Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wykaz Lokali Gastronomicznych w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

No wlasnie przegladalem i doczytalem tylko ze wynajmuja sale na wesela/przyjecia
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

To widocznie nie prowadzą już działalności gastronomicznej.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

faktycznie
Lista + Mapa zaktualizowane
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mam pytanie, czy oprocz Cukierni Sabinka i Cukierni Tiramisu, sa jakies miejsca w redzie gdzie mozna wypic kawe i zjesc ciastko?

I drugie pytanie, jak reda stoi z Pub-ami? Jak sie nazywaja i gdzie sie mieszcza, bo kompletnie nie mam pojecia... wiem ze cos na moksirze jest.... i na tym moja wiedza sie konczy,,,
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja zam tylko FUJI i MAKASS o ile dobrze napisałem i niewiem czy jeszcze istnieją bo niebyło mnie jakiś czas
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Mam pytanie, czy oprocz Cukierni Sabinka i Cukierni Tiramisu, sa jakies miejsca w redzie gdzie mozna wypic kawe i zjesc ciastko?
W piekarni - cukierni "Mielnik" na Łąkowej, są tam chyba dwa czy trzy stoliki ale klimatu do posiedzenia brak bo "drzwi się nie zamykają"
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

MarcinGTD pisze:Ja zam tylko FUJI i MAKASS o ile dobrze napisałem i niewiem czy jeszcze istnieją bo niebyło mnie jakiś czas
No to długo Ciebie nie było,bo nie ma żadnego z wymienionych
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Binka pisze:
MarcinGTD pisze:Ja zam tylko FUJI i MAKASS o ile dobrze napisałem i niewiem czy jeszcze istnieją bo niebyło mnie jakiś czas
No to długo Ciebie nie było,bo nie ma żadnego z wymienionych
Zamiast "Makassa" jest "Brother's club", ale poza nazwą i kolorem ścian to niewiele się tam zmieniło.
I chyba na Ciechocinie jest pub Magellan? albo i nie, sto lat mnie nie było w tamtych stronach
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

julik pisze:[W piekarni - cukierni "Mielnik" na Łąkowej, są tam chyba dwa czy trzy stoliki ale klimatu do posiedzenia brak bo "drzwi się nie zamykają"
Stoliki tam sa, ale chyba ze ciastko zjesz trzymajac je w rece, o kawie juz nie wspomne.

mira_belle_ pisze: Zamiast "Makassa" jest "Brother's club", ale poza nazwą i kolorem ścian to niewiele się tam zmieniło.
I chyba na Ciechocinie jest pub Magellan? albo i nie, sto lat mnie nie było w tamtych stronach
Ktos cos jeszcze wie o Pubie Magellan?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:
julik pisze:[W piekarni - cukierni "Mielnik" na Łąkowej, są tam chyba dwa czy trzy stoliki ale klimatu do posiedzenia brak bo "drzwi się nie zamykają"
Stoliki tam sa, ale chyba ze ciastko zjesz trzymajac je w rece, o kawie juz nie wspomne.

mira_belle_ pisze: Zamiast "Makassa" jest "Brother's club", ale poza nazwą i kolorem ścian to niewiele się tam zmieniło.
I chyba na Ciechocinie jest pub Magellan? albo i nie, sto lat mnie nie było w tamtych stronach
Ktos cos jeszcze wie o Pubie Magellan?
jeśli chodzi o "pub" Magellan to dawny Wrzos - miejsce chyba już nie funkcjonuje, bo na płocie wisi info o wynajęciu lub sprzedaży, a wieczorami jest ciemno
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czyli na chwile obecna w redzie mamy Champions Pub, Brother's club i Faraon?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ferkot zaktualizował swoją stronę więc można dodać im menu http://ferkot.pl/index.php?com=menu

i nie chcę być czepialskim , zauważę tylko, że chyba TiramisSu w Aquasferze ma nazwę z dwoma s... ale sam pewny nie jestem

poza tym na Gdańskiej 48 była cukiernia Malczewscy... ale nie wiem czy jeszcze działają
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dzieki, zaraz wrzuce menu Ferkot-u
No wlasnie tez sie zastanawialem jak sie pisze Tiramisu i na razie zostalo tak, przy okazji sprawdze

Cukiernia Malczewskich ciagle funkcjonuje ale ja w zestawieniu podalem te cukiernie gdzie mozna usiasc i zjesc ciastko, wypic kawe, a u nich chyba takiej mozliwosci nie ma.... ?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kolejna aktualizacja Listy + Mapki
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ