Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sowilo / Blin House - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

adam pisze:Wpadłem tam ostatnio z rodzinką i niestety nie mam zamiaru za szybko tam zawitać. Sami sobie "ciężką" pracą pracują na brak klientów.
Oj to musiało być bardzo źle. :evil:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Straszna szkoda bo bardzo lubiłam ten lokal
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

zamawialem raz tam pizze duża 50cm, pizza ok ale z cena troche przesadzili do tego za opakowanie trzeba extra płacic nie tedy droga..
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

mezo pisze:zamawialem raz tam pizze duża 50cm, pizza ok ale z cena troche przesadzili do tego za opakowanie trzeba extra płacic nie tedy droga..
To głupota cenę opakowania powinni wliczać w cenę pizzy. Klient nie byłby dodatkowo pobudzany do niezadowolenia.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

zeby jeszcze o tym poinformowali w trakcie zamawiania a nie dowiaduje sie o o tym przy odbiorze pizzy ech..szkoda gadac
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Takie działanie to podcinanie gałęzi, chyba że liczą na to że przed plajtą uratuje ich rozrastające się osiedle "Przy młynie" i brak konkurencji.
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

W sumie fakt z tymi opakowaniami, mogły być wliczone w cenę, ale pizza i tak się opłaca, a do tego jest smaczna. Ale ja tam wolę naleśniki z Sowilo. Są smaczne i można tym się najeść, dużo farszu pakują do środka.
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Mówcie co chcecie, jak na Redę to i tak ekstra warunki. Ostatni byłem z żoną i dzieciakiem na obiedzie, ładnie podane i do tego smaczne wszystko. Knajpa z klasą. I palić nie można, a to dodatkowy plus. Jedyną knajpką na tym poziomie w Redzie jest tylko Modrzewiowa Chata.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja z kolei byłem ta wczoraj po raz 5 ty, spodobało mi się i zasmakowało..., ale wczoraj??!!!
Tragedia, w naleśniku mielone było odgrzewane z 10 razy...wyglądało bardziej jak spalone kaszanka... o smaku nie wspomnę...

Nie jestem zawistny, ale to naprawdę było obrzydliwe... (naleśnik z mielonym i serem, pozycja 21 10,9zł).
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

A co zawiść ma do smaku jedzenia?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

zle sie wysłowiłem, miałem na myśli wredotę...

wspominam o tym po to by nie było, że .... jestem kolejnym wrednym klientem, albo zsyłka konkurencji
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ryszardzie w szczerość twoich intencji tu już chyba nikt nie wątpi
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

niestety podzielam opienie, za poprzedniego własciciela było lepiej, Blink House było ok, teraz bardzo długo sie czeka na zamówione potrawy, na nalesniki czekalismy 45 min, a bylismy tylko z żona w lokalu
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A ja radzę po prostu zapytać, kto gotuje. Jak byłem ostatnio to gotowała szefowa i rzeczywiście długo czekałem na jedzenie.
Santapunk
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dobre jedzonko mają i tyle.
Ostatnio zmieniony |27 Lis 2009|, o 09:38 przez Santapunk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ