Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sowilo / Blin House - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jest czynny od 6.08.. Juz tam byłam.. Bardzo dobre jedzonko. Jednak charakterystycznym daniem tego lokalu sa naleśniki i przy tym bym została. Obiady dają dobre wszędzie: np. w Barze Lando i w Rzymie, a nalesniki sa tylko SOWILO
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jestem w szoku, że lokal tak szybko zmienił formułę. Widać Reda to nie Gdynia, gdzie ludzie chętnie wychodzą ze znajomymi lub z rodziną na obiad, czy do kawiarni. Znacznie lepiej radzą sobie lokale z jedzeniem na wynos. A jak tam Primavera znajdująca się nieopodal? Rzadko bywam w tamtej okolicy...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja chwale primavere ze wzgledu na oryginalne podania i kompozycje potraw.... poza tym dania sa naprawde spore... w sam raz by sie najesc:) choc faktycznie ostatnio nie zauwazam tam ruchu, skuter stoi przed knajpa....
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja tam raz tylko jadłem (w Primawerze). Danie składało się z makaronu, mięska i sosu :) Jak dla mnie, to za takie pieniądze spodziewałem się więcej mięsa, a mniej makaronu (który na moje oko był makaronem z paczki). Sos był smaczny i mięso też. Tak więc danie dobre, ale za te pieniądze spodziewałem się innych proporcji.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mi Primavera smakowała na początku, bo wtedy proporcje były inne i chyba jakoś bardziej sie starali. Zamówiłem kiedyś jakaś tam pozycję x i mi zasmakowała, wiec kiedy indziej postanowiłem zamówić ją drugi raz, to nie dość że dostałem jakiś inny makaron... to jeszcze proporcje były inne tak jak zauważył Zigi pełno makaronu, mięsa gdzie nie gdzie...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja tam nie lubie kuchni Chinskiej ani Włoskiej, ani ryzu, ani makaronu. czytając ulotke nie zdecydowałam się na żadne z proponowanych dań
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Muszę przyznać, że pizza w Sowilo nie rzuciła mnie na kolana - pizzy raczej tam nie będę zamawiał.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

adam pisze:Muszę przyznać, że pizza w Sowilo nie rzuciła mnie na kolana - pizzy raczej tam nie będę zamawiał.
Powiem, że mnie pizza tez nie rzucila na kolana...

za to musze przyznać, że kebab rolo jak na redzkie warunki;) jest zjadliwy;) więc polecam;)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

W końcu odwiedziłam sewilo... i muszę powiedzieć, że naleśnik-spaghetti z kurczakiem i brokułami normalnie rzucił mnie na kolana:D ( nie polecam meksykańskiego).... do tego sosik czosnkowy... ale to było pyszne! :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja uwielbiam grecki ( z kurczakiem, pomidorem, pekinka i fetą)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Bylam tam raz podali mi jedzenie na brudnych talerzach... Szklanki do napoju byly brudne poprosilam o wymiane i te ktore mi przyniesli tez byly brudne... na sztuccach byly zacieki...
Jedzenie hmm co do schabowego wygladal on ja by lezal od kilku dni w tym oleju jedynie ok byly frytki moze dlatego ze wymieniali w ten dzien fryture ogolnie nie polecam

Ale dam im druga szanse za jakis czas pojde i zobacze czy sa postepy moze chociaz szklanki beda czyste:P:)
jakub
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

ostatnio wpadłem ze znajomymi do Sewilo na pizze! Super,naprawde w porzo,polecam,fajna obsługa.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy to nie reklama?? Pierwszy post i od razu polecania lokalu....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Obsługa jest bardzo fajna. Ta Pani, która obsługuje jest bardzo miła. w lokalach tego typu to bardzo ważne..
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja ostatnio byłem i muszę przyznać, że się rozczarowałem. Byłem w sumie kilka razy razy. Chyba dwa albo trzy razy niedługo po otwarciu, jeszcze pod nazwą Blin House i teraz pod nazwą Sowilo.

Za pierwszym razem byłem pod dużym wrażeniem. Chciałem zaprosić tam rodzinę na obiad, ale akurat mieli jakieś przyjęcie i nie wyszło.
Byłem jakiś czas temu i niestety zauważyłem, że lokal zmienił się na samoobsługowy (choć musiało minąć trochę czasu nim to do mnie dotarło). Jakaś dziewczyna się kręciła, ale nie wiem właściwie w jakim celu, bo stoliki nawet nie były powycierane. Na szczęście kucharz (chyba) bardziej przejmuje się klientami. Sam fatyguje się do klientów. I jedzenie nadal jest całkiem dobre, więc pewnie dam im jeszcze szansę ;) Myślę, że jak popracują nad obsługą (która jest w takich lokalach tak samo ważna jak jedzenie), to znowu będzie to rewelacyjna knajpa. A może akurat tego dnia nie było tej pani, o której pisała Dorma? Kto wie..
ODPOWIEDZ