Gastronomia i kulinariaKawiarenka "Bula"

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Bywalec
Reda .

Bywalec
Post24 maja 2013, o 18:43

Huherko napisał(a):planuję tak kiedyś się wybrać, czy to dobre miejsce żeby pójść tam z dziewczyną na kawę czy jedno piwko?

Uważam że warto się tam wybrać, byłam z córką na lodach miła obsługa , ładnie podane ,a stoliki krzesełka czy to ważne jakie ? ważne że czysto w poprzedniej kawiarence dostałam kawę w kubku plastikowym jak smakuje taka kawa ?
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post31 sie 2014, o 17:29

Chyba już nie ma tej knajpki, ostatnio jak biegałem na stadionie to był w środku remont a dziś zauważyłem nowe logo: Strefa Kibica, albo coś w tym stylu ;)
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Bywalec
Ciechocino

Bywalec
Post31 sie 2014, o 18:21

Będzie się to nazywać: Dobra strefa.
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post20 wrz 2014, o 13:58

ta Dobra Strefa jest już otwarta.
Będzie nawet miała swoją stronę www: www.dobra-strefa.pl ale póki co jest w budowie :)

dziś spaghetti bolognese jest po 12 zł, schabowczak po 13, kebab po 9, tortilla po 10, a frytki za 4 zł :P
Bywalec

Bywalec
Post20 wrz 2014, o 16:14

a meczów mistrzostw świata siatkówki tam nie pokazują czasem ?
reda29
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post21 wrz 2014, o 09:34

a nie wiem, ale dzisiejszy ma być w otwartym Polsacie :P
Poprzednia strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria