Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gospoda pod Dębami

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W tym roku syn miał w niej komunię ...atmosfera bardzo fajna , jedzenie pyszne , ceny przystępne- jednak porównywalne do Gdyni(w zeszłym roku miałam komunię córki w Róży Wiatrów) .
Byliśmy jedynie my , lokal został zamknięty dla innych.
Wystrój własny (właściciel mógł zrobić).
Nam i gościom się podobało )) a to najważniejsze.
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ta gospoda jest w Redzie? w którym miejscu? można tam się wybrać na rodzinny niedzielny obiad czy tylko imprezy okolicznościowe organizują?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

nie wiem czy o tym samym lokalu myślę, ale wydaje mi się, że chodzi o tą knajpkę co jest na Dworcu PKP (między peronem 1 a Faraonem).
Jeśli to ten lokal to spokojnie można tam wejść i zamówić obiad... bo pracują jak zwykła restauracja/bistro

ale ja jeszcze tam nie byłem
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

tak jest na Dworcu PKP
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

dziękuję za informację, nigdy tam nie byłam, bo jadąc autem wydawało mi się, że tak niepozornie wygląda
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dają tam REWELACYJNĄ pizze!!! ale zgubiłam ich ulotkę a w internecie nie ma do nich kontaktu. WIELKI BŁĄD.
ceń dzień
Ana76
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja BARDZO często zamawiam od nich jedzonko z dowozem do domu. Polecam praktycznie wszystkie dania (jedynie o pizzy nic nie powiem, bo nie przepadam za pizzą). Jedzonko dobrze przyprawione, miła obsługa. Doliczają 0.50 zł za opakowanie ale nie liczą za dowóz - tel. 509 18 55 30. Czasem trzeba 2 razy zadzwonić, aby się dodzwonić - ale trzeba to zrozumieć - klient czy kuchnia - wszędzie się zdarza. Polecam żurek i pomidorową! PYYYCHA
ODPOWIEDZ