Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rzeka Smaków

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2868 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Dziś pierwsza wizyta w Rzece Smaków na ul. Puckiej. Okazją był oczywiście Dzień Matki.
Po pierwsze, kuchnia bardzo dobra. Była nas mała gromadka i spróbowałem kilka różnych dań i wszystkie były znakomite. Polecam pierogi z cielęciną oraz stek wołowy. Połówka kaczki to naprawdę spora porcja, więc raczej na duży apetyt, ale za to bardzo mięciutka.
Pewien minus dla obsługi, która nas nie poinformowała, że z okazji Dnia Matki mają specjalne, promocyjne menu (choć kelner o tym wiedział). Popsuło to nieco wrażenie, a szkoda, bo jedzonko wyśmienite. Ceny, choć jak na redzkie warunki dość wysokie, to w porównaniu z innymi knajpami w Trójmieście są atrakcyjnie. Na pewno wpadnę tam ponownie.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

A w którym miejscu na Puckiej?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2868 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

W hotelu Ibis Styles (dawniej Wasko)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Rzeka Smaków znalazła się w 100 najlepszych restauracji w kraju:
http://www.poland100bestrestaurants.pl/lista

a przy okazji z menu i cennikiem można zapoznać się pod linkiem http://www.ibisstylesreda.pl/uploads/kartamenup.pdf
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

W Rzece Smaków byłem dwa razy. Za pierwszym razem konsumowałem schab z kością z grilla z opiekanymi ziemniaczkami, później po zmianie menu skosztowałem steku. Schab pycha! Mimo iż kawał mięsa był na prawdę objętościowo duży, to wypieczony świetnie. Kruche mięso ze smakiem. Ziemniaczki też idealne jako dodatek. Stek tak samo. Poprosiłem w miarę mocno wypieczony i taki właśnie był. Pycha! Polecam szczerze. Ceny zapewne wyższe niż w Ferkocie, czy u Zbója, ale jednak do przyjęcia, tym bardziej że to restauracja hotelowa.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
ODPOWIEDZ