Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sowilo / Blin House - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Co sądzicie o nowym menu? Spory wybór...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Tylko to piwo z nalewaka...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie widziałam nowego menu, a co się zmieniło?
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

czas, czas, czas, tragedia, żeby przy dwóch osobach w lokalu czekać na posiłek 40 min, jajo można znieść!!!
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

przynajmniej powinno być świeże - skoro tyle się czeka, to raczej nie są stare odgrzewane kotlety ;o)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Gajos pisze:Tylko to piwo z nalewaka...
ja dopowiem, dokładnie w ubiegłą niedzielę byłem tam z Gajosem. i zamówiliśmy piwo i przepraszam za zwrot, ale smakowało jak sok z kiszonej kapusty...

nie odwiedzam lokali gastronomicznych okazyjnie, tylko codziennie, a bynajmniej min 5 razy w tyg. i nigdzie nie podali mi jeszcze czegoś tak ohydnego.

oczywiscie zamówione piwo zwróciliśmy, bez opłaty (to plus, albo raczej wymagana w tym kraju przyzwoitość), ale nikomu nigdy nie polecę tych zlewek
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Prawdopodobnie mieli za długo beczkę i piwo poprostu skisło. Współczucia. Dobrze że się nie potruliscie
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

jak mogę biorę z butelki w kazdym lokalu...
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Piwo z nalewaka to zawsze ryzyko, w każdym barze. A zwykle wodę leją i kasują jak za zboże. Próbował ktoś tych makaronów spaghetti? Pierwsze dwa bardzo mi smakowały i to z cukinią też.
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

CO do czasu, to wydaje mi się, że oni nie tylko gości na sali obsługują. Ja często zamawiam na telefon. Chyba nie myślicie, że oni tam siedzą i piją kawę zamiast gotować? Lepiej, żeby frytki 3 dni w ciepłym oleju trzymali, ale szybko podawali?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Smacznego Ci zyczę.Pyszne są 3 dniowe frytki.Najlepiej z cukrem.
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Taaa, i jeszcze z musztardą. Widzę, że mamy podobny gust. Myślisz, że nam takie przygotują?
SP
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ze spaghetti polecam jeszcze węgierski, dają fajny zielony groszek. Ładne dekoracje zrobiono w Sowilo, czuć już święta...
Sowilo
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Restauracja Sowilo życzy wszystkim swoim klientom pomyślności, zdrowia i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2010.
Dziękujemy Państwu za cenne uwagi zamieszczane na forum, dzięki którym mogliśmy się rozwijać, dla naszej i Państwa (mam nadzieję) satysfakcji.
Z poważaniem : Restauracja Sowilo :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

choć raz me ego zostało "połechtane" . W końcu ktoś oficjalnie napisał... bez podszywania się... pod "zafascynowanego klienta":)
ODPOWIEDZ