Gastronomia i kulinariaBar u Sąsiada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post4 cze 2013, o 09:17

Na ul. Gdańskiej obok Getin Banku na przeciwko wjazdu na ul. Gniewowską powstaje wg. informacji na szybie "Bar"
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post4 cze 2013, o 10:03

Również widziałam ten napis. Nasunęła mi się myśl- jaki bar? może jakieś domowe jedzonko, smacznie i atrakcyjne ceny. nie musiałabym w domu gotować. właściwie miejsce nie należy do atrakcyjnych, bo nawet parkinkgu nie ma, w pobliżu również ciężko zaparkować, bo przy Polo nie można, przy kościele często pełno.
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post4 cze 2013, o 10:08

Dokładnie z miejscem będzie tam kiepsko :/
Kiedyś na forum ktoś prosił o opinię na temat otworzenia w Redzie baru mlecznego.... może to coś w takim stylu będzie...
Runeda
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post4 cze 2013, o 10:15

dobry bal mleczny nie jest zły:) swego czasu często jadłam w takim miejscu- było pyszne jedzenie, zawsze świeże i kolejki stały
Częsty Bywalec

Częsty Bywalec
Post4 cze 2013, o 13:25

Wczoraj widziałam ten napis i pomyślałam, że to pewnie piwny bar. Zastanawiałam się, jak klienci po kilku złotych kuflach wychodzą wprost na krajową 6 :/
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post4 cze 2013, o 14:14

Piwny raczej nie.... obstawiam małą gastronomię....
Runeda
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post5 cze 2013, o 14:26

Piwny bar przy głównej drodze? to chyba by było niebezpieczne, wzrosłaby ilość wypadków w Redzie- chyba, że wejście by było od Gdańskiej, a wyjście z tyłu budynku :)
Znam to forum

Znam to forum
Post12 cze 2013, o 11:58

A tam po drugiej stronie ulicy nie ma jakiegoś przedszkola? Kiedyś było (nie wiem jak teraz), a wtedy chyba wchodzi zapis o tym że nie można sprzedawać alkoholu w odległości iluśtam metrów od tego typu obiektów (nie wiem czy przedszkola/prywatne pod to podchodzą). Korci żeby cyknąć fotkę tego co się dzieje w środku, bo chyba jest szklana niezasłonięta część nad drzwiami, ale chyba na razie to tam się nic nie dzieje ;)
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Nowy/a na forum

Nowy/a na forum
Post12 cze 2013, o 19:33

A może to będzie Mleczny Bar? Taki bardzo by się przydał. Oby było smacznie, tanio i przytulnie :)
Bywalec

Bywalec
Post12 cze 2013, o 19:39

Już ktoś pisał o tym barze w innym wątku

viewtopic.php?f=18&t=3727&p=52373&hilit=bar#p52373
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post23 lip 2013, o 17:47

Na szybie pojawiła się nazwa, przejeżdżałem samochodem i nie do końca zauważyłem ale chyba coś w stylu "Bar u Chłopa"
Runeda
Prawie Lider
Reda

Prawie Lider
Post23 lip 2013, o 21:04

redziaczki napisał(a):
redziaczki napisał(a):Na szybie pojawiła się nazwa, przejeżdżałem samochodem i nie do końca zauważyłem ale chyba coś w stylu "Bar u Chłopa"

Raczej "Bar u sąsiada"
W sumie sąsiad też chłop :)
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post23 lip 2013, o 21:09

hehe :) Dokładnie.... nie wiem czemu skojarzyłem to z chłopem ;)
Runeda
Prawie Lider
Przy Młynie

Prawie Lider
Post23 lip 2013, o 21:30

Tez to widzialem... tak w ogole, to jakis piwny bar bedzie czy cos raczej w strone swojskiego zarcia?
Mamo.... bo się potnę !!!
Prawie Lider
Reda

Prawie Lider
Post23 lip 2013, o 21:36

Chyba jedzenie, bo pieróg jest też narysowany.
Następna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria