Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sowilo / Blin House - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak ta kruszyna daje sobie radę z rozwożeniem pizzy w takim śniegu? Widziałem, jak ją z uliczki wypychali, zakopało się auto...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Pewnie tak samo jak inne samochody z pizzeri dostarczające jedzenie.Naogól to są rozpadające się gruchoty bo na inne właścicieli nie stać. Albo jeszcze lepiej jak pracodawcy wymagają żeby jeździć własnym samochodem. Więc co tu się dziwić
michu
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

ciekawe czy jak byś prowadziła pizzerie to byś kupiła nowe auto żeby ci je kierowcy zajechali w ciągu 2 lat, naprawy takiego auta były by kosztowne, a takie tico tanie w zakupie pali tyle co nic i częsci jak za darmo. Poza tym czy tico czy bmw tak samo w zaspie utknie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie napisałam, że bym kupiła lepszy tylko, że właściciela nie stać na lepszy i nie mówię tu o Sowilo tylko ogólnie ( żeby nie było). A już napewno nie zgodziłabym się, żeby jeżdzić własnym samochodem. A wiele widzę takich ogłoszeń
michu
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Nie masz racji, chodzi o to że sie nie kalkuluje a nie że nie stać kogoś. Jeżeli jeżdzi się swoim autem to się więcej dostaje siana, mi się tak opłacało jezdzić. Skończmy ten OT bo się burdel na forum robi
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja też opiszę swoją przygodę z Sowilo.
Jestem młodym mieszkańcem miasta i dopiero się wdrażam - gdzie zjeść, za ile i jak dobrze. Ostatnio zamówiłem danie z Sowilo - pierś z kurczaka ze szpinakiem. Nie mam nic do ceny (chyba adekwatna do wyglądu i smaku) ani do szybkości dostawy (też chciałbym się pozbyć takiego widoku na miejscu dostawcy), ale to co próbowałem zjeść jest po prostu parodią!. To coś - bo to nie przypominało mięsa, było małe, gumiaste i nie do zjedzenia, a szpinak ( o ile to był szpinak) był przepalony i chyba odmrożony, nie wspominając już o sałatce (nie odmrożonej marchewce) i o wielkości porcji. Ostatni raz zamówiłem jedzenie (albo imitacje) z tego "lokalu". Straciłem czas, pieniądze i ochotę tamtego wieczoru na jedzenie. Jedyną zaletą tego zdarzenia było to, że zjadłem trochę owoców na kolację:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja z Sowiolo zamawiam jak już to głownie naleśniki. Na początku były fenomenalne. Wielkie, wypakoane składnikami i smaczne przedewszystkim. Ale potem zmieniali sie kucharze i jakość jedzenia uległa zmianie. Teraz nie wiem jak tam jest. Dawno nie byłam.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja z Sowillo zamówiłam kiedyś do domku coś w stylu kebaba, z frytkami i surówkami, do tego naleśniki ze szpinakiem - było to jakiś czas temu (lato 2009r.), ale było w miarę smaczne. Swego czasu zamawiałam też pizze, nie była zła. Ostatnimi czasy trudno było się do nich dodzwonić (zamknięte szybciej czy coś), więc nie miałam okazji ponownie sprawdzić jakości ich jedzonka..
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

To ciekawe, gdy taki negatywny elaborat pojawia się wraz z nową pizzerią obok Sowilo. Z tego, co wiem, od roku kucharka się nie zmieniła,ja jestem usatysfakcjonowana jakością jedzenia z Sowilo i szczerze mówiąc,(a zamawiam tam prawie codziennie jedzonko) nie zdarzyło się im przywieźć czegoś niejadalnego.
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Z tego, co wiem, jest czynne codziennie od 12:00 do 21:00, chociaż zdarza się, że i dłużej z tego co zauważyłem.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Wojtek pisze:Z tego, co wiem, jest czynne codziennie od 12:00 do 21:00, chociaż zdarza się, że i dłużej z tego co zauważyłem.
Tak jest napisane na drzwiach i na ulotkach - ale zdażyło mi się, że jednego wieczoru dzwoniłam i nikt nie odbierał. Na drugi dzień przechodziłam obok w trakcie spaceru i było zamknięte. Tak bodajże było przez jakieś 2-3dni. Było to w styczniu, więc może jakiś remanent albo coś ;)
Anika
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Santapunk zaręczam, że nie mam nic wspólnego z nowym lokalem, ani z żadnym innym w mieście - no chyba, że zamawiam jedzenie...napisałem to co mi się zdarzyło i tyle...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja wiem komu jestem w stanie uwierzyć:) My forumowicze z długim stażem jestesmy w stanie stwierdzić kto 'jest podstawiony' a kto jest bardziej wiargodny.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Więc do jakiej kategorii "Wy forumowicze z długim stażem :P" zaliczacie mnie...
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

W Sowilo ostatnio był chyba remont. Rzadko tam zaglądam bo są trochę drożsi od pozostałych ale za to mają najlepszy wystrój i częściej odbywam tam spotkania przy kawie.
ODPOWIEDZ