Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

18 urodziny

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Hej
Chciałbym zorganizować mini imprezkę 18-tkową dla przyjaciół (max.20 osób). Większość z nich mieszka w Redzie, wiec nie chcę niczego organizować w Gdynii. Jaki lokal polecicie mi na zorganizowanie tej uroczystości
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja robiłem pępkowe w Faraonie, ogolnie wrazenia pozytywne gdyby nie fakt ze w lokalu mozna palic i smrud byl momentami nie do wytrzymania.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zastanawiałem się nad Faraonem, ale chciałem zrobić 18-tkę tematyczną a Faraon nie pasuje do mojego pomysłu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

w Redzie masz do wyboru Faraona albo Brother's Pub
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Hmm... Czy Brother`s Pub ma stronę internetową? Bo nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A Restauracja Morina? Ona jeszcze istnieje, czy została zamknięta?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Niema juz, tzn nie ma restauracji. Wejdz tutaj: http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=18&t=3765
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dzięki.
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ja polecam Modrzewiową Chatę. Byłam tam na niejednej imprezie, na górze jest sala do wynajęcia, trochę miejsca na stoły i "parkiet" Chyba można przynieść swoje żarcie i alkohol, ale nie wiem, jak to wychodzi cenowo.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Vervain pisze:A ja polecam Modrzewiową Chatę. Byłam tam na niejednej imprezie, na górze jest sala do wynajęcia, trochę miejsca na stoły i "parkiet" Chyba można przynieść swoje żarcie i alkohol, ale nie wiem, jak to wychodzi cenowo.
cenowo bardzo dobrze, za 60 czy 70 zł tez mozna zrobic dobra potancówkę... parter tez mozna wynająć
Jedzenie moze nie jest takie jak u mamy, ale też trudno się do czegoś przyczepić, lokal warty polecenia
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A pizzeria verona, co niej sądzicie,nada się? Czy jest możliwość organizacji 18 urodzin?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Po zdjeciach na ich stronie widac ze robia imprezy. pytanie czego oczekujesz? miejsca do siedzenia + plus wyzywienie lokalu + miejsce do tanczenia, czy np. miejsce do siedzenia + wlasne wyrzywienie, mozliwosci jest wiele i to od nich zalezy wybor lokalu...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ja proponuję DIWERSITA na ul.DŁUGIEJ
marian123
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Oczekuję miejsca do siedzenia i tańczenia (15-20 osób to nie tak dużo ) Jeżeli chodzi o jedzenie to dania ciepłe z lokalu oraz możliwość wnoszenia własnego wyżywienia. Pytanie jednak czy Verona organizuje 18 urodziny, bo wiele restauracji nie chce (obawia się zniszczeń, poza tym dochody są mniejsze niż za wesele, które tez trwa całą noc).
ODPOWIEDZ