto i dobry seeeer. Do tego salami i zimne piwko. Także na pizze, wiem gdzie chodzić i skąd zamawiać. Redzka czołówka
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

w Piccolo zmiany, zmiany
od najmniej ważnych:
1. weszli do programu lojalnościowego Payback, można więc zbierać punkciory w Piccolo
2. zmieniło się menu - w załączniku
3. mają otwarte 7 a nie 6 dni w tygodniu (w poniedziałki także można atakować)

ale najważniejsze, że jakość się nie zmieniła i dalej jest pysznie
Załączniki
piccolo 2.jpg
piccolo 1.jpg
ODPOWIEDZ