Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sowilo / Blin House - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Nie - lasagne nie ma. Ale to też oklepane - odkryj nowe smaki :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

szczerze za bardzo "zdziadziały" jestem na nowości:)
bylem dzis w blin house i po dlugiej analizie menu musialem opuscic lokal... hmm to chyba nie moje gusta:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To żałuj.. Trzeba było spróbowac jakiegoś naleśnika po grecku, czy na ostro..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

nie no, nie przepadam za naleśnikami, muszę być naprawdę głodny by wybrać nalesniki zamiast pierogów :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

a ja właśnie po konsumpcji, stwierdzam, że jedzenie dobre, ale bez rewalacji - zamówiłem rarytas szefa kuchni(czyli karkówkę) i muszę powiedzieć, że cena wygórowana w stosuunku do tego co było na talerzu;) natomiast naleśniki dobre - według mego brata.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

a ja zamówiłąm kurczaka panierowanego serem ( czyli w istocie devolaja) z frytkami i surówkami i zapłaciłam 13 zł. I miałam tyle na tależu, że sama tego bym napewno nie zjadła. I byłąm z tej potrawy bardzo zadowolona. Za tą samą potrawe ( z dużo mniejszą ilością surówek za które trzeba zapłacić osobno zresztą) w La Stradzie płaci się 16 zł.

A jesli chodzi o naleśniki to naleśnik to jest tylko na wierzchu. To cos w tym ta cała potrawa jest poprostu trzymana. Jak się to je nawet prawie nie czuć tego naleśnika, bo ci się wysypuje z niego ful nadzienia. Ja takim jednym sie najadłam do upadłego
Dawid Reda
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryszardzie Tak serwuja już lasagne zamiast rissoto już próbowałem bardzo dobra polecam :))
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dzięki...zanim to przeczytałem to zdążyłeś już mnie dziś powiadomić:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no i dzis mialem okazje sprobowas lasagne w Primaverze. były znakomite... zupełnie inne niż gdziekolwiek indziej miałem przyjemnosc sprobowac:)
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dawid Reda pisze:Co do blin house to nie mam zdania naleśniki to sobie można samemu w domu zrobić
Też tak sądziłem, dopóki sam nie skosztowałem. Z chęcią przyjdę i zobaczę, czy zrobisz takiego naleśnika w domu.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Rybny jest zdaje się koło Biblioteki, przy Gdańskiej/Derdowskiego. Tam, gdzie był rybny na Semeko, jest teraz knajpka z włoskim i chińskim jedzeniem.
Co do Blin House - jedna z najlepszych restauracji, w jakich byłem. Choć rzeczywiście trochę przypomnina bar mleczny. Ale tylko trochę. Jedzenie znakomite (i to nie tylko naleśniki, od których wziął nazwę) i ceny przystępne.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jeśli z baru mlecznego bierze ceny to dla mnie może być barem mlecznym.. Bardzo dobrze jedzenie
iwona
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja nie narzekam na ten lokal, jedzenie jest dobre i ładnie podane, dowiedzieliśmy się że od poniedziałku będzie można zamówić do domu. Myślę że to dobre posunięcie ze strony Blin House.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ciekawe przy jakim zamówieniu. Pewnie ponad 20 zł.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

iwona pisze:Ja nie narzekam na ten lokal, jedzenie jest dobre i ładnie podane, dowiedzieliśmy się że od poniedziałku będzie można zamówić do domu. Myślę że to dobre posunięcie ze strony Blin House.
iwona, zachęcam do wypowiedzi także na inne tematy, a nie tylko na temat tej knajpy. Ktoś by mógł pomyśleć, że nie jesteś obiektywna w tym temacie i próbujesz ominąć Regulamin Forum w zakresie publikacji reklam :wink: Do informacji tego typu polecam dział Ogłoszenia Drobne - oczywiście powinno być w zgodzie z Regulaminem.
ODPOWIEDZ