Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sól wypadowa w cukierniach

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Właśnie znalazłem listę zakładów używających sól wypadową.
Jest oczywiście wątek z Redy:
pozycja 429 - Cukiernia Malczewscy
443 - Gastrem Piotr Maciejewski z ul.Puckiej
Oraz sporo Rumi, Wejherowa oraz niestety moja ulubiona piekarnia z Gdyni na kartuskiej u Kozłowskiego

Link do stronki ze spisem
http://www.pro-test.pl/press_more/5281, ... adowa.html
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Jak już zamieszczasz tego typu informacje, to przedstaw ją rzetelnie. Mianowicie, jest to lista firm, które nabywały nieświadomie sól wypadową, bo była oznaczona przez producenta jako sól spożywcza. A więc jest to lista firm oszukanych przez producenta. Po wykryciu tego, żywność została zbadania i nie stwierdzono zagrożenia dla zdrowia. W każdym bądź razie, proceder został wykryty i firmy te, jak można domniemać, obecnie kupują sól od sprawdzonych producentów.

Nie karzmy dodatkowo lokalnych firm, które już raz zostały oszukane przez swoich dostawców.

Link do pisma Głównego Inspektora Sanitarnego: http://www.pro-test.pl/press_download/2 ... 3%B3w.html
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

MarcinGTD pisze:Właśnie znalazłem listę zakładów używających sól wypadową.
Gratuluję determinacji....chciało sie Tobie? Tyle pozycji do przejrzenia
ODPOWIEDZ